Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Gondoltam nyitok ilyen témát, hogy kibeszéljük az észrevételeket, hibákat stb...

(#2) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

máshonnan sok panaszt kaptam hogy nem tudják visszahozni a gépet a "stall" állapotból. egy kis segítség: a gép orra a talajhoz viszonyítva min. 25-30 fokos szöget zárjon be, majd folyamatosan nyomni kell a W-t. remélem segített annak akinek nem ment...

(#3) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Az első két küldetést normál módban, billentyűvel vittem végig, később nehezedik? Azért kérdem, hogy érdemes-e joystick-et használni hozzá?

Öntörvényű Sünmalac

(#4) L_ajos válasza {Zodiac} (#3) üzenetére


L_ajos
őstag

Nos, gamepad-al sokkal élvezhetőbb a játék mint billel ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5) {Zodiac} válasza L_ajos (#4) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Azt sejtettem, de gamepad nem szimpi, ellenben egy jó kis joy... :) Szóval szerinted megéri, lesz annyival jobb a jétékélmény? Mert maga a gamma nagyon bejön.

Öntörvényű Sünmalac

(#6) tomi_mod válasza {Zodiac} (#5) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Joy erősen felejtős, én félnék, hogy eltöröm :)
Nekem sajna nem jött be a game, Szépnek iszonyat szép, de nekem valahogy kezelhetetlen, képtelen voltam normálisan befogni a célt...Pedig nem ez az első rep. program"om". FSX-el elég sokat repkedek, de hogy ne érje szó a ház elejét, arcade jellegűekkel is sokat volt dolgom, még dos-os időktől kezdve, azokban is főként dogfight volt, de azokkal nem szenvedtem ennyit :(

(#7) L_ajos válasza {Zodiac} (#5) üzenetére


L_ajos
őstag

Ha Joy-t szeretnél akkor ajánlott valami masszívabb fajta. Amugy a játéktól sokat nem kell elvárni mivel ARCADE lövöldözős, repülgetős, robbanós stuffnak készült :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#8) {Zodiac} válasza L_ajos (#7) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

nem is várok sokat, csak hentelnék a levegőből... :)) bill-el sincs gondom az irányítással, de még sosem volt joy-om. van egy momo-m, de azzal mégsem állok neki :)) gamepad (nem akarok megsérteni senkit) de szerintem gyerekes... :B egy jó kis Logitech cordless mégiscsak "komolyabb" (nagyobb gyerekes) :D

Öntörvényű Sünmalac

(#9) L_ajos válasza {Zodiac} (#8) üzenetére


L_ajos
őstag

Mondjuk ha repülés ( még ha arcade is ) csak jó joy-al az igazi. Ez tény. A gamepad meg jó lövöldözni meg ugrálni :)

Amugy a játék baromira nem nehéz, viszont kellően változatos ( bombázás, területvédés, levegő-levegő küzdelem, bunker rombolás stb. :) ), szóval nem egy unalmas darab :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nekem már a demo alapján sem igazán jött be...de a grafikára nem lehet panasz és az, hogy gamepaddal sokkal jobb az egyértelmü szóval aki teheti azzal küldje:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) {Zodiac} válasza L_ajos (#9) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Na akkor erről mi a vélemény: Logitech Freedom 2.4 Cordless?

Öntörvényű Sünmalac

(#12) ThaBoss válasza {Zodiac} (#11) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Szerintem nem rossz, egy cikkben azt írták róla hogy mindenhogyan megállja a helyét...
meg tetszetős is... de én inkább egy gamepadra szavaznék :D

(#13) {Zodiac} válasza ThaBoss (#12) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Szóval akkor ezzel nem tudok nagyon mellényúlni. Meg utálom a drótokat is. :) Na megyek, lebombázok ezt-azt... :)

Öntörvényű Sünmalac

(#14) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Gamepad-ból milyet érdemes venni?

battletag: bossi#2666

(#15) ThaBoss válasza bajtokarpi (#14) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Én Logitech-re szavazok RumblePad-ból összes (Wingman, stb...) vagy MS XBox360 for Win. A Logitech strapabíró nagyon, igazi minőség, az MS meg talán kicsit jobban kézreáll (nekem). Mindegyiket 10e alatt megkapod.

LOGITECH RumblePad II Cordless
LOGITECH RumblePad II
LOGITECH WingMan Rumblepad 2
MICROSOFT Xbox 360 Controller Windows

[ Szerkesztve ]

(#16) Valty


Valty
aktív tag

Helllo!

