Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ti 4800 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Charlie


Charlie
tag

Nemrég vettem egy ASUS V9480-ast és XP alatt a következőt csinálja.
Miután feltelepítem a hozzá adott drivert és újraindítom a rendszert az XP felirat után fekete marad a képernyő és a rendszer kb. 1 perc után újraindul. Ezt eljátsza 2-3-szor, majd minden tuti, az összes játék megy. Viszont minden második-harmadik indulásnál megismétli ezt. Elég bosszantó.

Már feltelepítettem több drivert is hozzá de nem használlt.

Mit tegyek ? Rossz lehet a kártya ?

(#2) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Nyugi nekem is ezt csinálta a ti4200 !Nemtudom mi lehetett de ezt csinálta nekem egy két napig aztán meguntam és újra felraktam a drivert!Aztán megjavúlt!Nembeszálve nekem közbejöttt egy blaster virus is a netről ami végképp betett a gépemnek!Szwerintem tedd fel újra a drivet!!!Én csak ennyit tudok segiteni!

(#3) .:InnoMan:. válasza Charlie (#1) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

a kártya szerintem nem rossz!Nézd meg nem a csuszik ilyenkor ki a slotból a kártya!Tipp

(#4) .:InnoMan:. válasza Charlie (#1) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

legújabb driver van fent a gépeden?

(#5) ücsüküé


ücsüküé
csendes tag

Esetleg vedd ki és tedd be(perverz:DDD) újra a kártyát, monitor kábelt mozgasd meg, drájvercsere....hmmm több ötletem nincs.

A munka nem f@sz, állhat napokig.

(#6) fügike


fügike
senior tag

Tápod mekkora? Lehet kicsi a teljesítménye, bár annak a boot legeljén kéne jelentkeznie.

Boci-boci tarka!:D

(#7) Charlie


Charlie
tag

Már 3 különböző drivert feltelepítettem hozzá, még a legfrissebbet is letöltöttem de nem akar rendesen működni.
A tápom egy 300 W-os Codegen. Probáltam már kivenni a gépből majd újra visszatenni de ez sem segített.

Viszont amig nem telepítek fel hozzá drivert addik 100%-os.

(#8) .:InnoMan:. válasza Charlie (#7) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Nekem is úgyanilyen tápom van!Lehet az a baj!Ahogy előbb emlitettem nekem is ugyanezek a problémák jelentkeztek!

(#9) Charlie


Charlie
tag

12 cm-es ventis Codegen tápom van. De nincs nagyon leterhelve. Egy Abit ST6-os alaplap egy 5400-es vinyó és egy DVD olvasó van rajta.
Lehet táp hiba is ??

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ti 4800 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.