Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Több cd-s játékot egy dvd-re. hogyan??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lordjancso


lordjancso
senior tag

Hail!

Az lenne a problémám, hogy egy több cd-s játékot szeretnék egy DVD-re rárakni, de úgy, hogy az install során automatikusan bevegye a következő cd-t, és ne kelljen nekem elérési utakat megadni.
Arra is gondoltam, hogy külön mappába raknám a cd-ket, de úgy nem veszi be a következő cd-t automatikusan...
Hogyan kellene ehhez hozzáfogni???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2) gozso


gozso
senior tag

én is kiváncsi vagyok erre:C

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3) lordjancso válasza gozso (#2) üzenetére


lordjancso
senior tag

Akkor majdcsak segít nekünk valaki... :C

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#4) lordjancso


lordjancso
senior tag

Az ominózus cucc egyébként a Final Fantasy 8 lenne, mert az 5 cd...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#5) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

én tutira úgy csinálnám, h image fájlokat írnék ki a cd-re, oszt ha intallnál cserélni kell, akkor két kattintással bemountolom a következőt.
a könyvtáras dolog azért nem megy, mert kell a cd labelje is.

- no es importante -

(#6) lordjancso válasza Sixkiller6 (#5) üzenetére


lordjancso
senior tag

Jaja! Én is gondoltam az image-re, de az nem tetszik. A Far Cry is úgy van meg, hogy egy DVD-n, és faszán megy, csak nem vágom, hogy hogyan csinálták...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#7) Skylark válasza Sixkiller6 (#5) üzenetére


Skylark
tag

Nem is lehet másképp. Legegyszerűbb képfile-okban felírni, mellé meg daemon-tools, hacsak az install átírásával nem csinálsz belőle dvd-s változatot.

(#8) gozso válasza Sixkiller6 (#5) üzenetére


gozso
senior tag

eddig én is igy csináltam. ennél jobb megoldás nincs? nézegetem a far cry dvd-t hátha ki lehet okoskodni valamit belőke

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#9) gozso válasza Skylark (#7) üzenetére


gozso
senior tag

install átírása? ez hogyan?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#10) Skylark válasza gozso (#9) üzenetére


Skylark
tag

Programozási ismeretek nélkül sehogy... :(

[Szerkesztve]

(#11) gozso válasza Skylark (#10) üzenetére


gozso
senior tag

értelek. némi ismeretem van (bár ez inkább php) de ez szerintem kevés lesz.:)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#12) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

a far cry nyilván azért van meg dvd-n, mert eleve a dvd kiadásról csinálták (úgy értem Te csináltad a biztonsági) másolatot.
install átírást felejtsd el, nem egyszerrű... deassembler rulla...

- no es importante -

(#13) lordjancso válasza Sixkiller6 (#12) üzenetére


lordjancso
senior tag

Szerintem a Far Cry-t nem adták ki DVD-n. Vagy igen???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#14) Ekváádor válasza lordjancso (#13) üzenetére


Ekváádor
őstag

Dehonnem

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#15) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Far Cry-t DVD-n is kiadták :P
Amúgy átírni nem fogjátok az installt..

(#16) lordjancso válasza _Volkovy_ (#15) üzenetére


lordjancso
senior tag

Akkor nem írjuk át, de valahogy máshogy meg kellene oldani. Image-olni meg nem akarok... Egyéb ötlet???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#17) Flashy


Flashy
veterán

ha az install nem nézi a cd labeljét és a cdk tartalma filenév szerint különböző akkor összeömleszted. egyébként sehogy.

(#18) kikka80


kikka80
tag

-5 cd meghajtót kreálsz a daemonnal
-írsz egy autorunt ami bemountol- ja az összes image- t és elindítja az installt
-nem fog müködni, mert egy meghajtóról telepít csak :DD

bár lehet szerencséd van...

[Szerkesztve]

''open your eyes!''

(#19) lordjancso válasza kikka80 (#18) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ezzel sokra mentem... :C

[Szerkesztve]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#20) lordjancso


lordjancso
senior tag

Na?? Nincs ötlet??? :O :O :O

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#21) kikka80


kikka80
tag

próbáld ki!
annyi, ha felrakod a daemont társítsd hozzá a image- t, aztán szerkezd meg az autorunt. lehezt, h sikerülni fog, lehet, h nem. ha van újrawrite dvd lemzed akkor szntem megéri megpróbálni. más megoldás nemigen van.

