Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HolloW


HolloW
senior tag

Üdv

A Nadeo népszerű Trackmania-sorozatának új epizódja a hálózati / multi örömökre koncentrál - és teljesen ingyenes, méghozzá nem véletlenül. A Trackmania Nations az Electronic Sports World Cup (ESWC) versenysorozat egyik kiemelt résztvevője: a kliens letöltése után nemzeti zászlót ragaszthatsz az autódra, és nekivághatsz a hat hónapig tartó bajnokság-sorozatnak - a magas pénzdíjazású döntőt június végén Párizsban tartják. A Trackmania Nations kliense INNEN TÖLTHETŐ [link] (265 mega).

Hivatalos oldal

[link]

Scrshotok

[link]
[link]

[Szerkesztve]

STEAM - KOBRA KAI!

(#2) .:Kristian:. válasza HolloW (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Én már töltöm. :)) jó játék lehet...

(#3) XanD3R


XanD3R
aktív tag

én már leszedtem tényleg jó :)
viszont csak az egyik gépemen megy :O
sajnos csak a rosszabbikon :((( (9700pro meg nem az igazi már :) )
lehet hogy a 64bites XP nem tetszik neki :F

(#4) .:Kristian:. válasza .:Kristian:. (#2) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Hoooops..tényleg, elfelejtettem felrakini...felrakom és mondok véleményt..

(#5) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Már én is töltöm! Remélem jó lesz! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6) Neptun24


Neptun24
csendes tag

Jól néz ki!! :D

(#7) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Na felpakoltam...egész jó kis játék..azért olyan sokat ne várjatok tőle :D ;]

(#8) XanD3R


XanD3R
aktív tag

na elindult!
XFX néven tolom, és szerverem is van néha
ha valakinek kellenek róla képek ízelítőnek akkor szívesen linkelek be párat (full grafikán megy és szép nagyon)

(#9) .:Kristian:. válasza XanD3R (#8) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Engem érdekel..

(#10) P.Dude


P.Dude
őstag

Egy új trackmania mi??

Jólhangzik!

Zoll

(#11) R3ĐßuŁŁ válasza XanD3R (#8) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Engem is! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#12) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Indítottam egy szervert!
szerver neve: XFX PH! SERVER # Pro maps (hamar megtaláljtátok a szerver keresőbe mert az XFX piros-fehér-zöld színekbe pompázik :) )
password: ph
max 6 játékos jöhet egyszerre (hogy ne legyen lag)
GYERTEK JÁTSZANI! :R

[Szerkesztve]

(#13) HolloW


HolloW
senior tag

Jó kis pörgés volt délután :), kár hogy sokat fagynak a szerverek :(

STEAM - KOBRA KAI!

(#14) XanD3R válasza HolloW (#13) üzenetére


XanD3R
aktív tag

jaja jó volt nagyon, én ''reggel'' 10 óta folyamatosan tolom :D
nem jön valaki játszani?
most van szerverem is: XFX pass: 12345
max 6 játékos jöhet hogy ne legyan lag

(#15) d3rad válasza XanD3R (#14) üzenetére


d3rad
tag

Hi
Hogyan tudok szervert csinálni?
Hiába csinálok, haverom nem látja...

(#16) deadguy válasza d3rad (#15) üzenetére


deadguy
aktív tag

Inkább gyere a fentebb irt szerverre, ott vagyunk most is. Amugy itt egy kép ''rólam'':[link]

Lesz majd szebb is :)

(#17) XanD3R válasza deadguy (#16) üzenetére


XanD3R
aktív tag

szervert megszüntettem mert megyek aludni :) holnap hosszú napom lesz
holnap egész délután menni fog (kb. 17.00-tól 22.00-ig) úgyogy gyertek csak :)

a kocsi festést mivel csináltad a beépítettel vagy photoshoppal?

(#18) deadguy válasza XanD3R (#17) üzenetére


deadguy
aktív tag

beépített.. azt sem tudom lehet e mással :)

(#19) HolloW


HolloW
senior tag

Hogy lehet színezni a nevet ?

STEAM - KOBRA KAI!

