Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma

Hozzászólások

(#9) Tom5


Tom5
addikt

Összeállt a gép. A kábeleket szépen elrendezem, csak egy gond van, hogy nemakarnak működni a reset, hdd led és egyéb cuccok, pedig már próbálkoztam mindenhogyan. De nemadom fel megoldom úgyis. Tegnap este voltam sörözni a többiekkel, lecsúszott úgy 5-6 üveg sör + egy feles barack is :DDD elég jól lettem. Kint ültünk a parkban és dumáltunk. Jóvolt de fújt nagyon a szél, ha bementünk a garázsba akkor meg dög meleg volt. Olyan Éjfél fele fáradtunk be. (7-kor kezdtük) Én hazagyalogoltam. 1 óra alatt hazaértem. Nemvolt kedvem taxizni. meg kifizetni neki 1400FT-ot. Zenéthallgattam és szépen nyugodtan hazasétáltam. Még tetszett is. Egyedül a sötében, kicsit esett az eső fújt a szél. Ma 9-kor keltem. Kajáltam aztán elmentem a városba. Olló élezőt kerestem, megkérdeztem egy párt a lakótelepen és ők elmondták merre van. Missin completed. Utána elpostáztam egy memóriamodult és a csipszet hűtésemet. Ezután voltam Tescoba, vettem egy üveg vodkát (hétvégén buli öreghegyen, ezt majd még kifejtem bővebben). Nagyapámnak vettem egy új fülhallgaót mert a régi már nagyon rossz volt. A Médiában levolt árazva a túlfesz védő, megleptem egyel magam. Jó az ha van a gép környékén. Most itthonvagyok, jön be anyám délután meg közben új Wint is kellene rakni. Mindent szépen sorjában.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Toma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.