Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Trio v2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Most ilyen videokártyám van átmenetileg. Azt szeretném kérdezni, hogy DVD-t ilyen ''szupergyors'' kártya mellett lehet nézni ??? Mert eddig csak hang van és kép nem. A gépem Athlon XP 1800+........

(#2) nygma válasza mattheus (#1) üzenetére


nygma
addikt

elvileg lehet.

(#3) mattheus


mattheus
őstag

Nem nagyon van friss driver a kártyának. Divx-et lejátszik, de érdekes módon 640x480 ill. 800x600-on akad és 1024-ben pedig folyamatosan játsza le a dolgokat. Ez miivel magyarázható??? Illetve a MÁSIK baj az, hogy a színek a videó alatt, közel sem tökéletes. Mintha 256 színt játszana........pedig High color-ban megy.....Mivel lehetne javítani ezen ? DVD-t pedig továbbra sem játszik.......csak hang van

(#4) rudi válasza mattheus (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Azt tudom hogy TNT2 lejátsza a divxet és lehetr hogy nálad auért megy 1024ben mert ott 256szín és azért akad alatta mert ott high/true color. Szerintem nem feltétlenül játsza le a DVD-t mert biztosan nincs benne hardverDVDlejátszás amit elég sok mai DVD lejátszó alapnak vesz. Lehet hogy régebbi player kell vagy állítan ikell valahol szoftver jelátszásra.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) dain


dain
tag

próbálj ki más lejátszót, elvileg le kell tudnia játszani bármilyen videokártyának, mivel optimális esetben csak pixeleket kell kirajzolnia, arra meg képesnek kéne lennie :DDD

my days are darker than your nights..

(#6) dain


dain
tag

bár így jobban belegondolva lehet, hogy nem bír olyan gyorsan megjeleníteni, mint a film fps-e és ezért produkál különböző hibajelenségeket :F

hány mega ram van rajta?

my days are darker than your nights..

(#7) mattheus válasza dain (#6) üzenetére


mattheus
őstag

Mindösszesen 2 MB. Találtam egy olyan lejátszót (Crystal) ami, most lejátsza nagyon jól a DIVx-et, de a DVD-t nem tudom lejátszani. Azaz Power DVD igen, de TRIAL van és az egyiknél kiirja, h nem engedi lejátszani addig míg a TV-out engedélyezve van. Trio-nál TV-out??? vicces........ Tudtok freeware DVD lejátszókat ??? Hátha sikerült valamelyikkel DVD-t játszanom.....

(#8) dain


dain
tag

az én személyes kedvencem a teljesen free és iszonyat gyors [L]http://www.1337player.com[/L], de nem tudom, hogy a dvd-t viszi-e...

my days are darker than your nights..

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Trio v2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.