Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Tudtam hogy nem reggel kell megírnom a blogot. Mintha éreztem volna hogy valami történni fog. Ez amolyan női megérzés biztos. :D
Picit szomorkásan indult a nap mert ma sem tudtunk reggel beszélni. Éreztem rajta hogy már nehezen viseli hogy nem lehetünk együtt. Aztán nemsokára küldött egy üzit amiben megkérdezte randizhatunk e szombaton. Ettől már boldogabb lettem. De aztán jött nem sokkal később egy másik üzi amiben az állt hogy akár ma is randizhatunk. Egy pillanatig sem gondolkodtam azon hogy válasszak a két randi között. A mai randin gyermekem is ott lehet vagy szombaton kettesben. Én azonnal menni akartam hozzá és tudtam azt is hogy semmi kifogása nem lenne ha picinyami is velünk lenne. Imádja őt is. Mivel egy ismeretlen helyen randiztunk így telefonon megbeszéltük hogy hol és mikor találkozunk. Mi azonnal útnak is indultunk. Szerencsére a forgalom nem volt nagy így hamar odaértünk. Pár perc múlva Életem már ott is volt. Először ők üdvözölték egymást. Életem azonnal ölbekapta picinyamit és ő mosolyogva hagyta magát szeretni. Jó volt rájuk nézni. Én csak később következtem. Összeborultunk és hosszú pillanatok után az üdvözlő csók is megérkezett. Csodálatos érzés volt újra a karjában lenni. Beültünk a kocsiba és elgurultunk egy nyugis helyre. Picinyami azonnal játékba kezdett így mi csak egymásra figyelhettünk. Persze mint mindig most is egymásnak estünk. :) Hosszú forró csókok és simogatások következtek. Imádom ahogy hozzám ér. És amikor úgy csókol meg hogy épp csak a számhoz ér óóó attól teljesen elolvadok. Azért előfordul hogy az épphogy csókból vad és szenvedélyes csók kerekedik. És élvezem minden pillanatot amikor elkalandozik a keze vagy a szája. Vagy épp mindkettő egyszerre. :B Aki most azt gondolja pikáns ágyjeleneteket is megosztok az téved. Mi ugyanis soha nem bújtunk még ágyba. :P Van élet az ágyon kívül is. Mi már csak tudjuk... ;)
Nagyon nem tartott sokáig a heves szerelmeskedés és még ez is félbe-félbe maradt mert gyermekem jelezte hogy már szívesen játszana velünk ő is. Én ma picit háttérbe szorultam amit nem bántam. Boldogan néztem őket ahogy játszanak. Mostanában nagyon ritkán találkoznak így külön öröm volt látni milyen jól elvannak együtt. Életem még mesét is olvasott neki ami külön megható volt számomra. Csodálkozva hallgattam hogy pontosan úgy mesél ahogyan én szoktam. Párom csak monoton hangon végig meséli a könyvet. Én kicsi hangszínt is beleviszek ezáltal picit bele is élem magam a mesélésbe. És Életem pont úgy mesélte a mesét ahogyan én szoktam. Ma inkább a csendé volt a főszerep bennem. Többynire csak néztem Életem és szívtam magamba a szerelmet ami áradt belőle. Csodálatos érzés érezni hogy szeretnek. Megbeszéltük félig-meddig a nehéz pillanatokat amiket most élünk mert nem tudunk beszélni. Reménykedem benne hogy ezzel a mai nappal picit enyhíthettem a szívén hogy kevésbé fájjon neki hogy nem lehetünk együtt. Nekem is nagyon nehéz és próbáltam éreztetni vele hogy minden erőmmel azon vagyok hogy mihamarabb újra jöhessek hozzá. Mint kiderült a szombati randi még esélyes. Nagyon boldog lennék ha újra vele lehetnék. És akkor kettesben lehetnénk tehát jobban tudnék rá figyelni. Nekem nagyon fontos hogy ha együtt vagyunk akkor csak RÁ tudjak figyelni. És kettesben szabadabban is mozoghatunk. :B
Most még érzem magamon az illatát. Imádom ŐT!!! Most megpróbálok minél többet elraktározni az illatából. Remélem szombatig kibírja. Most eszembe jutottak pillanatok a mai randiról és beleborzongtam. Ahogy átölel és megcsókol! Ezeket nem lehet leírni. Érezni a másik szerelmét. Ennél nincs gyönyörűbb érzés. Általában szégyenlősek vagyunk és nem nagyon merünk egymás szemébe nézni. Vagy ha mégis akkor csak rövid időre. Ma sokat néztem a szemébe és éreztem rajta hogy mit érez irántam. Ez az érzés igazán megnyugtató. Oda vagyok érte! Csodálatos életünk lenne közösen. Ezt mindig megállapítom ha picinyami is velünk van. Nyugodt szívvel tudhatom azt hogy remekül kijönnének egymással. Nem lenne gond az elfogadással mert már most elfogadták egymást. Ez elsősorban Életemnek köszönhető. Remekül megérti picinyami nyelvét. Úgy közeledik hozzá mintha a saját gyermeke lenne. És nem is tekint rá máshogyan. Picinyami olyan mint mi. Félénk, bújos. Ilyenkor picit egy család lehetünk.
Ez a nap egy csoda volt. Szeretnék minden nap ilyen csodát megélni. Ma már biztosan édes lesz az álmom. Egy ilyen randi után nem is lehet más.

Legyen mindenkinek szép estéje!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.