Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Sajnos a tegnapi nap és a mai nem alakult valami fényesen. Beteg vagyok én is és a gyereknél sincs javulás. Úgy mentem dolgozni tegnap egész nap hogy éjjel csak 2-3 órát aludtam. Ma éjjel már jobb volt viszont elég ramaty állapotba kerültem. Még jó hogy ma csak később dolgozom egy keveset. Ha néhány szóval jellemeznem kéne az állapotom azt mondanám hogy álmos, fáradt és beteg vagyok. Egyetlen egy dolog van ami jó érzéssel tölt el. Szerelmes vagyok! :B Életem mellettem volt tegnap és ma is. Tegnap reggel tudtunk picit beszélni. Ma sajnos nem tudtunk. Remélem holnap menni fog. Igaz akkor nagyon titokban. Ez nem is fog számítani csak vele lehessek. Nagyon hiányzik.Szeretném megköszönni neki azt a rengetek levelet és üzit amiben átsegített a nehéz pillanatokon. Tegnap olyan volt a helyzet hogy nem tudtam neki sok üzit és levelet írni. Ma picit kedvezőbb lett a helyzet de egyáltalán nem vagyok elégedett. Az elkövetkezendő 4 nap még húzós lesz. Még magam sem tudom hogy alakul a munkám. Remélem a betegség nem terül szét jobban bennem. Ha megtehetném biztosan beteget jelentenék most. Nem vagyok az a lógós fajta. Én csak akkor nem dolgozom ha már tényleg nem tudok felkelni az ágyból. Vajon mitől van hogy a gyerekek rengeteg energiával lábalnak ki a betegségből? A hangulatokon észre sem lehet venni hogy éppen most 39 fokos láza van. Na a panaszkodásnak ezennel vége.
Úgy vettem észre hogy többen olvasgatják már a blogomat. Örülök neki. Örülök hogy megoszthatom másokkal is ami bennem van. Be kell valljam hogy a lelkemnek is könnyebb így. Valahogy nyugodtabb lettem. Nem terhel már belülről az hogy csak mi ketten tudunk erről a gyönyörű kapcsolatról. Jó érzés megosztani másokkal. Mivel olyan emberekkel nem oszthatom meg akik közel állnak hozzám így nyugodt szívvel tárom ki itt az érzelmeimet. Nem is tudom eljön e az az idő amikor beavatok egy igazán közel álló személyt a mi titkunkba. Igazság szerint egy olyan ember lenne akiben 100% ig megbíznék de tudom hogy benne rossz érzést keltenék. És tudom hogy megérte de izgulna miattam. Féltene és azt nem akarom. Ő a testvérem aki egy nagyon jó ember. Picit visszahúzódó és ezért nem mondaná el hogy valójában mit is gondol. De ismerem annyira hogy érezném a véleményét. Soha nem bántana meg engem.

A mai bejegyzés picit felemás lett. Olyan amilyen az állapotom. Remélem hamar össze szedem magam és újra minden a régi lesz. Illetve egy valami biztosan változni fog. A szerelmünk. Napról-napra erősebb és ez csodálatos érzéssel tölt el.

További kellmes napot nektek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.