Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tnt2 m64 vs. midtown madness 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sky77


sky77
aktív tag

Sziasztok! nVidia Riva TNT2 M64-es videokártyám van (32 Mb), a legújabb (43.45) driverrel. Az MM2 viszont elég érdekesen fest így. Az egyes objektumokból a végtelenségbe nyúlnak némely pontok, villódznak a házak, az autók, stb...
Gyanítom valamelyik régebbi driverrel kéne próbálkoznom, de melyikkel?

Egy régebbi fórumban azt olvastam a TNT2-höz a 3.68-as referencia driver a legjobb. Ezt viszont sajnos nem tudtam kipróbálni, mert sehol sem találok ilyet.

Volt már valakinek hasonló gondja?
Nincs valami tippetek?

Ja, próbáltam egy régi (sajna már nem emlékszem hányas) TNT2-es drivert, azzal ment rendesen, de az pedig nem kimondottan az M64-hez van (be is szólt a win98), úgyhogy leszedtem.

Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#2) Szőrös  válasza sky77 (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Kedves öcsémnek is ez a gondja csak neki GF2 MX400as karija van. Tippem sajan semmi. Valószínű peccs képne ehhez a karihoz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3) mzperx válasza sky77 (#1) üzenetére


mzperx
aktív tag

asszem minden nvidia kártyával baj volt... Nekem a ge2-vel u.e volt a szimptóma. Létezik egy patch az mm2-höz. Azt kell használni... Kérek egy levelet, és megpróbálom előtúrni.... valahol mintha még meglenne...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#4) sky77 válasza mzperx (#3) üzenetére


sky77
aktív tag

mm2xppat.exe erre gondolsz? Már leszedtem a Microsoft honlapjáról, de ez asszem XP-hez van, mint a neve is mutatja. Mondjuk még nem próbáltam, lehet hogy jó win98-hoz is. Egészen konkréten ezt írja a MS:

''Midtown Madness 2 Update
Midtown Madness 2 Update fixes launching issues with Windows XP and graphics related with the Intel 810 and Geforce families of graphics chips. ''

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#5) jules007 válasza sky77 (#4) üzenetére


jules007
tag

tudtommal is ez a patch kell, de csak eredeti game-val megy, arra figyelj!
vagy kell hozzá valami crack a patch után.
csak ugye a crack-nek ugyanazon verziójúnak kell lennie, mint a patch. gondolom.
érdekelne, ha sikerül a megfelelő verziókat megtalálni.

(#6) mzperx válasza sky77 (#4) üzenetére


mzperx
aktív tag

Nem erre gondoltam... mondjuk XP alatt nem próbáltam, de win2k alatt nekem ment...

Gondolom nem gyári a játék... ami nekem van/volt, az egy update-elt crack-es verzió...

egyébként levél

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#7) sky77 válasza mzperx (#6) üzenetére


sky77
aktív tag

Mi az az ''egyébként levél''?

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#8) mzperx válasza sky77 (#7) üzenetére


mzperx
aktív tag

ha kapok levelet, és megtalálom a fájlt, akkor elküldöm a feladónak...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#9) jules007 válasza mzperx (#8) üzenetére


jules007
tag

thx...

(#10) sky77


sky77
aktív tag

Az xp patch kijavítja a 3D hibát (tegnap este kipróbáltam), de sajna nálam kb. 1 percen belül védelmi hibát okoz a win98-ban. Nem kékhalál, csak úgy kiírja dos módban, meg azt, hogy nyomjak meg egy billentyűt a gép újraindításához, de nem reagál semmire.

Másnál is ez a helyzet?
Vagy valami hardverhibába botlottam (pl. memcsi)?
Az lehet baj hogy egy 133MHz-es 256Mb-os memóriám van, a proci meg 66MHz-en fut?

Egyébként kipróbáltam detonator3.53-mal is, patch nélkül. úgy is jó volt, de ez a driver sokkal lassabb, és két oldalról össze is nyomta nekem a képet (tehát függőlegesen elnyújtotta). Most visszatettem a 43.45-ös drivert, és minden maradt a régiben. Ez így nem olyan jó... :(

Ötlet?

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tnt2 m64 vs. midtown madness 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.