Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Trackmania (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lamadou


lamadou
senior tag

Nemrég kezdtem el játszani ezzel a kis játékkal és nagyon megtetszett, csak az a bajom vele, hogy a full-ban nem tudok netre menni, mert ''elvesztettem'' a játék dobozának azt a részét ahol a key-volt. Ha valaki tud, dobjon már meg egy mail-lel amiben segít! Ja és amúgy is várok mindenkit, aki csak tud jöjjön TrackMania-zni!!!!!!!!!

[Szerkesztve]

(#2) anaqer


anaqer
veterán

-wareztevékenység folytatása tilos! Vagyis a Szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan

* használatának elősegítése ,
o regisztráiós kulcs közzététele
o feltörési eljárások megosztása
o crack közzététele, stb.
o olyan webcím közlése, mely ezeket tartalmazza
* használatára buzdítás,
* segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;
* valamint számítógépes rendszerekbe való behatoláshoz szükséges eszközök, eljárások keresése, ismertetése

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) lamadou válasza anaqer (#2) üzenetére


lamadou
senior tag

sorry
p.s.: Hú de gyors voltál! :y

[Szerkesztve]

(#4) lamadou


lamadou
senior tag

Na tehát: akkor most már warez nélkül,csak arra vagyok kíváncsi, hogy van-e itt valaki aki ismeri? (Egy Moderátor ki is szedheti a #1-ből a warezre utaló részt)

(#5) e-biza válasza anaqer (#2) üzenetére


e-biza
őstag

lehet arra gondolt hogy ha már elvesztette a dobozon lévö key-t akkor mit tud tenni? várta volna a support@trackmania.com 5letet :t :))

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#6) sziszegő válasza anaqer (#2) üzenetére


sziszegő
senior tag

Gondolom neked minden jogtiszta a gépeden :))

(#7) marcee válasza sziszegő (#6) üzenetére


marcee
addikt

Az, hogy itt tilos warezolni, nincs összefüggésben a felhasználói szokásainkkal. (ill. másokéival persze)

[Szerkesztve]

\m/

(#8) Enclave válasza lamadou (#4) üzenetére


Enclave
aktív tag

Én ismerem! És nekem nagyon bejött! :)) A patch-ben(vmi Trackmania Powerup! a neve) pedig egy csomó új cuccot raktak a játékba :DD (alagút stb.) de sajnos így már nem tudom elindítani :( (csak néztem a screenshotokat megdöbbenve)
Ja és nekem valami oknál fogva ha mindent High-ra rakok a grafikai opcióknál akkor a Radeonomon fekete a kép, így csak mediumba tudok játszani vele :(((
Pedig nem szaggatna...

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#9) lamadou


lamadou
senior tag

up

(#10) Biaggio


Biaggio
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=33956[/L]

Kereső rulez ;]

(#11) KovacsUr


KovacsUr
addikt

A témát (több okból kifolyólag is) lezárom. Most maradjunk annyiban, hogy van már ilyen téma.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Trackmania (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.