Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cypher7


Cypher7
tag

Sajnos nem a legismertebb típusok közé tartoznak, pedig minőségre és tudásra igencsak ott vannak a szeren. Itt fel lehet tenni a kérdéseket és remélem, hogy minnél több tapasztalatot is lehet olvasni velük kapcsolatban.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#2) berVi válasza Cypher7 (#1) üzenetére


berVi
senior tag

elore is bocs, de nincs ekezetem jelenleg

[link]elozmeny

''Amúgy ez az openwrt micsoda?''

az openwrt egy mini linux disztribucio router-ekre, segitsegevel sokkal jobban szemelyre szabhato a cucc.

[link]az openwrt oldala

ja meg ezt fejlesztik is a firmware-ek tobbsegevel ellentetben :DDD

nyilvan csak olyan routerra celszeru feltenni, amelyik szerepel a

[link]tamogatott eszkozok

listan. illetve az sem hatrany ha ertesz a linux-hoz mert a webgui-t itt elfelejtheted.

[Szerkesztve]

(#3) Cypher7 válasza berVi (#2) üzenetére


Cypher7
tag

Mondjuk ez a veszély annyira nem fenyeget, mert az kizárt dolog, hogy én most ehhez bármilyen szinten is hozzá nyúlok, mert úgy működik ahogyan kell neki.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#4) berVi válasza Cypher7 (#3) üzenetére


berVi
senior tag

persze, ha nekem lenne openwrt-kepes routerem, en se bantanam, amig le nem jar a gari (mivel ezzel elszall), utana viszont szerintem ravenne a kivancsisag :)

(#5) gabx76 válasza berVi (#2) üzenetére


gabx76
senior tag

Ez elég jó dolog lehet.
Kipróbálnám egyszer

(#6) amisi válasza Cypher7 (#1) üzenetére


amisi
csendes tag

Tervezem, hogy megveszem ezt a routert, bár eddig csak annyit olvastam róla itt a fórumon, hogy jó...
Cypher7 megosztanál néhány infot velem (velünk), te mire használod, hány géppel, és milyen kapcsolaton (Adsl, Kábel)?
A Mistralban most 9000 alatt van, csábítóan hangzik, főleg most, hogy kaptam egy SMC WBR14G2-t kipróbálásra. Nekem 1 nap alatt produkálta azokat a hibákat, amiket az SMC topikban felsoroltak. Még jó hogy nem fizettem ki előre, adom is vissza a gazdájának.
Egyenlőre 1 asztali PC-vel (kábellel) és egy laptop-al (WiFi) szeretném használni, főleg FS2004-el online repüléshez, ahol nem egészséges még a pár másodperces nethalál sem.

Előre is köszi

Amisi

(#7) Cypher7 válasza amisi (#6) üzenetére


Cypher7
tag

Én ezt a routert összesen 3 kábeles és 2 wifi-s eszközzel használom. Amióta megvan megy és nem volt vele igazán semmi gondom. Szóval egyenlőre úgy néz ki, hogy jó vétel volt. A kapcsolatom egy kábelnet 2048/192.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#8) amisi válasza Cypher7 (#7) üzenetére


amisi
csendes tag

Úgy tűnik , jól tettem, hogy rád hallgattam, ötödik órája megy a szerkezet gond nélkül.
A beállítással nem sokat kellett foglalkoznom, igazából, miután összedugtam, bekapcsoltam stb, 2 perc és ment a net, és megy még most is. Olyan min egy TV: hazaviszed, bekapcsolod, megy...
A tűzfala jól teljesít, a windowsban ki is kapcsoltam a Sygate-t.
Bár az üzletben jól átejtettek (542-es helyett 541-est kaptam, pedig kétszer is rákérdeztem, melyik van a dobozban), de nem bánom, a tegnapi SMC-s kaland után felüdülés ez.
Kipróbáltam Linux alatt is, valamikor a boot alatt összehaverkodtak, én már a kész netet kaptam az üdvözlőképernyőn.
A WiFi-t még nem tudtam kipróbálni, remélem azzal sem lesznek gondjaim.
Egyetlen tanulság a mai napból: a XX. kerületi Mistralba nem szabad menni, ilyen suttyó eladót még nem láttam! Az, hogy nem köszön se nekem, se a feleségemnek, hagyján, de úgy tűnt, ő tesz szívességet nekem, hogy kiszolgál. Ha nem lett volna már negyed 6, átmentem volna a zuglói boltba vásárolni, de nagyon be voltam már sózva...
Ha abban tudna valaki segíteni, hogyan tegyem láthatóvá a külvilág felé az FTP serveremet, megköszönném.