(#20) HolloW válasza HolloW (#19) üzenetére


HolloW
senior tag

Megtaláltam:

User's guide for text formatting
Use the following strings to give a particular style to your nicknames/Game names:
$000 ŕ $fff: color
$i: italic
$s: shadowed
$w: wide spacing
$n: narrow spacing
$m: normal setting
$g: default color
$z: reset all
$$: ta write a ''$''

For the color: the 3 caracters after the $ are 16 values going from 0 to f (0123456789abcdef). The first caracter represents the red color, the second green and the third blue.
Here are some color examples:
$000: black
$f00: red
$0f0: green
$00f: blue
$ff0: yellow
$f80: orange
$f0f: pink
$0ff: light blue
$888: grey
$fff: white

For example, to write ''The Boss'' with ''The'' in italic and ''Boss'' in large red, you should type:
$iThe $z$w$f00Boss

STEAM - KOBRA KAI!

(#21) deadguy


deadguy
aktív tag

Megcsinálták a rangsorolást a játékhoz (játékosok és nemzetek szerint is). Amugy létezik már PH! csapat? Csak mert a hivatalos oldalon beloginoltam és alul poénból rányomtam arra hogy join team (persze beírtam hogy PH! meg jelszónak ''prohardver''), és tag lettem :) Ami fura, hogy elvileg 11 emberke van már benne, én meg nem us tudtam h van ilyen.

(#22) XanD3R válasza deadguy (#21) üzenetére


XanD3R
aktív tag

én is csatlakozok akkor persze csak ha nem baj :)

(#23) P.Dude


P.Dude
őstag

Egész jójáték.A többihez képest sokat változott.

Zoll

(#24) deadguy válasza deadguy (#21) üzenetére


deadguy
aktív tag

Hülyeséget írtam.... amit kiír az az, hogy az magyar csapatokból hányadik a mienk...akkor csak tessék belépni, majd megmutatjuk nekik :)

(#25) XanD3R válasza deadguy (#24) üzenetére


XanD3R
aktív tag

én is csinálok akkor ph-s festést

(#26) P.Dude


P.Dude
őstag

Kár hogy csak Forma 1-es versenyautó van benne!

Zoll

(#27) XanD3R válasza P.Dude (#26) üzenetére


XanD3R
aktív tag

én beletúrtam a játék fájlaiba, ugyanis kiszedtem a forma1-es verda textúráját és ott volt egy másik kocsi is :); csak nem toom hogy hogyan lehet előhozni (lehet kicserélem a modelleket, majd írom az eredményt :D )

(#28) _XXXXX_


_XXXXX_
tag

Tök jó ez a játék :DD kis gép igény (szerintem) jó játék élmény( vagy 15 percet játszottam eddig :D ) eddig jó a game, kicsit megkell még nézni komolyabban is :)

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#29) XanD3R válasza _XXXXX_ (#28) üzenetére


XanD3R
aktív tag

gyere netre játsztani! XFX néven vagyok; nagyon király a játék, sztem 5-6-tól 10ig csinálok is szervert de akkor tele legyen! :D
a jelszó: 12345
na megyek vissza játszani :)

(#30) deadguy válasza XanD3R (#29) üzenetére


deadguy
aktív tag

Ha már tényleg lesz egy PH! csapat, nem kellene átnevezni a topicot? Modjuk ''Trackmania Nations PH! Team'' vagy ilyesmire... na mindegy, majd írtok valamit erre :)

(#31) _XXXXX_ válasza XanD3R (#29) üzenetére


_XXXXX_
tag

Jó volt csak kicsit kevés a tudásom még gyakorolni kellene még :D valahogy azt hiszem a 7. volt a legjobb helyezésem :D

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#32) XanD3R válasza _XXXXX_ (#31) üzenetére


XanD3R
aktív tag

gyakorolj csak :)

[Szerkesztve]

(#33) _XXXXX_ válasza XanD3R (#32) üzenetére


_XXXXX_
tag

Te mennyit toltad eddig? (órában kifejezve...vagy nap :D )

