Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-Link TD-W9980 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) asboth6


asboth6
csendes tag

Sziasztok !
Az internetes közösség segítségét szeretném kérni !
Először is bocsánat, hogyha már voltak ilyen kérdések más topikban, Én nem találtam őket.

A problémám a következő:
Pontosan 1 éve internet szolgáltatót váltottam. Inviteltől jöttem át a T-Homehoz. Sima szerződéskötés, adnak mindent ami kell. Mondom oké. Kifáradt a szerelő, és egy Speedport W724 Ci típusú digitális elosztót rakott fel a régi modem-router kombó helyére, mivel kiderült, hogy VDSL hálózatra lettem kötve. Hurrá ! Örvendeztem egészen 10 percig, amikor is az eszköz nem volt hajlandó megnyitni a portokat. 1 éve jelentem hónaponként a hibát. Csak a szoftverfrissítést ajánlották, de a hiba nem szűnt meg. 1 év után kiharcoltam az eszközcserét. Konkrétan ma kaptam egy másik dobozt, természetesen ugyan olyat, de hogy minek !? A hiba továbbra is fent áll, a szerelő látta is, majd annyival elintézte "Jelentsem a hibát". Meg a jó *****.. had ne folytassam. Elhatároztam hogy szerzek egy értelmes VDSL routert !

Az eszköz és a kérdések:
A választásom egy TP-Link TD-W9980 esett. Elvileg tudja a VDSL csatlakozást, ami nekem kell.
És akkor elérkeztünk a lényeghez. Most esedékes a hűségidő hosszabbítás, és szeretnének átállítani IPTV-re illetve digitális telefonra.

Na már most a kérdésem az lenne, hogyha megveszem ezt az eszközt, és ugye kikötöm a Speedportot, akkor hogy tudom bekötni a telefont és az IPTV-t ? Hogy működne ez, egyáltalán megoldható-e.. ? Találkozott-e már valaki ilyennel !?

De ha valakinek van ilyen speedport eszköze, és neki működik a portnyitás, és le tudná írni pontosan Ő hogy is csinálta, az is kielégítő információ tudna lenni. (Mert már nem vagyok biztos magamban 1 év szívás után)

A válaszokat előre is köszönöm !
További szép napot mindenkinek.

A kérdésre ITT választ fogsz kapni.

A topikot zárom!

[ Módosította: Mate ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-Link TD-W9980 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.