A gamepadot hol lehet bekonfigurálni? És hogyan, mert nekem nem ismeri fel a játék :F

Szerk.: a gamepadom Logitech Chillstream, és a demó simán ment vele :F

[ Szerkesztve ]

(#17) bullseye


bullseye
addikt

PC változathoz ajánlott a Joy, az oldalazó mozgás sokat segít a magasságlimites küldetésekben, meg amúgy is mindíg. De X360 változatot gamepaddal végigvittem, békés dolog. igazából nekem egyedül az assistance off miniküldetéssel volt gondom, mert úgy nem lehet normálisan irányítani a gépet + nem látom ki merre meddig :)

amit még ajánlok kezdőknek, a motorhang levétele, mert assistance módban úgyis megy egy minimumot, az AFT meg látványos, tehát nem kell tájékoztatásnak, viszont elnyomja a dumákat...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18) bajtokarpi válasza ThaBoss (#15) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Köszönöm válaszod, megsasolom őket.

battletag: bossi#2666

(#19) Szemi82


Szemi82
tag

Hello.
Kérdezném hogy valaki találkozott e azzal a problémával hogy a gép folyamatosan magától lövi ki a rakétákat feleslegesen akár milyen kontrollert használsz.
Elég idegesítő hogy 5s-onként kilő egy rakétát a vakvilágba.
Ha valaki tud megoldást kérem segítsen!
Köszönöm. :R

(#20) ThaBoss válasza bajtokarpi (#18) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Nincsmit!!! :)

(#21) ThaBoss válasza Szemi82 (#19) üzenetére


ThaBoss
senior tag

nekem is volt hasonló gondom, de nekem még a demoval. ahányszor fülessel toltam néha csak úgy fegyvert váltott vagy kilőtt egy rakétát. mire rájöttem hogy nem kéne belepofáznom a mikrofonba, mert vette a voice commandokat (persze hülyeségeket :) )
de gondolom neked nem ez a gondod, ha van joyodnak konfigprogramja, abban nézz körül, hátha valami be van kapcsolva...
egyébként passz, nem tudom mi lehet a gond...

(#22) Szemi82 válasza ThaBoss (#21) üzenetére


Szemi82
tag

Köszönöm megoldottad a gondomat. :R
A voice command volt a bibi! :Y
Köszi szépen!

(#23) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Szerintem baromi jó a game, de mit kell csinálni a 4. pályán, amikor (lctrl-t kell nyomni), és külső nézetbe kerül a masinám?

battletag: bossi#2666

(#24) ThaBoss válasza Szemi82 (#22) üzenetére


ThaBoss
senior tag

ugyan kérlek, örültem h segíthettem... :DD

(#25) ThaBoss válasza bajtokarpi (#23) üzenetére


ThaBoss
senior tag

4. Operation Blacklight: bombázót kísérni az útvonalon, és megvédeni a vadászgépektől és a légvédelemtől az útja közben...

Ctrl-al Assistance OFF módba kapcsolsz, amivel külső nézetbe kerülsz, ilyenkor nehezebben irányítható, de jobban manőverezik. Nem kötelező használni, csak az 5. missionba a robotok ellen.

(#26) bajtokarpi válasza ThaBoss (#25) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm! :R

battletag: bossi#2666

(#27) ThaBoss válasza bajtokarpi (#26) üzenetére


ThaBoss
senior tag

nincsmit :D
jó írtást :DDD

(#28) Departed


Departed
őstag

Szerintem fergeteges játék! Jelenleg billentyűzettel nyomom, nem mintha nem lenne spéci gamepad-om, de így is nagyon jó. Lehet hogy egyszer végigtolom, aztán mégegyszer gamepad-del :K
Mindig vágytam olyan repülő-játékra aminél nem kell szenvedni már a felszállással is. Hát most megkaptam, és baromira élvezem a repkedést és a gonoszok írtását. Hang, grafika (mondjuk az lehetne még szebb, a 4850-es bőven elbírná :) ) történet, játékélmény, egyben van minden. Köszönjük Ubisoft :R

Ja és sorry a lelkendező hangvételért, ha február legjobbjai nálam Dawn of War 2 és F.E.A.R 2, márciusé - eddig - H.A.W.X :K
Aki még nem próbálta, rajta! :)

[ Szerkesztve ]

(#29) bajtokarpi válasza Departed (#28) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Ugyanúgy érzek, mint te. Szerintemis bődületesen jó lett, gyönyörű graf, ami reccenésmentesen fut, jó irányíthatóság, 1000 éve várok egy ilyen repülős game-ra!!!
Hosszú hónapok óta ez az első játék, ami ott tud "ragasztani" a gép előtt.
2, vagy 3 hete mondtam az asszonynak, nincsennek már olyan játékok, amik lekötnének, mint anno (halkan megjegyeztem, vagy csak megöregedtem?), de nem, újra érzem a pezsgést, hogy tovább-tovább-tovább, és ez jó! Hála a H.A.W.K.-nak.

battletag: bossi#2666

(#30) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egyébként ha szeretnétek játszani magyar gémerekkel lanon, akkor tudok ajánlani egy hamachi szobát:
TC-HAWX

(#31) hercules999


hercules999
csendes tag

Sziasztok!