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#34) deadguy


deadguy
aktív tag

Nahh, viszont nem tudom hogy a ''PH''' elég e csapatnévnek, esetleg kell valami utána (mondjuk PROHARDVER Team vagy valami) csak mert akkor még most kellene megváltoztatni :) Iszonyat sokan nyomják világszerte a játékot, a rangsor szerint a mai nap kb. 4000 en csatiztak. 12. a magyar nemzet :R 349 magyar player, ebből 60. vagyok jelenleg :) [link] Igy nézek most ki, egyelőre marad véglegesnek :)

(#35) XanD3R válasza _XXXXX_ (#33) üzenetére


XanD3R
aktív tag

tegnap reggel 10-től este 10-ig :D (persze szünetekkel, valamikor kajálni is kell )

(#36) _XXXXX_ válasza XanD3R (#35) üzenetére


_XXXXX_
tag

Akkor sokkal nem vagyok lemaradva :D

min config:
windows 98/2000/me/xp
pentium III 500MHz
128MB Ram
16-bit sound card
4x CD-ROM drive
900 MB szabad hely a winchesteren
Directx 9.0b vagy jobb

ajánlott:
windows 98/2000/xp
pentium IV 2 Ghz
512MB RAM
64 Mb 3d-s video kártya directx kompatibilis

a hozzá adott pdf-ben találtam(hátha szüksége lesz valakinek rá).

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#37) deadguy


deadguy
aktív tag

XanD3R, amit kiírt neked hogy ''not allowed ladder server'' vagy valami ilyen, az elvileg olyasmi lenne, hogy az ilyen szerveren ha első is leszel (mondjuk rounds módban) akkor nem kapsz pontot. Legalábbis egy holland szerveren nekem is kiirta és nem kaptam egy deka pontot sem... bár lehet, hogy csak akkor nem kapsz pontot, ha az aktuális map közepén kapcsolódsz a játékba (ezt majd valaki ellenőrizze le, nem akarok hűdenagy baromságokat írni). PH! csapatba továbbra is lehet csatizni: a hivatalos oldalon jelentkezzetek be a játékbeli account/password használatával, majd alul a ''join team''-nél tessék joinolni. Csapatnév PH!, jelszó:prohardver. Ha az autót moddoljátok, akkor figyeljetek arra, hogy a nemzetiségi színcsoportokat nem írhatjátok felül, alul majd válasszátok a ''save as work...'' opciót. Én a sajátomra ráraktam a PH! logot (jobb nem jutott eszembe: - = PH! = - , a név az autón meg PH!Deadguy lett. Nicknévben sajnos nem szerepelhet a ! , pedig PH!Deadguy lettem volna ott is :( na mindegy. Jó játékot mindenkinek hozzá!!
Jah, grafix: árnyék kapcs ki, nagymértékben nő az FPS érték! Meg a shader résznél a PC3 opció kira nagyon, de FPS zabáló (legalábbis egy 9600XT 256MB 550/610 esetében).

(#38) XanD3R válasza deadguy (#37) üzenetére


XanD3R
aktív tag

kösz az infókat
van szerverem gyere játszani!

ja és very high quality nagyon szép ám :D


[Szerkesztve]

(#39) deadguy


deadguy
aktív tag

Én is inditottam egy PH! Boosters szervert, csak kicsit boostolni kell a gépemet, nagyon akadok ...... 5 perc és indul ujra.

(#40) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Majd hétvégén én is beszállok és meglátjuk mit megyek.. ;] ;] ;]

(#41) XanD3R


XanD3R
aktív tag

nekem most is fut a szerverem 8-an vagyunk rajta perpill

(#42) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Hi,

Leszedtem én is a játékot ma délután de, nekem ez a netes rendszer nem fekszik, mi ez a pontozás meg nem pontozás, meg nem regisztrált szerver, meg különféle játékmódok? Nincs valami magyar online tutorial vagy faq?
Esetleg nem tudnátok leírni, hogy mit érdemes tudni róla, alap dolgok, etc?
Előre is köszi :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#43) gabó


gabó
tag

HI!
Tegnap töltöttem le, hétvégén fogom tudni csak kipróbálni és erősíteni a PH csapatot :DD
üdv,

