Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Muréna


Muréna
őstag

jaaaj srácok, hogy én ezt a topikot mérnem találtam meg elöbb :DDD
Angerfiiiiiiiiiiiiist :DDD

köszi qdak :)

[ Szerkesztve ]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#252) Khaal válasza qdak (#250) üzenetére


Khaal
őstag

Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, de industrial rock pl. Orgy, Nine Inch Nails, Pitchshifter némelyik zenéi. Ipari hangok, gépi hangzás, elektronikus effektek, torzított gitárok, úgy nagyjából.
Amikor beraktam a sulirádióban egy Micropoint zenét, akkor a helyi rockerek megkérdezték "ez valami indusztriális pop, vagy mi a fene?" Tetszett nekik, pedig egy igazán durva, elefánt-trombitálással fűszerezett pörgős zene volt a Hardcore Slavery válogatás cd-ről.

Végszóként kicsit kommerszebb vizekre evezve, egyik kedvencem:

Lenny Dee & Radium - Headbanger Boogie

[ Szerkesztve ]

(#253) djyuri


djyuri
őstag

Ha én így tudnék,mint ők:
Joe & Kechik hardstyling@downtown
ez még megtanulható:D a pörgést leszámítva:D Hardstyle Republic

(#254) qdak válasza Khaal (#252) üzenetére


qdak
addikt

Micropoint elég ütős :)
Lenny Dee & Radium - Headbanger Boogie eredeti v vki összevághatta otthon ?, mellesleg : [link]
elég hasonloak :) de lehet csak össze mixelték öket mert utána jön a Headbanger Boogie a cd -n
zene : Diss Reaction - Jiieehaa,,Masoko Solo - Pessa Pessa, nem tom, radium,pitbull képvan kinn ez nagyon kéne mi ez? ja látom a végén kin van igaz hiányosan pl uccso:Jones & Stephenson - The First Rebirth
ui: Italian Hardcore Complimation\05 Noise Suppressor - Fingerherz.mp3 v hogy nem halottam benne

Muréna szivesen, örülök ha töben vagyunk, ha viszanézel van olyan rész a topicba h magamnak irogattam ugy érzem

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#255) qdak válasza qdak (#254) üzenetére


qdak
addikt

Radium - Renegade Returns nagyon cool megvan

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#256) djyuri


djyuri
őstag

Nah ez odacsap naon :Y
És ilyen hangulat volt egész bulin arcok!!!
Lenny Dee on GGTTV @ Twisted & Brainfire

(#257) God Vazzeg válasza Ndruu (#201) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fúú köszi hogy linkelted ezt az oldalt, közben beszereztem az albumot, és igazi zsííír f@sza :R Köszi érte :R

(#258) c41r0^


c41r0^
őstag

én is "szobagabber" vagyok "sajnos", de több okból kifolyólag

1. mikor már hallgattam ('95 körül, 12 évesen ) és fanatikus voltam, még nem voltam elég koros egy bulihoz, azóta már nem vagyok olyan hévvel a zene iránt, de még mindig a kedvenc stílusom, sok egyéb elektronikus zene mellett (Jean Michel Jarretól a progressive house-ig)
2. a haveri kör (aki csípte is anno a HC-t) és én is más szórakozóhelyekre jártunk, aki nagyon bírta rajtam kívül, ő meg szinte sosem jött sehova bulizni, mert kicsit "paranoiás" volt, de talán már kinőtte :D
3. barátnőmnek nagyon nem tetszik ez a zene, így őt sem tudom meggyőzni, hogy jöjjön velem, lerángatni meg nem szeretném, mert kómába esne 2 napig az élménytől :D

egyedül nem mennék egy ilyen bulira, bár még megfontolom, hisz ha mindenki barátságos, akkor nem érezném magam egyedül, egyébként az egyik barátom már pedzegette, hogy egy Thunderdome bulira jó lenne kimenni ( naja, Hollandiába vagy Belgiumba :) ), mert iszonyat, milyen hangulata van (mondta egy 3SA klippre, R.I.P.), talán még őt meg lehetne fűzni

szóval ez a "szoabgabberség" oka nálam, vmilyen szinten érthető sztem, hogy az ilyen (itthon) underground stílust aktvan kevesen gyakorolják, viszont elrejtve mindenhol megtalálható

