Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fonok87


fonok87
aktív tag

Na jó, megformázom, és egész mondatokat használok, ha valaki valamiért idetévedne és elolvasná :C

Egyelőre a dohányzásról való legújabb leszokási kísérletem jegyzetei kerülnek ide. El ne felejtsek logout bejegyzést írni róla, ha sikerül legalább 3 hónapig eljutni dohányzás nélkül. Meg ha túlélem :U

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#2) fonok87 válasza fonok87 (#1) üzenetére


fonok87
aktív tag

Szmoking nélkül, 0. bejegyzés.
2019. február 28. Reggeli kávé, "utolsó" cigaretta. Kicsivel 8 óra előtt. Könnyebb számolás végett kerekítés: 2019.02.28. 08:00 CET.

Truss me, I'm an engineer.

(#3) fonok87


fonok87
aktív tag

Szmoking nélkül, 1. bejegyzés.
10:15 - Reggel óta ittam egy teát (délelőtti kávé helyett). Eddig nem volt meg a zavaró érzés, hogy most már nagyon ki kéne menni rágyújtani, viszont észre se vettem, és megettem 2 csokit. Most már idegesít, hogy nincs cigi, de még nem tikkelek. Még... :U

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#4) fonok87


fonok87
aktív tag

Mennyi pénzt NEM költöttem cigire eddig

Kerekítés miatt: 1 330 Ft --> 1 333,333 Ft

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#5) fonok87


fonok87
aktív tag

TIKK
kezdődik....

Truss me, I'm an engineer.

(#6) fonok87


fonok87
aktív tag

2. nap, dél. Eddig meglepően tűrhető, nem kiabáltam senkivel feleslegesen, és nem sandítok másodpercenként az erkélyajtóra. Tegnap észlelhető volt némi produktivitáscsökkenés és szorongás, ezek ma nem jelentkeztek. Utóbbit valószínűleg inkább a mentáis hozáállásom okozta, semmint elvonási tünetek.

Truss me, I'm an engineer.

(#7) fonok87


fonok87
aktív tag

Jé, ilyen is van :DD
A 3. nap után kb semmilyen tünetem nem volt (se testi, se pszichés). Ezért is nem folytattam az irkálást erről. Sörrel a kezemben még mindig furcsa egy kicsit, hogy nincs a másikban cigi. A mozgás sokat segít. Meg a megfelelő mentális állapot: nem arra kell koncentrálni, hogy urissten soha többet nem gyújthatok rá. Bármikor elszívhatok egy cigit, csak most nem akarok. Meg 5 perc múlva sem. Meg holnap sem. Stb...
Március 1 óta az eddig cigire nem elbaszott pénz: ~102k. Menő.

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.