''open your eyes!''

(#22) lordjancso válasza kikka80 (#21) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ok. Majd megpróbálom, de még nincs RW-m... Majd veszek.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#23) Kamisama


Kamisama
tag

Szerintem sem lehet máshogy(image-mount), egyébként meg ennyire nem lehetsz kényelmes hogy két kattintást ne tudj már megcsinálni, mert a deamon tools-al annyi, hogy imaget cserélj.:((
No meg, sztem az sem lenne egy túl jó ötlet, ha tegyük fel működne úgy, hogy egy dvdre tennéd az egészet, mondjuk 3 játékot akkor a az autorun elindítana neked 3 instalshield-et, jobb esetben csak az install menüt.:F
Erről jobb ha lemondasz.:(

Agyamra megy ez a rohadt gép...

(#24) lordjancso válasza Kamisama (#23) üzenetére


lordjancso
senior tag

Nekem tetszett a saját elgondolásom, és ha jobban elolvastad volna az előzményeket, tudnád, hogy nem több játékot akarok felrakni, hanem egyet, ami több cd-t foglal el. Úgyhogy csak egy install van. Nem vagyok túlzottan kényelmes, de próbálkozni lehet...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#25) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Javaslom nézz meg 1 UT2004 DVD install lemezt, azon van 6 CDnyi anyag, külön könyvtárakban 1-6ig a CDk és még 1 install fájl + pár kisebb fájl. Abból lehet okosodni biztos.

(#26) matuu


matuu
tag

Kedves Tagok!

Kérlek ne fejezzétek be a topik írását, mert engem is nagyon érdekelne, hogy hogyan lehetne ezt a több CD = DVD témát végrehajtani!!!!

Hajrá!!!

''A'' rulez => ATI, AMD, ASUS

(#27) Kamisama válasza lordjancso (#24) üzenetére


Kamisama
tag

Uhh, bocsika vmit félreolvastam. Mindenesetre akkor lehetséges hogy van rá megoldás, egy dvdrw-vel lehetne próbálkozni azzal, hogy a hasonló fileokat ugyanoda másolja az ember ahol az 1es cdn van, mondjuk ezzek még nincs kiküszöbölve a cdlabel-es dolog. Az gondolom az installshield-be van beleépítve hogy kérje be a következő cimkéjű lemezt.
Vannak ilyen programok, amikkel installálhatóvá lehet tenni más programokat, esetleg ha van rá időd megpróbálhatod hogy egy helyről olvassa az egészet és nem megszakításokkal.
Ehh..ezzel meg az a baj, hogy ehhez meg tudni kellene hogy mi az installálandó állományok sorrendje, bonyolult...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Agyamra megy ez a rohadt gép...

(#28) andriscs válasza lordjancso (#1) üzenetére


andriscs
aktív tag

Sziasztok!

Megoldásom nekem sincsen, csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy én is image file-ként írtam ki jópár játékot, és nem nagy dolog daemonnal bemount-olni a cd-ket. Viszont jónéhány olyan játék van, amelyik nem szereti, ha fájként van kiírva ( ld. Painkiller). A readme-ben direkt ki van kötve, hogy ''Do not burn the image as a file, search the net for help!'', magyarul szépen ki kellene írni a dolgokat (persze a neten sehol semmi ötllet). Persze én sem hittem nekik, aztán szépen kiírtam a három image file-t DVD-ra, majd elkezdtem telepíteni, gondolván, hogy a Daemon úgyis olyan meghajtót emulált, amilyet a Painkiller szeretne. Ment is a dolog egészen a harmadik cd-ig, amikor is szépen kiírta, hogy ''Setup was unsuccessful. '' Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el. Azóta is csodálkozom a dolgon, hogy miért nem ment fel. Szóval azért csak ésszel írjátok ki az image-ket. Ha esetleg valaki más is találkozott hasonló problémával, és közben megvilágosodott, írjon nyugodtan! :)

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#29) Kamisama


Kamisama
tag

Nekem a Hidden & Dangerous -al voltak ilyen gondjaim, szal inkább kiírtam őket cdre.