[ Szerkesztve ]

(#259) djyuri


djyuri
őstag

A csodabuliról valakinél megvannak a képek? :Y
Lehetne vele hozni mégtöbb egyént:D Bár nemtom oda beférne-e még 100 ember:D De mindenképpen meg kell próbálni,mert ilyet NEM szabad kihagyni! Ez havert idézve olyan,mint a punci,amit kihagysz az a mennyországban oda fog nőlni az orrodra :Y ...
Ő bizos leelemzi a közmodást,ha kell:D

ui.: Ma gamelni akartam este :U De feljött msn-re a dj barátom:D...végre elmesélhettem neki a bulit:D Mutattam neki a youtube táncokat és klippeket:D (hardcore-ról persze)...és persze közben lejött egy jó kis zene(VA.Hardcore.Yearmix.[2006-2007])....nah azóta is nyomatom:D...játék meg off:D...és szerintem kezdem előlről,mert nem lehet megunni:D

(#260) gabbandi


gabbandi
csendes tag

Itt vannak a szlovák vendégek képei. [link]
Egyébként tényleg kurva jó buli volt. Mondjuk Dj D nekem már túl lájt volt úgyhogy addig a kisteremben kerestem vigaszt. Számomra a csúcspont Stormtrooper és BPM Junkie voltak. Na meg persze a frenchcore a kisteremben :)

(#261) djyuri válasza gabbandi (#260) üzenetére


djyuri
őstag

Köszönöm :R

A napokban hozzájutottam két heophyte yearmixhez:)...meg a hardcore masters 24-es albuma:D....há mondhatom szír:D:D

(#262) mercenaryntx válasza c41r0^ (#258) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

c41ro^:

ezek a kerdesek majd' minden korunkbeliben megfogantak mar, szal igazabol innentol mar csak here kerdese, hogy ki az, aki mindezen zavaro tenyezok mellett be meri vallalni az elsot, mivel onnantol mar a tobbi adja magat.

gyerekkorunkban mi is masok voltunk, a bulik is, meg a zene is. sot, a vilag is mas volt meg. persze, egtunk a vagytol, hogy eljuthassunk egy bulira, es mindent megadtunk volna erte, de sose jutottunk el.

talan pont ez volt az oka annak, hogy utana ez a lang egy kicsit megcsappant, es ugye mivel szocializacios kenyszer azert mindenkiben van, vegul aztan sokan mashol kotottek ki, es vagy mert az ember gyerekkorban tud a legjobban akarni, utana mar belejuk kondicionalodott, hogy egy hardcore bulira valo eljutas, mindig csak egy alom marad. almodozni arrol, hogy de jo is lenne egyszer kimenni egy nagy bulira hollandiaba, vagy hasonlo. pedig en azt mondom, hogy aki nem volt meg magyar bulin, az jo esellyel joval nagyobb hordereju dontest sem kepes meghozni, amivel egy holland bulira valo kijutas jar.

hiszen az emberben a parak vegig ott motoszkalnak majd. jaj, hogy jutok oda, jaj, epsegben jutok-e vissza, jaj, lesz-e ott jofej emberek, akikkel lehet beszelgetni, es hasonlok. de egy biztos, a haverokra sose szamits. ok meg ha mondjak is, hogy jonnek, az utolso pillanatban mindig visszamondjak, a csajokat meg le kell szarni, evidens, hogy utaljak ezt a zenet (csak a legelmebetegebbeknek tetszik! :D), raadasul azok amugy is jonnek-mennek, viszont a hardcore orok.

