Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GICA666


GICA666
tag

Egy fantasztikus sorozat ahol megismerkedhetünk egy kémia tanárral (Walter White) aki egészség ügyi problémái miatt egy illegális pénz szerzési módot választ ahol a társa nem más mint Jesse Pinkman. Később az üzletük nagyobb lesz és úgy dönt hogy kell neki egy álnév, ekkor lesz Heisenberg a neve. Többet nem szeretnék írni a sorozatról. Ezt a egyszerűen látni kell.
Elgondolkodtató a film. Mivé lesz az ember.

[ Szerkesztve ]

(#2) Yayoh válasza GICA666 (#1) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nagyon jó sorozat , de szerintem kár volt külön topikot nyitni neki , főleg hogy már véget ért.

(#3) GICA666


GICA666
tag

Hàt igen tudom, de esetleg v.ki màs is megnézze.Vagy mi akik màr làttuk, mégegyszer kedvet kapjunk hozzà. :)

(#4) Yayoh válasza GICA666 (#3) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én nem rég néztem meg , szóval nekem még friss az élmény , az előzmény sorozatot a Better Call Saul-t is elkezdtem , de valahogy az nem az igazi :)

(#5) GICA666


GICA666
tag

Szia.Én is most néztem meg az 5.évadot.Nekem is friss az élmény.Bàr vàrtam, hogy legyen folytatàs, de elkenték a szàmat.Sajnos nem lesz.Kàr, hogy nem én vagyok a rendezö, mert biztos folytattam volna. :U

(#7) Fitzgerald válasza GICA666 (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A Better Caul Saul sikeréből még lehet bármi. A Breaking Badet nem hiszem hogy kéne még folytatni, az a sztori úgy kerek ahogy van. Nem véletlenül mentek egyébként ebbe az irányba. Tök érdekes, hogy amikor meghallottam Bob Odenkirk szövegét a BB-ben, nem hazudok, az egyik első gondoltom az volt, hogy ez a faszi elvinne egyedül is a hátán egy saját sorozatot. Erre nem elindul a Better Call Saul? Szóval valószínűleg nem voltam ezzel egyedül...
Ha már spinoff, a Fring-féle vonal is megérdemelne egy saját sorozatot szerintem, a Max megölése utáni 20 évben rengeteg mindennek kellett történnie, mire a BB-ben látottakig jutottak a dolgok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.