Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Nagyon hosszú hétvégét tudhatok magam mögött. Szombaton este tudtunk picit beszélni és gyakorlatilag ennyi volt a lehetőség a két nap alatt. Én dolgoztam és többnyire aludtam. Nagyon fáradt vagyok. Kicsit most ki is merültem.
Pénteken csodálatos napot töltöttünk el. Igaz csak így a távolból de aznap többször is beszéltünk. Én szombaton még tudtam leveleket írni de tegnap szinte a nullával volt egyenlő a teljesítményem. Ilyenkor estére ingerült leszek és mardos a bűntudat. Életem ellátott mindenféle fincsi csemegével. Imádom az aprócska levélkéit amiből csak úgy árad a szerelem. Egy-egy mondatok de mégis akkora örömöt okoz a szívemnek. Tegnap este és ma reggel viszont nagyon gyönyörű meglepit kaptam tőle. Régóta nem kaptam hosszabb és érzékenyebb leveleket. Igazából én ezért soha nem neheztelek rá hiszen tudom hogy nagyon fáradt amikor géphez ül és alkalma sem nagyon van arra hogy hosszabban írjon. De most volt és amikor reggel megpillantottam őket háááát a meghatottságtól alig tudtam megszólalni. Szinte egyszerre jelentkeztünk be reggel és én ilyenkor olvasgatom az előző esti és aznap reggeli leveleket. Elolvadtam a gyönyörűségtől. Káprázatosan szép levelek voltak!!! Csak ültem meghatódva és fülig ért a szám a csodától. Már hiányzott hogy beszélni tudjak hozzá. Többnyire a munkámról beszéltem. Érdekes hogy vannak dolgok a munkahelyen amit kizárólag Életemnek tudok elmesélni mert itthon párom félreértené. Életemnek viszont szívesen mesélem mert Ő érti igazán mit szeretnék kifejezni. Állítása szerint jókat mosolyog ezeken aminek nagyon örülök. Bízik bennem és a szívét biztonságban érzi. Akárcsak én az enyémet nála! ÓÓÓ én annyira de annyira szerelmes vagyok belé!
Sajnos nem tudom hogy mikor tudunk beszélni legközelebb mert ezen a héten fontos dolgok akadnak. Ez nem jelenti azt hogy Ő nem lenne fontos!
Hogy mi is fog történni erről majd később beszélek. Remélem minden rendben lesz picinyamival...

További kellemes napot nektek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.