Játék az odavág! Nagyon eltalálták az fps játékok után, csatlakoztam is a szobához ;)
Grafhoz annyit, hogy a gépek hihetetlen szépek és a 3D-s házak is. Viszont ha közel mész a földhöz olyan mintha a Google Earth-on repülőznék :B
Aki jönne az igazán felvehetne xfire-re!(hercules999)

[ Szerkesztve ]

(#32) ThaBoss válasza Departed (#28) üzenetére


ThaBoss
senior tag

érdemes végigtolni többször is, mert jópár gép és fegyverzet csak több XP-vel válik elérhetővé... :D

(#33) hercules999


hercules999
csendes tag

Hát nem egyszerü a multi része se az biztos..

[ Szerkesztve ]

(#34) dokee78 válasza bullseye (#17) üzenetére


dokee78
félisten

Én egérrel is fa...n tudok repülni!
Amúgy nagyon bejön a játék,csak nem tudok tovább menni ott aho piros radarkörök vannak a pályán!

(#35) butcher eu válasza dokee78 (#34) üzenetére


butcher eu
senior tag

csatlakoznék az előttem szólóhoz. nekem is nagyon bejön a játék, de ennél a radar körös résznél én sem tudok tovább menni. próbáltam mélyen, magasan, metszéspontoknál, de sehogy nem ment. jól jönne valami ötlet, megoldás.
előre is köszönöm.

(#36) ThaBoss válasza butcher eu (#35) üzenetére


ThaBoss
senior tag

a piros körök a radar hatósugarát jelölöik, le kell menni alacsonyabbra hogy belerepülhess.
lent már ahol nem látszik a piros fal ott lehet bejutni :D

(azt hiszem 500 magasságon, vagy lejjebb...)

[ Szerkesztve ]

(#37) butcher eu válasza ThaBoss (#36) üzenetére


butcher eu
senior tag

köszi. innen már menni fog.

(#38) macy válasza ThaBoss (#36) üzenetére


macy
addikt

Fail.

(#39) ThaBoss válasza macy (#38) üzenetére


ThaBoss
senior tag

kivétel uccsó előtti pálya, ahol a térkép közepén a piros körbe csak a szélső generátorok kiiktatása után lehet belemenni...

(#40) dokee78 válasza ThaBoss (#36) üzenetére


dokee78
félisten

Egy küldetésről beszélünk mi amúgy?
Vízes pálya a tengeren,a tölőképernyőn nem azt mutatja,hogy a körök alatt kell repülni,hanem azok között![link]

(#41) butcher eu válasza dokee78 (#40) üzenetére


butcher eu
senior tag

még nekem sem volt időm kipróbálni, de én erre a pályára gondoltam. amúgy hány küldetés van összesen?

(#42) butcher eu válasza dokee78 (#40) üzenetére


butcher eu
senior tag

nem lehet olyan mélyen repülni, hogy ne vegyen észre a radar.

(#43) macy válasza butcher eu (#42) üzenetére


macy
addikt

Ha elég közel mész a piros körökhöz megjelenik a rádió szignál a képernyőn. Addig forgolódj míg zöldre nem vált. Arra repülj ahol a legerősebb a jel. A többire rájössz.

(#44) DerStauner válasza butcher eu (#41) üzenetére


DerStauner
senior tag

18+1, alighanem. bár az utolsó...

(#45) butcher eu válasza macy (#43) üzenetére


butcher eu
senior tag

ja köszi. közben rájöttem én is. :R

(#46) butcher eu válasza DerStauner (#44) üzenetére


butcher eu
senior tag

kár, kb a 10.-nél járok, de nem akarom hogy vége legyen.

(#47) DerStauner válasza butcher eu (#46) üzenetére


DerStauner
senior tag

szerintem is marha jó játék.

az első és második pályán még küzdöttem az irányítással, és a harmadiknál éreztem rá.

tegnap újra el is kezdtem, és pl a 2. küldetést - amivel először alig boldogultam - elsőre megcsináltam, úgy, hogy az olajfinomítónak alig esett baja.

(#48) bagyulajuve válasza DerStauner (#47) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Szerintem is jó játék. Sikerült is végig vinnem, most külön csinálom a küldetéseket, de egyre nehezebb nehézségi fokozatokon, illetve próbálom a különböző challengeket is megcsinálni.

Resistencia eterna

(#49) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Szerintem eszméletlen jó játék lett. Pár napig szenvedtem a billentyűzettel és a patkánnyal, aztán fogtam magam, s vettem egy Logitech Wingman Force 3D-t. Azóta olyan élményben van részem, amilyenre mindig is vágytam. A Force Feedback-et azonban még nem sikerült elővarázsolnom... :R

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#50) Rossi


Rossi
addikt

Hamarosan kipróbálom, szigorúan billentyűzettel, annak idején úgy toltam az Eurofighter Typhoon-t is gond nélkül.

Mivel be lett harangozva, hogy árkád, nem várom tőle, hogy szimulátor legyen.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.