Agyamra megy ez a rohadt gép...

(#30) Viktor77 válasza andriscs (#28) üzenetére


Viktor77
titán

A Painkillert minek kiírni? nekem ISO-ban van a gépen, onnan is telepítettem, Daemonnal.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) lordjancso válasza Viktor77 (#30) üzenetére


lordjancso
senior tag

Akkor jó ha kiírod a Painkillert DVD-re image-ban, csak install előtt fel kell másolni a winyóra, és utána letörölni... :))

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#32) lordjancso


lordjancso
senior tag

Visszakanyarodva:
Én a Final Fantasy 8-at akarom így megcsinálni, mert az 5 cd. Csak már a winyón kezdődnek a gondok:
A Daemonnal csinálok egy virtuális meghajtót, mert a FF 8-at úgy kell játszani, hogy az 1. cd-n van az install, és ahogy haladsz a játékban, úgy kell berakni a cd-ket, szóval nem kell óránként cserélgetni a cuccost. A Deamonos meghajtóm a ''h'' betűjelű. Felrakom a gamet, és elindítom úgy, hogy bent van az 1. cd image-ja. Elindul a játék a főmenüig. Nyomok egy Start New Game-et, és kéri az első cd-t... Na itt dobtam el az agyam... :Y
Bent van a cd, de kéri... Arra gondoltam, hogy mivel a meghajtó, amiben van az image, a ''h'' betűjelű, ez az nem tetszik a rendszernek, vagy mittomén. Azért, mert ez egy elég régi játék, és ráadásul PS-re tervezték, ott meg persze csak egy meghajtó van, úgyhogy nincs sok választás...
Erre mondjon valaki valamit... :t

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#33) blueblue válasza andriscs (#28) üzenetére


blueblue
csendes tag

Hello!
Lehet, hogy vissza kell másolni HDD-re a DVD-n lévő ISO-t. Tipp volt.

(#34) mdk01


mdk01
addikt

Én eddig csak egy játékot írtam dvd re ami több cd-ből áll ez pedig a colin3.
Fogtam és ugyanolyan könyvtárakat csináltam a dvd-re mint a cdd neve és abba tettem bele minden cd tartalmát.
Még csodálkoztam is higy felrakta úgy hogy nem kérte a következő lemezt de sikerült.
A másik dolog ami az image mellett áll hogy valamelyik játék kéri a cd-t.
Én a Serious Sam2-vel jártam úgy hogy kiirtam simán (persze ugyanolyan könyvtárba raktam mint ami a cd-je neve is volt) de mikor feltelepíytettem és elakartam indítani kérte a cd-t.
Nagy gond nincs mert fogtam és kiirtam image-be a vinyóra.
A lényeg hogy minden játékot próbáljatok ki hogy indításkor kéri e a cd-t mert ha igen akkor image-be kell kiirni, de ha nem akkor semmi gond.
Szerintem próbáld ki a F.F. VIII al is amit én a colin3-al és egy kis szerencsével működni is fog.
Ajánlom mindenkinek hogy próbálokzzon dvd-rw-vel és majd rájöttök.

Ui.:az image fájl lehet hogy több helyet foglal de megéri.

(#35) pyrannha válasza mdk01 (#34) üzenetére


pyrannha
senior tag

Én is ugyanezt csináltam csak a Prince of Persia-val és működött! A lényeg, hogy legyen egy dvd-rw és azzal lehet próbálkozni!

PSN ID: VDFPO

(#36) mdk01 válasza pyrannha (#35) üzenetére


mdk01
addikt

''A lényeg, hogy legyen egy dvd-rw és azzal lehet próbálkozni!''
Pontosan!:P

(#37) Agyasima


Agyasima
senior tag

Install átírása... lól

vegyetek leckét a Deviance-tól, de lehet jobb lenne a Razor 1911-től, ők valószinű ráérnek, hisz nemrég csukták le őket...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#38) lordjancso válasza Agyasima (#37) üzenetére


lordjancso
senior tag

Lecsukták őket??? Nemáááá!!! Ez komoly, vagy csak szivatsz???

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#39) ollie válasza lordjancso (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez igaz. Nem olvasod a híreket?

***

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Több cd-s játékot egy dvd-re. hogyan??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.