Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46) Omni válasza mcmike (#45) üzenetére


Omni
aktív tag

Megnéztem a linket, szerintem a váltózár is jó dolog ha van, bár állítólag csak motortérzárral hatásos..

Jó pont továbbá, hogy márkakereskedőtől van, ők általában nem szórakoznak motormosással, szilikonozással, mint a nepperek. Nepperektől én sose vennék autót...

Próbálj ki minden elektromos dolgot amit lehet (elektromos tükör mozgatása), rádió(magnó), figyeld a légzsák visszajelzőt (kézikönyv szerint kb 6 másodperc alatt el kell aludnia)...stbstb.

Az is elképzelhető, hogy eszi az olajat, ez a VVT-i motoroknál elég gyakori. Sokan(márkaszervizek is!) a gyári 5w30 ajánlás helyett 10w-t töltenek, igy már nem eszi a szerencsétlen...

A sedanon az antennát ki kell húzni, kicsit macerás, én nem szoktam kihuzni. Jó hogy a liftbacken középen van, így nem kell vele szórakozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.