Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) timoti2002


timoti2002
csendes tag

Sziasztok!

Aki már volt nyelvvizsgázni (tit-es német), és még emlékszik a feladatokra legyszíves írja már le őket!! Az írásbelin csak a levél kéne! Szóbelin meg a 2.és a 3.rész!
Előre is köszönöm!

Egy okt. 15.-én nyelvvizsgázó!:R

(#2) JoHnni válasza timoti2002 (#1) üzenetére


JoHnni
senior tag

Ezért nem kellett volna új topicot nyitni, van erre külön topic, címe Nagy nyelvvizsga topic

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#3) birka1337


birka1337
tag

most ez komoly??? A nagy nyelvvizsga topic...


szóbeli 2. rész: Be kell mutatni valamit... Egy Képet, Egy diagrammot, akármit jellemezni kell előadni, majd utána beszélgetni róla a partnereddel.
3. rész: Szervezni kell egy valamit, kirándulás, party, akármi.. közösen a partnereddel a megadott pontok alapján

a levél meg mindig változó témájú, én 2x voltam, az egyik az nagyon egyszerű volt, egy ien túrára meghívott a csaj és az adott pontok alapján válasz h mit akarok magammal vinni mikor hogy stb. aztán a 2. on pedig egy hivatalos levél volt egy társkereső magazinnak..

[Szerkesztve]

-

(#4) Versus82 válasza birka1337 (#3) üzenetére


Versus82
aktív tag

társkereső magazinnak hivatalos levél? azzigen:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5) birka1337 válasza Versus82 (#4) üzenetére


birka1337
tag

Elírtam, egy újságba kelett írni a társkereső rovatba, és szerintem hivatalos levelet..

-

(#6) Versus82 válasza birka1337 (#5) üzenetére


Versus82
aktív tag

hivatalos levelet a főnöködnek írsz, vagy üzlettársnak, banknak, hivatalos szerveknek....társkereső rovatba nem hiszem hogy úgy indítassz hogy : ''Tisztelt Hölgyem/Uram....''

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.