Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Tegnap újra éreztem magamon a megfázás jeleit. Annyira nem örülök neki. Estére be is lázasodtam egy picit. Azonnali gyógyszerezés következett. Éjjel arra ébredtem hogy csurom vizes vagyok. Mára picit jobb a helyzet. Igaz estére szokott rosszabb lenni. Remélem ma nem így lesz mert dolgozom. Meglátjuk...
A testem lehet hogy beteg de a szívem és lelkem az teljesen jól van. Még este tudtunk beszélni Életemmel. Picit szomorú volt egy-egy rész. Van egy dolog ami nem hagy nyugodni minket. Körülöttünk olyan emberek kapják meg az élettől azt amire mi igazán vágyunk, akik nem is akarják. És ezt nehezen tudjuk feldolgozni. De ma reggelre aludtunk rá egyet és egy igazán csodálatos beszélgetés volt. Húúú micsoda reggel volt. ;) Szerencsére most volt 1 órácskánk. Sőőőt ha jól belegondolok volt az 1,5 óra is. Annyira repül az idő ha együtt vagyunk. Régebben mindig aggódtam a sok beszélgetések előtt. Annyi minden szóba került már, vajon lesz miről beszélnünk? És mindig van. Úgy néz ki picinyaminak készül egy kis ajándékkal. Gyermekem egyik kedvenc meséjét írja ki nekünk. Már most tudom hogy egész nap ez a mese fog menni. Erről jut eszembe! Ma éppen pakolásztam amikor oda jön picinyami és mondja hogy eltűnt a barna ceruza. Kérdem hol veszett el?. Elveszett a dvd-ben. Kikerekedett szemmel tekintettem rá. Ugye nem azt akarod mondani hogy beleraktad a dvd-be? Szégyenlősen, lesütött szemmel közölte hogy de igen. Kinyitottam és megnéztem hogy valóban ott van e. Sajnos ott volt. :Y Viszont nem tudtam kivenni. Nem akartam tönkretenni a lejátszót sem azzal hogy belenyúlkálok valami hoszú tárggyal ezért lecsavaroztam a tetejét. Nehezen de sikerült kibányásznom. Utána finoman megdorgáltam hogy ilyet azért nem lehet csinálni. Remélem megértette. Érdekes hogy picinek eszébe se jutott hogy belerakjon valamit a lejátszókba. Tulajdonképpen már kezelni is tudja ezért nem értettem hirtelen miért tette.
Ma gyönyörű üziket kaptam Életemtől. Ami különösen maghatott az az hogy eszeébe jutott a holnap. Majd holnap kiderül miért...

Kellemes délutánt és szép estét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.