[Szerkesztve]

Amisi

(#9) Cypher7 válasza amisi (#8) üzenetére


Cypher7
tag

A wifi-vel sem lesz semmi gondod mert miután bekonfigoltad hozzányúlás nélkül teszi a dolgát. Ráadaásul ennél fog működni együtt a titkosítás és a mac szűrés is. Arról nem is beszélve, hogy alapból 5Dbi-s antenna van rajta mi elég bika.

Erre a csere dologra meg azt tudom ajánlani másnak, hogy ne járjon hasonlóan, hogy mikor kinyitják a dobozt akkor azonnal meg kell nézni az antennát. Ha jól emlékszem akkor a 42-esnél alapból nincs is rászerelve.

[Szerkesztve]

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#10) amisi válasza Cypher7 (#9) üzenetére


amisi
csendes tag

Az antenna a tp-link.com-on lévő specifikáció szerint 3Dbi, de hol érdekel ez engem, a szomszéd szobáig így is jó vagyok... :)
A távoli admint próbálta már valaki? Meg kell nyitni hozzá a 80-as portot kifelé?
Úgy láttam, meg kell adni a távoli gép (ahonnan bizgerálni szeretném a routert) IP-jét.
Ha nem adok meg semmit, azt jelentheti, hogy bárhonnan jöhetek?

Amisi

(#11) Cypher7 válasza amisi (#10) üzenetére


Cypher7
tag

Én akárhányszor bekapcsoltam utánna nem tudtam belépni a routerre, szóval inkább hanyagoltam. De valószínüleg én szúrtam el valamit.

Úgy emlékszem, hogy a 108 Mbit-esnek van 3Dbi-s antennája, de szerintem is teljesen mindegy egy átlagos méretű házban vagy lakásban.

Neked milyen hardver verziójú van?

[Szerkesztve]

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#12) amisi válasza Cypher7 (#11) üzenetére


amisi
csendes tag

A hardver verzióra ezt írja: WR541G/542G v4 00000000
Nem a Firmware-t akartad kérdezni?

Amisi

(#13) Cypher7 válasza amisi (#12) üzenetére


Cypher7
tag

Nem erre voltam kiváncsi. Akkor ugyan olyan mint az enyém.

Szóval akkor egy újabb elégedett vásárló. :)

[Szerkesztve]

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#14) Petyakov


Petyakov
csendes tag

Sziasztok!

Én is bevásároltam egy ilyen kütyüt... (mármint 542G-t)
Mindenhol pozitív dolgokat olvastam...

Dehát úgy néz ki sikerült egy gyári hibás darabot kifogni:
Már a konfigurálás alatt 2 alkalommal megállt (system LED világít, pingelni sem lehet...)
Azért bekonfigoztam:
WLAN-on kersztül file-kat másoltam (Laptop-PC), ecce'csak leáll a másolás és kampec! (system LED-et azóta nem láttam égni, ami a leírás szerint hardver hibát jelent)

Ettől függetlenül sima csere lesz. (laptop-ban ua. WLAN chipkészlet van)

Kérdéseim:
- firmware frissítés: a tp-link oldalon egy 06.04.20.-i firmware a legfrissebb, az enyémben 06.05.24.-i van (a pontos verziószámot az oldalon nem tüntették föl, a routerből már nem tudom kiszedni). Nektek mi van benne???
- A router beállításnál az üldözési mánia jegyében jártam el: WLAN-nál WPA2-PSK+MAC cím szűrés, a spec. biztonsági beállításokat (tűzfal) a beállítás végén mind bekapcsoltam. Milyen beállításokkal használjátok a cuccost?


(#15) amisi válasza Petyakov (#14) üzenetére


amisi
csendes tag

Remélem sikerült kicserélni a szerkezetet azóta!
Nálam már lassan 10 napja folyamatosan, fagyás, leállás nélkül megy, melegedni sem szokott.