Nekem8

(#44) deadguy válasza Mosqu!to (#42) üzenetére


deadguy
aktív tag

Pár dologra tudok válaszolni. Játékmódok: Time attack, Rounds, és Team. A Time Attack-nál adva van egy bizonyos időtartam (ez szerverenként változó, általában 5 és 10 perc között a többség), ami alatt teljesiteni kell az adott pályát minél jobb eredménnyel. Ha elrontod akkor nyomsz egy (default bill.kiosztás esetén) ENTER-t, és próbálod újra. TAB-bal látod a játékosok listáját, eredményét és egy kis zaszló mellett a nemzetközi helyezésüket. Aki egyszer is végigviszi az a végén kap pontot. A mostani első egy holland arc valami 1050 ponttal... A rounds módban adva van egy kicsivel több idő a pályára, mint amennyi alatt meg lehet csinálni, ha itt kiesel, a benntmaradtak mennek csak tovább. első hely 10, második 6, harmadik 4 pont (és igy tovább). Szerverfüggő, hogy mennyi kell a győzelemhez (átlag 30-50 pont). Ha valaki eléri az első helyezést összpontozásban, jön a következő mapocska. A team módban 2 csapat (red és blue) küzd egymással, hasonlít a játék felépítés a rounds-hoz (bár ezt ritkán nyomtam még). A szerverekről: itt végülis az a szerver aki hostol (na ez értelmes mondat volt :) ), az igazat megvallva nem tudom hogy mitől függ az, hogy a végén oszt-e pontokat vagy nem. Az elején voltam pár olyan helyen ahol hiába lettem első, nem adott pontot, de mostanában nem taliztam ilyennel (lehet hogy valami bug volt csak). Alap dolgok, nézzük csak... NE FÉKEZZ!! Nem jut más az eszembe hirtelen, a többi rutin sztem; kocsifestésről irtam feljebb.. majd ha van valami, irhatok:)

(#45) Mosqu!to válasza deadguy (#44) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi a leírást, a játékmódok közül csak a time attackkal voltam tisztában, a többi zavarba ejtett :)
A hostolást értem, mondjuk én már láttam dedikált szervert is, vagy legalábbis az volt a nevében. 20 embernél nem is laggolt annyira, mint egy hétköznapi nettel csinált, viszont itt nem volt pontozás.
Ez a ne fékezz meglepett, mivel én autószimulátorokhoz (rFactor, LFS, GTR) szoktam, ott meg már megszoktam :) A rutin itt valóban sokat számít, már legalábbis egy akkora, hogy a pályákat ismerd, mert én egyelőre egyet sem. Van amúgy valami offical mappack, amit játszatnak? Úgy vettem ki a beszélgetők szavaiból, hoyg van, szal hány pályából áll? Esetleg ezeknek térképét nemtom valahol megnézni? A traning mapok közt ott vannak? Ha igen, melyikek?
Hát, hirtelen ennyi..:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#46) deadguy válasza Mosqu!to (#45) üzenetére


deadguy
aktív tag

A mapok általában ugyanazok, amik ''solo'' modban vannak(A0-A9 , B0-B9 , C0.....és igy egészen i betüig), érdemes rajtuk gyakorolni. Elvileg 90 pálya, de ha gyártasz az ''editor'' részben saját mapot, azt felrakhatod egy teáltalad inditott szerverre, aki rádcsatizik az meg letölti :)

(#47) deadguy


deadguy
aktív tag

Iszonyat hajtás van... már kb 45-50 ezer a ladder alja, ebből 18xx helyen vagyok..hű. Nyomjátok, gyakoroljatok!

(#48) Ram_8


Ram_8
csendes tag

Hi ! Én uj tag vok ! Szeretnék a ph! csapatba bekerülni . Remélem felvesztek ! Majd még jövök ! CCSá :)

Király a TM ESWC !!

(#49) XanD3R


XanD3R
aktív tag

azt írja ki ha szervert indítok hogy nem vagyok regelve a ladder-re vagyis így nem kapok pontokat :(
Hogy tudnám regelni a szerveremet :F

(#50) deadguy válasza XanD3R (#49) üzenetére


deadguy
aktív tag

Figy, ezt én sem vágom, de próbálj meg szerver indításnál az advenced opcioban turkálni picit. Majd este lehet inditok egy csak PH! szervert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.