Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) mekker válasza - = Zk = - (#650) üzenetére


mekker
őstag

Pedig azt hinné az ember, hogy ott nagyon pörögnek a hasonló stílusok, már csak a Németalföld közelsége miatt is.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#652) - = Zk = - válasza mekker (#651) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, nem nagyon....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#653) F34R válasza - = Zk = - (#650) üzenetére


F34R
nagyúr

Van UK hardcore, de az nagyon gyenge... esetleg ha meg freeform volna akkor talan elvezned.

(#654) mekker


mekker
őstag

The Outside Agency - The Hearted Darkness

Ez [link] milyen buli lehet?

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#655) F34R válasza mekker (#654) üzenetére


F34R
nagyúr

Ratyi buli. mondjuk ha dance helyett trancecore lenne akkor talan elmennek.

Ez most valami uj TOA ezt meg nem csekkoltam, joooo....D

(#656) - = Zk = - válasza mekker (#654) üzenetére


- = Zk = -
félisten

TOA hogy megváltozott.. miféle zene ez Tőlük?! :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#657) F34R válasza - = Zk = - (#656) üzenetére


F34R
nagyúr

Penz beszel a HC scene-ban is, sajnos mar regota arrol szol hogy valogatom az EP-ket mert mar minden tizedik csak a jo : :S .

Mondjuk meg mindig jobban meghallgatom mint barmelyik commercial bullshitet.

(#658) rikah


rikah
csendes tag

Augusztus 11-én újra happy hardcore, rave és UK hardcore a belvárosban, ingyen:

[link]

Folli amúgy szinte minden itthoni megmozdulásnak még mindig aktív résztvevője, legközelebb pont most pénteken fog Győrben fog játszani egy bulin :)

(#659) qdak


qdak
addikt

akinek megvan a thunderdome 1-24 stb valogatasok, mindenkinek trehany modon ossze vissza vannak a cimek irkalva ?
(pl boriton 1 el kevesebb zene szam es elcsuszva, dj buzz fuzz vmi zuzz fuzz kent irva stb)
kb 1 napot szorakoztam mire a cimeket rendeztem nagyjabol :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#660) - = Zk = - válasza qdak (#659) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem megvan, még DC++ -szal szedtem le az összeset, vagy 10-12éve?!
de ezt nem is néztem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#661) qdak válasza - = Zk = - (#660) üzenetére


qdak
addikt

lehet h csak en veszek el ennyire a reszletekbe, meg jegyzem fejbe h minek mi a cime :U
de most nezve talan az earthquake 1-6 a leggyaszosabb.
bar mindenki maskepp halgat zenet is, nalam sokszor az osszes zene bent van, aztan ami epp nem aktualis tovabb nyomom
https://www.discogs.com/....
itt szoktam nezegetni

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#662) mekker


mekker
őstag

Spitnoise - Just Like That
Sjammienators & Spitnoise - Smoke Shit
Hát ez valami k..a nagy szemét :DDD

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#665) F34R


F34R
nagyúr

Volt most valami jo buli szilveszterkor?

(#666) - = Zk = - válasza F34R (#665) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem tudom, Folli-ék csináltak-é valamit... de képeket se nagyon láttam. aztán lehetséges :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#667) F34R válasza - = Zk = - (#666) üzenetére


F34R
nagyúr

:O :O :O

Nincs az orszagban egy normalis party :W :D

(#668) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem lehet megunni <3
The Prophet - Mayhem M.F.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#670) Borzoló


Borzoló
senior tag

Play Hard pres. Angerfist | Akvárium Klub Nagyhall Budapest

2018. április 28., 23:00–6:00

[Kik jönnek? ]

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#671) qdak


qdak
addikt

hello
"This is a journey into Sound" vagy Jhonny? melyik zenebe van beugrott a fejmebe, de nem jut eszembe :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#672) rikah


rikah
csendes tag

Akinek hiányzik egy jó kis rave buli a nyárra, többnyire oldschool zenékkel jövünk augusztus 10-én, a belépés ingyenes:

