Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) - = Zk = - válasza F34R (#700) üzenetére


- = Zk = -
félisten

7. oszt buliba elvittem a Terrordrome 5 másolt kazimat... :D volt nagy meglepetélő a 2. szám felcsendülésekor
et voila :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#702) F34R válasza - = Zk = - (#701) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

En akkor meg Hands up-s voltam :DDD

(#703) mekker válasza F34R (#702) üzenetére


mekker
őstag

Csak emlegetni kellett. Most pénteken lesz G&R és Savage is: [link]
Na, de nem offolom szét a topikot

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#704) F34R


F34R
nagyúr

Aaaahh mi ez a szam gyerekek... :DDD

[link]

(#705) - = Zk = - válasza F34R (#704) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont kocsibavalós, köszi :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#706) F34R válasza - = Zk = - (#705) üzenetére


F34R
nagyúr

Nincs mit... Hellfish uj notaja is belemhozza a Gabbert :C

[link]

(#707) - = Zk = - válasza F34R (#706) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hopp, ezt is tolom felfele :C
hó végén am is megyek haza, lesz zeném a kocsiban arra a 3 hétre.. :D Bpest de szeretni fog érte :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#708) F34R válasza - = Zk = - (#707) üzenetére


F34R
nagyúr

Jau :D

Ophidian tavaly ujrakrealta TOA-val a Silence c. tracket...

[
The Outside Agency & Ophidian - Return of the Silence
]

The Outside Agency & Ophidian - Church of the Silence

Ezert a kettoert is imadni fognak :DDD

Milyen auto, milyen hangrendcccer?

(#709) - = Zk = - válasza F34R (#708) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igaz, de ezeket nem teszem fel.. nem adja valahogy.. épületbontani viszont jó :))

szerk
most egy H Astra kombit béreltem, fingom nincs milyen hangcucc lesz benne. gondolom a gyári :D
szal profi FM transmitterrel tolom majd...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#710) F34R


F34R
nagyúr

Ez az orult kutya, mar megint remekel... :DD

[link]

(#711) - = Zk = - válasza F34R (#710) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jóóó, megy a kocsiba és a telóra :)) :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#712) F34R válasza - = Zk = - (#711) üzenetére


F34R
nagyúr

Buliban kellene mar ennek mennie, akkor a dorco is jobban kopna... :DDD

(#713) - = Zk = - válasza F34R (#712) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#714) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Émberek!

Mozog még itt valaki? Rámjött a retró ( ;] ) Kérdeznék undergrundot.

De ha már jöttem, nemüreskézzel.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#715) - = Zk = - válasza Vladi (#714) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nanaáh :))
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#716) qdak


qdak
addikt

Negative A - 1976

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#717) rikah


rikah
csendes tag

Az áprilisi elmaradt bulit jövő szombaton pótoljuk, a lineup változatlan, ingyenes belépés és ajándék glowstick, zeneileg hardtrancetől klasszik raven keresztül uk hardcorig lesz sok minden ;)

Event: https://www.facebook.com/events/262157204881960/

(#718) ystuc


ystuc
tag

Sziasztok!
Szánom, bánom, de még csak most látom ezt a fórumot. Kicsit visszaolvastam, ha még aktuális, akkor a Thunderdome 1-24 mind megvan, meg két szpesöl kiadás is.
Viszont az apropó, hogy írok, az Earthquake albumokat keresem. Egyelőre nem sok sikerrel. Valaki tudna segíteni? Köszi! :)

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#719) - = Zk = - válasza ystuc (#718) üzenetére


- = Zk = -
félisten

esetleg youtube... missedHARDCOREGABBER szokott felszórni albumokat, de olyanokat, életemben nem hallottam róluk :C
ha meg kézzelfoghatót keresel, sry.. abban nem tudok segíteni sajni . :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#720) ystuc válasza - = Zk = - (#719) üzenetére


ystuc
tag

Köszi, megnézem. Bár jobb lenne darabokban, nem az egész album ömlesztve. :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#721) rikah


rikah
csendes tag

ma el is érkezik az év második itthoni rave-happy hardcore bulija, szintén ingyenes belépés, ezúttal főszerepben az oldschool zenék:

https://www.facebook.com/events/968825303634079/977802916069651

(#722) batyuska100 válasza ystuc (#718) üzenetére


batyuska100
senior tag

Szia! Van egy Earthquake IV lemezem, ha még aktuális akkor cserélném valami más lemezre, lehetőleg Thunderdome.