A WLAN-t én egyenlőre nem használom, de amikor kipróbáltam egy PDA-val, ezekkel a beállításokkal nekem jól működött.
A ''Broadcast SSID...'' opciót kikapcsoltam, nem kell minden szomszédban tudni, mi van nekem... A WLAN enélkül is működik, csupán a csatlakozni kívánó gépben meg kell adni a routered SSID-jét.

Amisi

(#16) Petyakov válasza amisi (#15) üzenetére


Petyakov
csendes tag

Igen! Szó nélkül kicserélték.
Igaz addigra már egyáltalán nem lehetett az adott darabal bármit kezdeni...

Az újat ugyanazokkal a beállításokkal beüzemeltem, azóta is folyamatosan, mindenfajta hibajelenség nélkül müxik.

Egyetlen problémám az alapzaj, amit produkál. Ez nem erős,normális emberek meg sem halják, de sajna én működő TV közelében sem tudok aludni, mer' a tápegység zaja zavar...
De erre a router ágy légtérből kitelepítésével már megszületett a megoldás.

Különben a kütyü választásának fő oka az ugyanolyan WLAN egységgel (Atheros 5005G) szerelt notebook volt. Ez úgy néz ki, hogy frankó: kb 8-10 m-es beltéri távolságban (emelet betonfödémmel+falak) a másolási sebesség megegyezik az egylégtérben (kb 2-3 m) mutatott sebességgel.
Ja, ez most az eXtended Range (XR) technológia dicsérete volt!

A Broadcast SSID-t én is lelőttem, de nem elégedtem meg ennyivel, a WLAN MAC cím szűrést is beállítottam, meg a titkositást is (de asszem' ezeket már korábban leírtam)

(#17) nyizs


nyizs
csendes tag

Hello mindenki!!

Én is egy ilyen router boldog tulajdonosa vagyok bár van egy kis gondom vele! Néha sajna leáll a wifi. A router működni látszik de egyik gép se tud csatlakozni a hálózathoz!
Újraindítás után megszűnik a probléma!
Nem tudjátok h mi lehet a probléma?

Thx

(#18) Angelevics


Angelevics
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült már valakinek beállítani a remote management-et? Már a leírását sem értem, vagyis értem, de az hülyeségnek hangzik... Azt írja, hogy úgy kell bekapcsolni, hogy beírjuk a Remote Management IP Address mezőbe azt az IP címet, ahonnan el akarom majd érni. Na de milyen remote az, ahol előre meg kell mondanom, hogy honnan akarok remoteolni...?
Próbáltam úgy is, hogy üresen hagyom ezt a mezőt, de azt meg nem fogadja el...
Ha a WAN címemet írom be, akkor meg egyáltalán nem tudom elérni, jöhet a reset...

(#19) amisi


amisi
csendes tag

Ez a remote management nekem sem tiszta, ha valaki megfejti, engem is érdekel a megoldás!
Új firmware (december 27) elérhető a gyártó honlapján [link], viszont nem vagyok benne biztos, melyik a nekem való. Írtam egy mailt a cégnek, még nem kaptam választ.
Valaki frissített már? Ossza meg velünk a tapasztalatokat...


[Szerkesztve]

Amisi

(#20) cakkos válasza amisi (#19) üzenetére


cakkos
csendes tag

Nézd meg az címkét, hogy neked melyik tipus van (v1,v2 vagy v3) és azt a verziót töltsd le.
Ha rosszat akarsz rátölteni, akkor nem fogja engedni.

Meg van valakinek a régebbi szoftver? Mert lehet, hogy visszatenném a régit egy tesztelés erejéig.

Ákos

(#21) cakkos


cakkos
csendes tag

Sőt, sikerült letöltenem a legújabb (no és persze a régebbieket is) szoftvereket. Talátam 01.10-eset is! Megörültem. Letöltöttem. Feltettem és itt aztán tényleg meglepődtem. KÍNAI volt !!! még szerencsém, hogy a menük ugyanott voltak és gyorsan vissza tudtam tenni a jelenleg kiadott eu verziót. Az a baj, hogy a .bin fájlből nem látszódik, hogy milyen nyelvű. Igaz, hogy a kinai oldalról töltöttem le. Ugyhogy vigyázat a verziókkal!

