Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total commander 6.51 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Relisys


Relisys
senior tag

Létezik hogy a fentebb említett progiban nincs jobb klikk? Mert beállitás/müködésnél windowos modszer van beklikkelve és igy jónak kéne lennie.
Tud vki segíteni?

(#2) Godfather válasza Relisys (#1) üzenetére


Godfather
aktív tag

Szerintem van, csak nem épp click, hanem egy kicsit tovább kell nyomni a gombot, és akkor megy.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#3) L3zl13 válasza Godfather (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Windowsos módszernél nem így kéne lennie. Amit te írsz az az NC-s módszer...

Aki hülye, haljon meg!

(#4) L3zl13 válasza Relisys (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

6.5-ben müxik rendesen. 6.51-et nem tettem még fel.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Relisys


Relisys
senior tag

Én most raktam fel. de sajna nem megy. nem tom elövarázsolni a jobbklikkes menüt.

(#6) mdesign


mdesign
csendes tag

Sziasztok!

Hogyan kell beállítani, hogy másoláskor vegye le az írásvédettséget a fájlról?

Más.

Ki mit tud a TotalCMD --> Beállítások --> Másolás/Törlés menüpontról?
Nem igazán szeretnék úgy belepiszkálni, hogy nem értek hozzá, de nem lenne rossz, ha gyorsítani lehetne a másolást.

Üdv Karesz

(#7) BigK válasza Relisys (#1) üzenetére


BigK
csendes tag

Mire akarod használni? A Windows/Norton Commander-es ball-jobb klikkes beállítás csak a fájlok kijelölésére vonatkozik. Ha a fájlokhoz tartozó helyi menűt akarod megjeleníteni (mint pl. az intézőben) akkor egy kicsit hosszabban kell nyomni az egér bal gombját, majd felengedni, miközben a nyíl mindvégig a fájnév felett marad!

Ha a hülyeség hajtaná a biciklidet, kontrázva mennél a himalájára

(#8) BigK válasza mdesign (#6) üzenetére


BigK
csendes tag

A másolási puffert nyugodtan állítgathatod. Elméletileg ha több memórát adsz meg neki, nem kell annyira ugráltatnia a winyó fejét a forrás és a cél között, tehát gyorsabb lesz. A rizikó csak abból adódhat, ha lefagy a géped és a cuccnak csak egy része íródik ki a pufferből. Viszontag egy chkdsk/f szépen helyrerakja a bibit. Szal. hajrá!

Ha a hülyeség hajtaná a biciklidet, kontrázva mennél a himalájára

(#9) BigK válasza mdesign (#6) üzenetére


BigK
csendes tag

Sehogy. A fájlok másolásvédelmét a File/Atributumok módosítása menüpont alatt tudod megszüntetni. Használd a ''*''-ot vagy a ''+''-t a numpadon az összes fájl kijelöléséhez. Kielégítő volt a válasz? :DD

Ha a hülyeség hajtaná a biciklidet, kontrázva mennél a himalájára

(#10) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Itt folytassátok: Bővebben: link.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total commander 6.51 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.