Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Tegnap este is tudtunk beszélni. Imádok Vele lenni! Volt egy időszak amikor az esti beszélgetések picit nehézkesre sikeredett. Mára már csak emlék. Már régóta minden Vele töltött pillanat maga a csoda! És mindketten kiélvezzük a lehetőséget arra hogy minden apró percet is a lehető legcsodálatosabban töltsünk el. Most is beszéltünk! Én egy picit fáradt vagyok, ezért ma Életem beszélt többet. Az igazat megvallva nem is kicsit vagyok fáradt. Nem is kellett kérnem hogy most inkább Ő legyen az aki beszél. Úgy éreztem szívesen beszél a munkájáról én pedig élveztem minden szavát. Szeretem hallani ahogy mesél arról amivel foglalkozik. Számomra nagyon érdekes. Néhány képet is küldött róla. Amit bántam hogy egyiken sem volt rajta. Régen kaptam már képet tőle saját magáról. Mostanában közös képeken szerepelünk ami különös melegséggel tölti el a szívemet. Ránk van írva a szerelem. Sugárzik rólunk és ezt mindenféle túlzás nélkül állíthatom. :B Nagyon hiányzik már nekem. A sors nagyon kedvez nekünk ezen a héten. Ugyanis reggelente nem tudunk beszélni. Ő már elindul amikor én géphez jutok. Picit szomorú is voltam ezért a hét elején. Aggódtam hogy fogjuk viselni hogy nem tudunk beszélgetni. De a sors kegyes hozzánk és esténként összehoz minket. Nagyon hálás vagyok ezért!
A mostani beszélgetések nagyon sok oldalúak. Minden téma előkerül. Van benne szerelem, vidámság, szomorúság és pimaszság is. A pimasz részét különösen élvezzük. Nagyon fincsi témák kerülnek elő. :B
Ma minden olyan lassan történik velem. Le vagyok merülve pedig a napom csak holnap reggel ér véget. Kemény lesz az éjszaka. Majd sokkal többet gondolok Életemre hátha ezzel előre tudom zavarni az időt. Bár azt nem tudom hogy lehet ennél többet RÁ gondolni. :U Oda vagyok érte!
Most ennem kellene valamit. Piszok éhes vagyok. Éhezem... bizonyos esetekben nagy étvágyú vagyok. :D

Kellemes hétvégét kívánok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.