[link]

(#673) - = Zk = - válasza rikah (#672) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1. egyedül Blaster neve ismerős csak, még a KAshmir előtti/közbeni időkből.. asszem...
2. októberben megyek haza csak...
nomind1.. majd lerántom a szetteket, ha fent lesznek a világhálón :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#674) rikah


rikah
csendes tag

Sajnos a szetteket nagyon ritkán van lehetőségünk felvenni, néhány régebbit azért lehet találni youtubeon a Neorave vagy Total Rush szavakra keresve :)

A következő bulit Szegeden tartjuk:

https://www.facebook.com/events/1235179433296908/

(#675) rikah


rikah
csendes tag

Január 18-án egy nagyobb volumenű bulival jelentkezik újra a Neorave partisorozat, 2 külföldi fellépővel és ezúttal külön hardcore-gabber teremmel:

https://www.facebook.com/events/451230618737587/

(#676) - = Zk = - válasza rikah (#675) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ofkorsz nem leszek otthon :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#677) F34R


F34R
nagyúr

(#678) - = Zk = - válasza F34R (#677) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tud még a Bácsi :C
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#679) F34R válasza - = Zk = - (#678) üzenetére


F34R
nagyúr

:C :)) :DD Terror Clown mekkora mar...

Jo hogy tud, az oldschool gabber-ek mar csak ilyenek. ;]

(#680) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

háh, baszki, ilyet "összehozni".... :C :R
bolon'... <3 :D
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#681) rikah


rikah
csendes tag

Augusztus 9-én újra Total Rush pesten, vagyis happy hardcore és rave zenék egész este, a Beat On The Bratben, a belépés ingyenes:

[link]

(#682) - = Zk = - válasza rikah (#681) üzenetére


- = Zk = -
félisten

#neorave... OMG :Y
mi korszak volt... 2006-7 környéke?!.. huhúú de öreg vagyok :W :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#683) F34R válasza - = Zk = - (#680) üzenetére


F34R
nagyúr

2:17-tol kihivtak ram a rendorseget. ;]

(#684) - = Zk = - válasza F34R (#683) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én így közlekedek kocsival.. ablakok le, haccójon' :C :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#685) F34R válasza - = Zk = - (#684) üzenetére


F34R
nagyúr

Magyarorszagon biztos megneznenek.. ;] Nekem csak a "fulembe" szol megis vannak fura szemparok.

(#686) - = Zk = - válasza F34R (#685) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nyugi, fél évente járok haza, bérelt kocsi és simán üvöltetem a verdából az efféle nótákat a belvárosban, dugókban :DDD :C
alap... mondtam: haccójon' :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#687) mekker


mekker
őstag

Strobcore - Thyla [link]
Strobcore - Pacman [link]
Kedvencem ez a pali

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#688) F34R válasza mekker (#687) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem, Detest, Tieum, Fiend (bar o eltunt valamiert) Akira, Dj Producer, Dolphin, Deathmachine... meg lehetne meg sorolni.

Strobcore az "ujabb" producerek kozul valo.. megvan par EP-je.

(#689) F34R


F34R
nagyúr

Ez mekkora Trailer mar xD

[link]

(#690) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

orosz cimborák muzyikája a gabberekről.. a nyitó videóban kissé van becuccozva "Őkelme" :D :C
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#691) F34R válasza - = Zk = - (#690) üzenetére


F34R
nagyúr

Valemelyik nap lattam.... badsz-ek odatettek vagyis inkabb Bylatman. Nah igen az egy eleg regi video a csajrol, valoszinuleg szanaszet cuccozva :DDD

Lida Belka a neve egyebkent.

