Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK TL-MR3420 3G Router (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Brebó


Brebó
csendes tag

T. Fórumtagok !
Segítségeteket szeretném kérni, ha valaki jól ismeri a TP-LINK TL-MR3420 3G routert, talán tudja:
Ennek a routernek van egy USB bemenete, ami úgy tudom, hogy a 3G-s mobil-internetre való csatlakozást szolgálja (SIM kell hozzá).
Az a kérdésem hogy ez az USB port, ill router alkalmas-e arra, hogy egy asztali PC-hez használatos
TP-LINK TL-WN722N wifi adapterhez csatlakoztatva befogja, és szétossza a szomszéd házból (kb. 30 méter) érkező TP-LINK 740N típusú router wifi jelét? (Nem lopnám a wifit !)

Üdv.

Feró

(#2) sityak válasza Brebó (#1) üzenetére


sityak
tag

Szia

az USB porton ilyet biztos nem tudsz csinálni
de maga a router képes repeater üzemmódban működni
javaslom, hogy tegyél rá dd-wrt-s firmware-t, amivel a router képességei kicsit kibővülnek
ftp://dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/02-11-2013-r20675/tplink_tl-mr3420v1/

Üdv

[ Szerkesztve ]

http://legipanorama.hu

(#3) Frump


Frump
csendes tag

Sziasztok sikeresen feltettem egy Openwrt-t a routerre. De sikerült megakasztanom. Van rá mod hogy életre keltsem.

(#4) sityak válasza Frump (#3) üzenetére


sityak
tag

egy próba

http://legipanorama.hu

(#5) Frump


Frump
csendes tag

Köszönöm a segítséget.Meg néztem a linket picit megint elörébb vagyok.Szeretem volna DD.WRT de sajnos v2.2 a chip miatt nem támogatott.

(#6) willam69


willam69
csendes tag

Sziasztok
Szeretnék segitséget kérni a TP-Link TL-MR3420 ruteremhez
A gond akövetkező. a minap gép átmozgatást végeztem, 3-4 órán át nem volt áramalatt semmi, miután ujra inditottam az egész gépet és hozzá a nett-et hozzán értve a rutert is, azt vettem észre hogy a wifi-m nem megy, a monil és a laptopp sem érzékeli, néha van jel 100% os, de kapcsolodni nem tod egyik készülék sem,

Hogyan tovább?

Előre is köszönöm a mielőbbi segitséget.

willam69

(#7) sityak válasza Brebó (#1) üzenetére


sityak
tag

tegyél rá openwrt-t
azt meg után beállítod repeater-ként

http://legipanorama.hu

(#8) leo81


leo81
aktív tag

(#9) Studi


Studi
addikt

A routerünk korábban tökéletesen működött a Diginet mobilnetes stickjével (ZTE MF190), most meg már nem hajlandó csatlakozni. Próbáltam újrakonfigolni az egészet, új firmware-el is (gyári). A stick azonosítása rendben, de utána a csatlakozás megakad... Mi lehet a gond?

(#10) Sinkapeter


Sinkapeter
tag

Az új LTE-s Huawei E3276-os modemhez vettem egy ilyen routert, de a legújabb firmware-rel, erősebb táppal, aktív USB-hubbal is újraindult, amikor komolyabban terhelve volt, illetve a házban azok a gépek alig tudtak a WiFihez csatlakozni, amik a régi 3220-szal probléma nélkül mentek. Vissza fogják cserélni, de nem tudom, mi lehetne a következő lépés. A legfurcsább viszont az, hogy a régi routerem, ami V1.2-es, tehát nem lenne kompatibilis LTE modemmel komolyabb probléma nélkül működik vele. Érdemes másikat megpróbálnom, csak hibás lehetett-e, illetve lehet-e más probléma a régi router használatával? Azt láttam valahol, hogy a maximális sebességet korlátozhatja így, de kíváncsi vagyok, másnak volt-e ilyen tapasztalata. Előre is köszönöm.

(#11) tomas9320


tomas9320
tag

Üdv!

EGy problémával fordulnék hozzátok hátha Ti tudtok segiteni! Van egy MR3420-as routerem v2.0 egy Huawei K3772-Z modemmel, eddig tökéletesen működött és tegnap valamilyen hiba folytán lekorlátozta a router a wifi hozzáférést és kábelen sem tudom elérni. Kapcsolodik hozzá de internet sincs. Volt ki-be kapcsolás frimware frissités, gyári visszaállitás és ugyanaz maradt. Valaki tudna segiteni? Egy frissen telepitett géppel is ugyanez a helyzet.

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#12) apatyas


apatyas
Korrektor

Aki véletlen erre a topikra bukkant rá emez helyett:
Tp-Link TL-MR3420
Szebb, nagyobb, többen írtak bele.

Van saját topikja a routernek, így ez felesleges. Zárom!

[ Módosította: Mate ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK TL-MR3420 3G Router (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.