(#723) ystuc


ystuc
tag

Boldog karácsonyt :))
[Rotterdam Termination Source] :C

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#724) F34R


F34R
nagyúr

Sracok mostanaban nem nagyon kovetem a hardcore torteneseket, de erre felfigyeltem... Mad Dog miota valtott az Italian Mainstream -rol Nu-style Gabberre? Furcsa de megis jo.

(#725) - = Zk = - válasza F34R (#724) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igeeen?
muti, mire váltott?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#726) F34R válasza - = Zk = - (#725) üzenetére


F34R
nagyúr

(#727) - = Zk = - válasza F34R (#726) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes, tetszik... btw
nekem akkor ugrott be Mad Dog ismét, mikor ezt még kint meghallottam Tőle.... 2,13nál mikor "odatette" csak lestem... régi szép HC idők....
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#728) F34R válasza - = Zk = - (#727) üzenetére


F34R
nagyúr

:C :DDD Sajnos mar nagyon reteg ez a stilus, de meg mindig imadom.

(#729) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Micsodaa??? Terrordrome XI ? :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#730) - = Zk = - válasza Vladi (#729) üzenetére


- = Zk = -
félisten

höh? :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#731) Vladi válasza - = Zk = - (#730) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig így van! Viszont egyelőre beszerezhetetlen. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#732) - = Zk = - válasza Vladi (#731) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még letölteni sem lehet sehonnan bakker :C :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#733) Vladi válasza - = Zk = - (#732) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

link, ennyi érhető el róla a yt-n. De mostmár érdekel. Írni kéne a kiadónak, vagy mittomén. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#734) F34R válasza Vladi (#733) üzenetére


F34R
nagyúr

Adja at onkentesen a lemezt, mert mennek a battyak ha nem :C

(#735) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Oldschool mániám visszatért idénre. (jó soha nem mondtam hogy nem!)
[Mindtrust - Ravers Groove Cixx's Remix]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#736) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

[Ha ez sem tetszik, húzz a topikból! 444] :DDD :DD

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#737) --HARDCORE-- válasza Vladi (#729) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

[TRDM XII]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#738) Vladi válasza --HARDCORE-- (#737) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Mia??? :Y

Ezeket hol lehet beszerezni? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#739) - = Zk = - válasza --HARDCORE-- (#737) üzenetére


- = Zk = -
félisten

come to daddy :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#740) --HARDCORE-- válasza Vladi (#738) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

a 21-esre azt írják sosem kapták meg a lemezeket. meg hogy kamu az egész.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#741) Vladi válasza --HARDCORE-- (#740) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Az hogy lehetséges? :F

Van tracklist is a discogs-en. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#742) tc2014


tc2014
aktív tag

Sziasztok! Ki mit hallgat mostanában?

(#743) - = Zk = - válasza tc2014 (#742) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a régi terror és thunderdome albumokat....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#744) Jadro válasza tc2014 (#742) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem ez akadt be de nagyon: Dr. Peacock & Sefa present: Symphony of Freedom (Defqon.1 at Home, 2021) [link]

Pedig nem vagyok kimondottan a stílus rajongója, de el tud ragadni :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#745) Vladi válasza Jadro (#744) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

link.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#746) Jadro válasza Vladi (#745) üzenetére


Jadro
veterán

Ez is alap zene. De régen hallottam.. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#747) Gabady


Gabady
aktív tag

[link]

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#748) Louro


Louro
őstag

Aki felvilágosult, az valószínűleg már hallott a Rakehellről. Elég aktív kis közösség.

Mess with the best / Die like the rest

(#749) - = Zk = - válasza Louro (#748) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Igen, jártam velük sokéve még, Kashmir-ba pl.... 1--2 taggal megmaradt az ismeretségem.. de már nem járok el "terrorpaprikásokra", sem nagyobb volumenű bulikba :)
Folli, Patkány stb "Feri" <3 ... hm... régi szép idők...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#750) Louro válasza - = Zk = - (#749) üzenetére


Louro
őstag

Folli viszi a hátán adolgokat. Én csak lelkes passzivista vagyok. Én aKashmir után jártam a Népligetbe. Ott a Neorave mellett gyakran jött Folli is.

Nekem mondhatni 16-18 éves korom idézi a jó hc. A Rakehell-es videókat is csíptem, amit Balaternox-szal vettek fel.

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.