Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Szóval itt van nálam egy ilyen notebook. Van benne egy DW224E teac, és a tálcán ott van hozzá a hardver biztonságos eltávolítása ikon. Pedig ugye nem kéne, hiszen sima IDE eszköz. Hogy a fityfenében lehet azt onnan leradírozni (a Toshiba support siralmas, sehol infó, sőt ilyen gyári számú laptop, ezzel a felszereltséggel nem is létezik, csak nagyon hasonló).

Ötlet?

egyéb állatfajták

(#2) Blyan válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


Blyan
félisten

De hát az egy hot-swap eszköz, miért lenne baj, hogy ott van a hardver biztonságos eltávolítása ikon???

Az én ThinkPademben is van egy combo drive, szintén ide csatlakoztatásu, és mivel ez egy hot-swap eszköz (a laptop/sz.gép leállítása nélkül eltávolítható/behelyezhető eszköz ), ha megnyomom, kíirja hogy mostmár biztonságosan blablabla, majd a gép alján kihúzok egy pöcköt és kiveszem a gépből - mindezt anélkül, hogy leállítottam volna.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) kamikaze boci válasza Blyan (#2) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Nem tudtam, hogy hotswap.. Biztos nagyon jó dolog, de ettől függetlenül valahogy el kéne tüntetnem azt az ikont, mert csak megzavarja azt, aki használni fogja. Valahogy el is lehet, mert a korábbi telepítésnél nem volt ott. Ötlet?

egyéb állatfajták

(#4) Blyan válasza kamikaze boci (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Csak a tálca tulajdonságai/nem aktív ikonok elrejtésével lehet eltűntetni, de persze így is látszani fog ha birizgálják a tálcát.

Illetve valamilyen windows buherátorral talán el lehet takarítani (powertoys, ilyesmi).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.