Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VaSSaGo


VaSSaGo
csendes tag

ÜDv!

MArha kezdő vagyok vízhűtés témában, éppen ezért egy olyan cucc kellene, ami a lehető legkevesebb szereléssel jár és a legkevesebb hozzáértést igényel.
A fentiek alapján néztem ki az overclock-on a Titan vízhűtő rendszert 26-ért, ismeri valaki? Mennyire jó ez a cucc?

A szempont nem a tuning, hanem az hogy kellene egy marha halk, szinte zajtalan PC a nappaliba. Gondolom a vízhűtésnél egyik levegős sem halkabb..... :U

Szóval előre is köszönöm a segítségeteket....

(#2) Ra3 válasza VaSSaGo (#1) üzenetére


Ra3
őstag

gondolom nem igazán tisztességes más oldalt belinkelni, de a www.hardwareoc.hu-n van róla teszt.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#3) Ra3


Ra3
őstag

ja, és a cikkek között van a tuning szekcióban, datacooler néven...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4) VaSSaGo válasza Ra3 (#3) üzenetére


VaSSaGo
csendes tag

Ha jól olvasom, nem valami frankó ez a cucc...meg amúgy is van benne venti.

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A tesztet olvasgatva tetszetős, de sz@r. :(((

Aki hülye, haljon meg!

(#6) VaSSaGo válasza L3zl13 (#5) üzenetére


VaSSaGo
csendes tag

Egyetértek...bár ha nem ''húzom'' a cuccokat,akkor még szvsz megfelelő...

bár lehet ,hogy jobban járnék egy halk léghűtővel a procira, Zalman táp és Zalman passzív hűtő a VGA-ra... :F

(#7) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Szvsz ez csak vakításra jó, lehet vele dicsekedni. Nagyon nem szeretem a házon belüli hőleadót. :((

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Viszont a Hardware OC rendelhető változata szimpatikusabbnak tűnik! Most tervezem, hogy miyen vízhűtés kellene és tetszik a teljes vga/chipset/cpu megoldás. A radiátor is bejön, mert nem túl sűrűn lamellázott. A 700 l/óra is impozáns érték, bár remélem nem rezonálnak be a blokkok ilyen sebesség mellett.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#9) .:ADAM:. válasza M@trixfan (#8) üzenetére


.:ADAM:.
aktív tag

Elég gáz, ha berezonál a blokk, mezt az azt jelentené, hogy mozog, vagy a procin, vagy csak úgy magában, de szteem egyik sem előnyösz. Egyébként a topicban említett hűtés nem jó arra, hogy csöndesebbé tedd a gépet, ha jól látom, a rendszerbe 2 venti is van, az egyik a procin :))

.:tweaKntuniNg.tk:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.