Nekem a router kábeles szolgáltatóhoz kapcsolódik. DHCP-n van a wan portja. A régi routeremnél (linksys volt) hónapokig ugyanaz az ip címem volt. De most minden 12 órában más az ip-m. Megoldás: lekérem a dhcp-vel a címet átírom static ip-re. és megy. Aztán nem megy. Ismét dhcp, majd ismét static ip. És ugynaz az ip cím mindig. Ismeri más is a problémát?


Ákos


[Szerkesztve]

(#22) Cypher7 válasza cakkos (#20) üzenetére


Cypher7
tag

Itt van a gyári FW a 4.0-as verzióhoz:
[link]

Ez pedig az új:
[link]

Inkább felrakom gyors tárhelyre mert tegnap 45 eprces játék volt leszedni a hivatalos oldalról.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#23) amisi


amisi
csendes tag

Találtatok esetleg valami infót arról, hogy mi az ujdonság az új fw-ben, vagy azt titokban tartják?

Amisi

(#24) cakkos válasza Cypher7 (#22) üzenetére


cakkos
csendes tag

Bocsánat, de elfelejtettem, hogy WR642G v2-m van.
Ákos

(#25) Cypher7


Cypher7
tag

Ahogy néztem biztosan újdonság benne a konfiguráció lementése.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#26) Angelevics válasza amisi (#23) üzenetére


Angelevics
csendes tag

Igen, egy újdonság van benne, mégpedig a konfiguráció lementése egy bin fájlba, amit aztán egy esetleges reset után könnyen vissza lehet tölteni. Ezen kívül csak néhány menüpont felépítése változott, de a működése nem.

Én speciel azért frissítettem, mert szükségem lett volna broadcast címre portot forwardolni (wake on lan-hoz), de ezt sajna az új sem tudja. Sőt, rákérdeztem a supportnál is, nem is fogja tudni, mert nem akarják (ha esetleg más is belefutna...).

(#27) amisi válasza Angelevics (#26) üzenetére


amisi
csendes tag

Ez konfig-mentés jól hangzik, hiányoltam is.
Akkor frissítek én is...

Amisi

(#28) billy


billy
csendes tag

Nekem is ilyen routerem van. Előtte egy SMCWBR14-G2 -vel szenvedtem. Ahhoz képest ez a tp-link egy álom. Mondjuk ezt is sikerült már kiakasztani egy alapos össze vissza konfigolgatás és próbálgatás közben.

Az volt a gondom, hogy a uTorrent nem akart felfele tölteni. Raktam neki port forwarding-ot, nem nagyon volt elég neki. Aztán UPnP-t is engedtem és így már ment egy darabig. Aztán kicsit kapcsolgattam a MAC szűrést, mert nem tudtam eldönteni, hogy legyen-e ilyen sokmindennel terhelve egyszerre. Aztán az UPnP-t is kikapcsoltam. Így egyszercsak kiakadt :) Jelenleg se UPnP, se Mac szűrés, csak wpa van bekapcsolva. Ja és a port forward-hoz adress reservation-t is raktam magamnak, hogy mindenki azért ne torrentezzen egyszerre.

Mostanság azt csinálja, hogyha én wifin tolom a torrentet és közben vki kábelen bekapcsolja a gépet, megszakad egy pillanatra a net. Nemtom, hogy ez hiba-e, vagy vmit lehet-e még állítani rajta, de annyira nem zavaró. Lehet fw frissítés kéne neki. Firmware Version: 2.11.2 Build 060524 Rel.67292n

Illés

(#29) billy válasza billy (#28) üzenetére


billy
csendes tag

A hiba visszavonva. Amikor én nyomom a torrentet ezerrel, az lelassítja másnak a netet. Ezért rájöttem, hogy vki aljas módon kihúzza egy pillanatra a routert. :W :))

Illés

(#30) Cypher7


Cypher7
tag

Nagy sajnálatomra meg kellett válnom a routeremtől, mert miután a szervíz ebvizsgálta és náluk is produkálta a hibát sajnos nem tudott másikat adni helyette mert nem volt nekik raktáron. :( Sajnálom mert nagyon szerettem. Béke koraira! R.I.P. :O

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#31) amisi válasza Cypher7 (#30) üzenetére


amisi
csendes tag

Mi baja volt szegénynek? :((

[Szerkesztve]

Amisi

(#32) Cypher7 válasza amisi (#31) üzenetére


Cypher7
tag

Bizonyos időközönkét(ahogy megfigyeltem miután elég nagy adat mennyiséget továbbított) újraindúlt. Csak ezzel az volt a baj, hogy erre a pár másodpercre szakította is a netet. Ami ugyebár nem túl egészséges egy letöltésnél vagy bármi másnál ami folyamatos forgalmat igényel.

