Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Nagyon édes álmom volt éjjel. Köszönhető a randinak de legfőképp Életemnek.
Ma a tegnapi randi fájdalmait hordozom magammal. Egyik lábamon szereztem egy csinos foltot ami fáj, izomlázam is van és megcsípett egy méhecske. :) Természetesen ezek mégis kellemes emlékek. Mint maga az egész randi. Sajnos még ma sem tudtunk beszélni de holnap reggel nagy esély van rá. Már nagyon hiányzik hogy megbeszéljük a tegnapot. És randi ide vagy oda már Életem is hiányzik. Ma egy olyan üzit írt nekem reggel amilyet még soha. Ennél szebb ébresztőt még nem kaptam tőle. Annyira szeretem ŐT! Nem véletlenül álomvilág az álomvilág. VELE már nagyon sok álmom megvalósult és ha együtt lehetünk akkor egy teljesen más világ nyílik meg előttünk. Egyetlen olyan álmunk van még ami nem valósult meg de nagyon szeretnénk. És biztos vagyok benne hogy számtalan olyan meglepetés vár ránk az életben ami még szebbé teszi ezt a kapcsolatot. Minden randin történik valami ami közelebb húz minket egymáshoz. Amikor azt hisszük ennél mélyebbre már nem kerülhetnek az érzelmeink akkor valami történik és újabb fény jelenik meg. Csodálatos VELE az élet! A tegnapi randi engem nagyon meghatott. Nem is tudom pontosan hogy mi volt az ami nagyon megfogott mert bennem most csak az lebeg hogy összebújunk és nagyon szeretjük egymást. Életem a gyermekemmel való kapcsolatot érezte most nagyon fontosnak és a leveleiből is éreztem hogy ragaszkodik hozzá. Ma a kocsiban picinyami elkezdett a tegnapról mesélni és elég zavarba ejtő volt hallgatni. Csak az igazat mondta... :D
Amióta nem jár oviba azóta kicsit szétszórtak a napjaim. Nem érem utol magam. Ha minden igaz hétfőtől újra minden a régi. Sajnos a szombati randi most úgy néz ki erősen bizonytalan. Mégsem leszek csalódott ha nem sikerül hiszen itt volt a tegnap ami még ég bennem. Bennünk. Remélem holnap reggel tudunk beszélni és akkor élőben is kiadhatjuk magunkból a tegnapi nap csodáit. Tökéletes volt a randi minden szempontból. Voltak érzékenyebb pillanatok de voltak viccesek, vidámak és izgalmasabbak is. Vágyom arra hogy kettesben legyek VELE. Gyermekem tegnap megsúgta nekem hogy milyen aranyos volt Ő. És hogy mennyire szeret VELE játszani. Jó érzés volt ezt hallani tőle. A randik után amikor picinyami is velünk van akkor ő is megváltozik. Velünk változik. Látja és érzi rajtunk mennyire jól esik egymás ölelése. És ilyenkor napokig ölelget engem magától. És közben apróbb puszikat szór szét rajtam. Általában hozzá teszi hogy szeretlek. Ilyenkor ne olvadjon el az ember? Amikor sűrűbben találkoztak akkor szinte randitól-randiig tartott ez az ölelgetős korszak nála. De mivel nagyobb és egyre veszélyesebb már vele ezért ritkábban jön velünk. Csak akkor ha nem tudom őt elhelyezni. És néhány nap után már nem ölelget úgy vagy annyit mint a randi után. Én persze ölelem őt és probálom szinten tartani ezt a kapcsot közöttünk. Van hogy engedi van hogy nem. Erőszakos nem vagyok. Érzem hogy én vagyok számára a legfontosabb és ez nekem elég. Amikor nagyon magányos vagyok mert úgy alakultak a dolgok hogy nem tudunk Életemmel beszélni vagy történt olyas valami ami picit fáj nekünk akkor előfordul hogy nehezen élem meg ha a gyermekem elfordul tőlem és nem engedi meg hogy szeressem annyira amennyire én szeretném. Most boldog vagyok!!! Tegnap álomvilágban jártunk és félig még ott vagyunk. Ez az álomvilág maga A szerelem!

További kellemes napot mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.