[ Szerkesztve ]

(#692) - = Zk = - válasza F34R (#691) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miket nem tudsz hallod :D....

de érdekes, mert mikor én jártam még ilyen partikba, Kashmirba, Békásra stb az adott társaságban nem volt a drog menci... hm
bár ahonnan ez a zenei stílus elindult, 95 körül, ott a drog igenis menci volt... :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#693) F34R válasza - = Zk = - (#692) üzenetére


F34R
nagyúr

Netherlands-be? hogy ne mar :DDD Gabber-nek lenni mar magaban pusztulatos, nem meg megkenve :D Kashmir volt a legjobb hely a kemenyebb undeground stilusoknak.. Kar erte :(

(#694) mekker válasza - = Zk = - (#692) üzenetére


mekker
őstag

Nem mondom, hogy nem gondoltam még rá, de valahogy ellenszenves az, aki csak így tudja élvezni a dolgot. Mondjuk én józanul is elég vállalhatatlan tudok lenni, de hát táncizni megy ilyen helyre az ember.

Mondjuk én még csak ilyen "crossbreed" dolgokon voltam eddig, de már egy ideje rá akarom venni magam egy happy hardcore izére. Amúgy nem szeretném fosni tovább a szót, de itthon nagy retro őrület van, szerintem simán fel tudnák futtatni a happy hc biznict, ha akarnák.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#695) F34R válasza mekker (#694) üzenetére


F34R
nagyúr

Crossbreeden? en nem tudok epkezlab magyar DJ-rol.... Uk-Hardcore nekem nem adja... akkor mar inkabb Freeform HC. [link]

(#696) - = Zk = - válasza mekker (#694) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sose mennék happy hardcore-re.. csak a színtiszta early HC... nekem a HHC túl..nemadja... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#697) mekker válasza F34R (#695) üzenetére


mekker
őstag

Hát sosem voltam még hc-s bulin, viszont dnb-s mókán szoktak lenni HC-be áthajoló dolgok. Pl. Switch Technique [link] [link]
Én sem tudom, h van-e kiemelkedő magyar dj. Savage-ról hallottam csak, de még nem láttam élőben (nem is tetszik, amiket játszik).

Nem tudom, én jobban szeretem a breakbeates stílusokat. Azon kívül csak paraszt frenchcore pörög néha. De bevallom, egy pár hónapja elkezdtem hallgatni thunderdome-os válogatásokat, és azért találni kincseket.

A happy hc inkább csak ilyen mémzene, ezért vagyok kíváncsi, milyen lehet élőben.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#698) F34R válasza - = Zk = - (#696) üzenetére


F34R
nagyúr

Industrial, Mainstream, Frenchcore? ilyesmik nem ? Early-HC mar nagyon ritka, mindenfele.

(#697) mekker

Magyarorszagon egyaltalan nincs semmilyen HC-scene, sajnos. DJ-kbol van egy par akik leginkabb nem a sajat szamaikat porgetik. DnB-be es Breakbeat-be nem vagyok jartas..

Current Value, Pendelum-t ismerem csak.. .Crossbreadbol meg oket:

Switch Technique, The Outside Agency, Gancher & Ruin, Lowroller, Sinister Souls, Deathmachine,
Igneon System, Hallucinator, Limewax, Detest... es lehetne folytatni a sort a vegtelensegig..
Ezek szamomra jobbak, nem mondhatom hogy elvezhetoek vagy allandoan ezt nyomatnam.

Amator DnB-bol pedig egyet kedvelek az pedig Mellow Sonic..

[ Szerkesztve ]

(#699) - = Zk = - válasza F34R (#698) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jogos, néha igen, van 1-2 elvétve a listámban... de albumokból csak komplett Thunder és Terrordrome szól...
90-es évek kölke vagyok, szeretem a régi dolgokat, nehezen nyitok az új felé... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#700) F34R válasza - = Zk = - (#699) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor szulettem majdnem,,, :DDD kar hogy akkor meg nem HC-t hallgattam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.