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#33) Pisti79


Pisti79
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Tegnap vettem egy ilyen 642-es router csodát, de sajna nem tudom bekonfigolni. Wifin használom, UPCt szeretnék megosztani. Először a MAC cím clone-al próbálkoztam, de nem jött össze, aztán factury reset és regisztráltam a router MACjét, így már volt net. Szuper. Beállítottam a wep kódot is és innentől meghalt az egész. Kapcsolódásnál megadom a kódokat, szépen csatlakozik is, látják is egymást, de a hálózati kapcs korlátozott vagy nem elérhető. A legrosszabb, hogy mostmár a router konfig felületére sem tudok fellépni. Kapcsolat van, legalábbis azt írja, hogy csatlakoztatva, de nem oszt ipt a router. Mást nem állítottam el benne.

Bármi eszetekbe jut a dologgal kapcsolatban, kérlek írjátok meg.

Előre is köszi.

Nem tudnak olyan szar hangú lejátszót gyártani, hogy az a BKV-n ne szólna jól :)

(#34) Speccy


Speccy
senior tag

üdv!

Vettem egy WR642G-t, működik meg minden, csak egy kis gond van, hogy a weblap szűrés nem nagyon akar működni. A reklámokat akarnám szűrni pl az : Indexről, de hiába írom be a tiltandó helyeket, továbbra is megjeleníti!

There is hope!

(#35) billy válasza Pisti79 (#33) üzenetére


billy
csendes tag

Van a hátulján egy kis reset lyukacska. Talán azzal lehet vmit csinálni!?

Illés

(#36) Angelevics válasza Pisti79 (#33) üzenetére


Angelevics
csendes tag

Szerintem valamit mégiscsak csinálhattál, ha nem megy...:)
Kezd előszöris egy hadverresettel (hátul kicsi gomb, leírás a doksiban).
Az SSID-t változtasd meg valamire. Kis-nagy betűk számítanak.
Aztán router bekapcs. Ha már átregisztráltad a Chello MAC-et (felesleges volt), akkor maradjon is így, egyből kéne netnek lenni.
Én a wifi tikosítások közül a WPA-PSK/WPA2-PSK javaslom. Ez jól megy és elég erős is és nagyon egyszerű beállítani. Authentication option és Encryption = automatic
WPA-PSK/WPA2-PSK passpharse-hoz pedig írj be egy jelszót, ami legalább 8 karakteres.
Ezután resetel majd a router és innentől már látnia kell bárminek. Ha megtalálod, bekéri a jelszót és kész is.

Ez után persze még minimum az admin jelszót változtasd meg.

[Szerkesztve]

(#37) Gvara


Gvara
tag

Sziasztok!

Egy ilyen párosításban gondolkodom, mivel árban szimpi a dolog:

TL-WN321G usb adapter + TL-WR542G wlan router

Van vkinek tapasztalata így együtt?

(#38) Gvara


Gvara
tag

Egyébként még sohasem folytam bele a hálózatépítés rejtelmeibe. szóval honnan lehetne vmi leírást letölteni, hogy mit-hogyan kell konfigolni stb?

(#39) gedikart


gedikart
aktív tag

Hello

TL-WR542G és TL-WA501G kütyüket nézegetem. Megbízhatóság érdekelne. Illetve melyik hardver verziókat kell kerülni? Falra rögzítéshez gyárilag kitaláltak valamit?

Köszi!

(#40) brejti


brejti
csendes tag

Helló!

Van egy Tl-WR642G típusú routerem, és most frissítettem a firmware-t a honlapról letöltött wr64xgv2.bin-nel. Néhány próbálkozás utánn össze is jött a frissítés. Beállítottam a dolgokat, majd megváltoztattam a jelszót. És innentől kezdődik a probléma. A megváltoztatott jelszóval ugyanis nem tudok belépni. Van valami megoldás arra, hogy vissza tudjam állítani a gyári beállításokat, vagy a jelszót valahogy megfejteni?

