Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Több film egy dvd-n?! hogyan?! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Casher


Casher
csendes tag

Srácok lányok, az lenne az Én nagy kérdésem, hogy láttam Én olyan DVD lemezt amin 4-5 film volt és ezeket egy Menü segítségével lehetett kiválasztani illetve lejátszani. Hogyan lehet ezt megoldani?! Ezek a filmek DivX-es formátumban voltak, de minden asztali DVD lejátszó képes volt lejátszani a korongot. Tudna valaki valamilyen instrukciót adni ezügyben?! Milyen fomátumba kell tömöríteni a Videót, mivel kell kiírni stb.

Üdv.: Casher

(#2) L3zl13 válasza Casher (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szvsz ilyen nem létezik. (Mármint a Divx, mégis lejátszható minden asztalin része.)

A menüs, több filmes megoldás nem is nehéz, csak egy DVD authoring progi kell hozzá.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) parandroid válasza L3zl13 (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

...ami gyakorlatilag bármilyen videóformátumból alkalmas saját dvd készítésére. ilyen (és pont erre van kitalálva) akár a microsoft moviemaker, ami be van építve a winows xp-be. egyébként van létjogosultsága a dolognak. eredetileg arra van, hogy a bedigizett, vagy rögtön digitális kamerával felvett családi videókat össze lehessen rakni egy cd-re, ahol menüvel lehet köztük választani.
amúgy asszem a cce is tudja, meg láttam valami dvd-lab nevű programot is. szerintem egyébként a nero-hoz is van ilyesmi plug-in. meg a dvd-íróhoz kaptam vmi ulead video-editort, asszem az is tud ilyesmit. úgyhogy van ilyen bőven, akit érdekel, tessék rákeresni. :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) ugri21 válasza Casher (#1) üzenetére


ugri21
tag

Azok valszeg. Divxből lettek átkonvertálva TMPGEnc segitségével DVD formátumba. Utána pedig egy Authoring progival, pl. TMPGEnc DVD Author lett úgy megcsinálva, hogy legyen menüje.

Néha én is szoktam ilyesmit csinálni de kb 2 divxes film fér fel úgy egy DVDre, hogy ne legyen minőségvesztés.

MSI p55-gd85, Intel i7 875K, Sapphire 5850 Toxic,Corsair Dominator Gt 4GB, Intel SSD 80GB, 2db Samsung 1TB,

(#5) erdoke válasza parandroid (#3) üzenetére


erdoke
titán

Scenarist + CCE-t neki! Csak 2*2000 $... :DD

A legjobb aláírás a héten

(#6) parandroid válasza erdoke (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

írtam két költséghatékony megoldást is.
szerintem egyébként minden dobozos dvd-íróhoz adnak valami programot, ami valamennyire használható ilyen célra is.
meg nem tudom, vajon a digitális kamerákhoz mi jár, szerintem ahhoz is mellékelnek valami videószerkesztőt, dvd-authort.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) erdoke válasza parandroid (#6) üzenetére


erdoke
titán

Persze, minden bizonnyal. Tettem is a végére szmájlit, (legalábbis részben) viccnek szántam.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Yom


Yom
aktív tag

Scenarist<- ez a program mire jo?:))

I came. I saw. I lagged out.

(#9) erdoke válasza Yom (#8) üzenetére


erdoke
titán

Professzionális DVD authoring alkalmazás. Sok stúdió is ezzel nyomul.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Több film egy dvd-n?! hogyan?! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.