Segítségeteket előre is köszönöm
brejti

(#41) gedikart válasza brejti (#40) üzenetére


gedikart
aktív tag

Reset gomb a router hátulján, visszaállítja a gyári beállításokat és a jelszót is.

(#42) ddannyl


ddannyl
csendes tag

Leirom enis.
Vettem, tetszett, gyors, es ez tenyleg nagy elonye. Finoman allithato.
DE:
En nemvagyok nagy magus de engem is zavart hogy nemviolt kepes 12 oranal tobbet mukodni egyhuzamban. najo neha 14 volt. folytotn ujraindult a router. Arrol nembeszelek, hogy a netet kb 3-4 orankent egyszer ledobalta. Eleg zavaro. Eloszor reset, par nap teszteles, ugyanaz. Okes jojjon aminek jonnie kell, firmware upgrade. Irany a gyarto honlapja, letoltom az uj hozzavalo kutyut. Elinditom azt a kis szar progit aminek a leiras szerint futnia kell, es irany a webes kezelofelulet. Megmutatom neki a .bin filet, majd katt az ''upgrade'' gombra. varok.............. varok...
epeszu ember tudja, hogy nemszokott 10 percig tartani, enis sejtettem, de nemnyultam hozza mivel nyilvan nem tesz jot neki. szal meglehetos hosszas varakozas utan sem reagalt semmit a webbongeszo. beutom ujra a cimet. semmi. pingre sem reagal. mitcsinaljak? sokvalasztas nemmaradt. eloszor ''finoman'' nyomtam egy reset gombot hatha csak a restart nemsikerult neki. termeszetesen nem ment. aramtalanit, var 1 percet, visszadug. es semmi. nahat ez az en rovid tortenetem a routerrol. most mehetek mistral garanciat intezni ami tudjuk hogy milyen remek.

(#43) Gvara válasza ddannyl (#42) üzenetére


Gvara
tag

Most egy kicsit elvetted a kedvem ettől a kütyütől :O
lehet mégse veszek :F

(#44) Gvara


Gvara
tag

Amúgy mi a különbség a wr542g és a wr642g között?

(#45) Gvara


Gvara
tag

Jah, már látom...
de hogy lehetnek ugyanazon árban?

(#46) kopasz11 válasza Gvara (#45) üzenetére


kopasz11
csendes tag

Javasolnám, hogy a www.wlan-ok.hu -n vásároljatok.... Nem csak közvetlenül importálnak, de ráadásul árujuk is van..... :)
A végfelhasználói áraak (regisztráltaknak) helyenlént jobbak, mint a ''viszonteladóiak'' :)


(#47) ddannyl


ddannyl
csendes tag

a kedved nemakartam elvenni. azvolt a baj, hogy nekem tenyleg par oran belul kellett valami wlan router de nem SMC. edimax lett volna a legjobb, de nemvolt elerheto kozelsegben. igy vegigolvasva a forumot nembiztos hogy belevagtam volna. remeljuk valami frissitett verziot kapok majd vissza

(#48) Gvara válasza kopasz11 (#46) üzenetére


Gvara
tag

Igen, már én is néztem, 2ezer ft-al olcsóbb az 542g, mint Debrecenben. Csakhát ha garis baj van, akkor Pestre hurcoljam. Szóval sajna nekem az messze van. :(

(#49) pandu6


pandu6
csendes tag

Na van 1 kis problémám !!! Vettem 2 TP-LINK WR642G routert , a hálózati wireless hálózati kártyákkal tökéletesen mükődik mindkettő viszont egymást nem ismerik fel !!! Már mindent állitgattam szinte de egymást nem látja a két router !!! :O Aki tud vagy van ötlete segítsen PLS !!! Előre is kösz

(#50) maglacus


maglacus
csendes tag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mit kell beállítani ahoz, hogy a Cfosspeed ne kiabáljon folyton hibás routerbeállítás miatt. Vagy felőlem kiabáljon, csak működjön rendesen. Most a feltöltés úgy lelassítja a letöltést, mint ha nem is menne a Cfosspeed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.