erdemes optimistan hozzaallni a dolgokhoz, amolyan "le van szarva, lesz, ami lesz" modra, ahogy a gabberek szoktak, es nem kell tulkomplikalni a dolgokat. az ehhez hasonlo forumokon sem azert irjak az emberek, hogy "mindenki jofej es kozvetlen, odamennek minden uj archoz ismerkedni", hogy radumaljanak, arra, hogy gyere, hanem mert tenyleg igy van. es hogy miert van ez igy? mert orulunk minden uj arcnak, jo latni, hogy nem csak mi hallgatunk idehaza hardcore-t, masreszt meg mi is ugyanigy kezdtuk, mi is egyedul mentunk le az elso bulinkra, es eletunk legnagyobb elmenyeben volt reszunk. pedig akkoriban, amikor en kezdtem, epp a melypontjan volt a hc, nem voltak explosion szintu nagybulik, csak nagyon aprok, az is nagyon keves, es volt osszesen 5 magyar hardcore dj. most van 25. es egy bulin is 5x annyian vagyunk. sokkal nagyobb buli, sokkal nagyobb hangulat. csak a csaladi legkor valtozatlan.

ha belegondolsz, vagy ha barki belegondol, soha senki sem tudott meg ertelmes ervet felhozni a szobagabberseg mellett. ezek mind csak kifogasok. egyszer felre kell tenni az osszes fassagot, aztan bevallalni egy bulit, mert minel tovabb hezitalsz, annal nehezebb meghozni a dontest. ill a nem dontes is dontes. egy ido utan mindenki megunja, hogy egy-egy netes arcot gyozkodjon arrol, hogy jojjon, mert neki akarunk jot, es akkor vegervenyesen el lesz konyvelve szobagabbernek. a noszogatas nelkul meg meg konnyebb beletespedni a langyosvizbe, es akkor onnan isten sincs, aki kimozditsa az embert.

tulkepp mindenki sajat magat fosztja meg az elmenytol, azon tul, hogy sok lud disznot gyoz, ergo minel tobben maradnak otthon, annal kellemetlenebb szituba tudnak a partyszervezok kerulni, ill. egyre kilatastalanabb a helyzetbe, hogy a hardcore valaha is szintet lephet-e magyarorszagon.

viszont azon gondolkozom mar egy ideje, hogy letre kene hozni egy alapitvanyt, vagy legalabb csak egy bankszamlaszamot, ahova a szobagabberek az adott buli belepojet at tudjak utalni, igy nem kell jelen lenniuk, viszont konnyithetnek is valamicsket a lelkiismeretukon azzal, hogy ha jelenletukkel nem is, de tamogattak a fennmaradasunkat. gihi :D

(#263) mercenaryntx


mercenaryntx
csendes tag

ja, es igen. itt is vannak kepek: speedcore.at

(#264) djyuri válasza mercenaryntx (#262) üzenetére


djyuri
őstag

Igazán megindító:) Én helyben vonatra pattannék a kövi bulira:D ha nem lesznek végtagjaim,akkor is kitolatom magam a helyszínre:D

Nekem HC buliból ez volt az első...tény...de vagy 15 éve ilyen zenéket próbálok itthon tolni...(mp3,gyári cd)..több kevesebb sikerrel:) Hangteknikám sem kezdő,de az,amit akkor este ott kaptam a DJ-k és a jó 40-50-es tölcsérektől azt nem lehet szavakba leírni :Y
Akkora feelingje volt számomra az egész,hogy ha minden szobagrebbernek adnék belőle,akkor is többtíz új arcot lehetne köszönteni :R

Lehet hollandia jobb...nemtom..eddig a bizonyos szombatig azt se tudtam,hogy az eddigi őrült zenéimnél lehet-e jobb :R Hát hatalmasat tévedtem :R
Évekig pumpáltam magam régen,amikor lemaradtam mimózaságom miatt egy istennőről...de hogy az eddigi HC bulikat kihagytam,azt évtizedekig bánni fogom! És ennek csak az tehet ellen,hogy az összes többin OTT leszek!!! :K

Egy biztos:) Egy új arcot mindig fogok tudni vinni:D ha sikerül ott is tartanom őket,ami nem is kérdés:D,akkor láncreakcióban ők is hoznak egy új arcot:D ha nem is örökre,de akkor ők is ott lesznek! Ha nem is HC-n,de valahol biztosan folytatják majd bulizásaikat:) De én HC-n leszek mindig ;)

MOD: 263# :R :R

[ Szerkesztve ]

(#265) mercenaryntx


mercenaryntx
csendes tag

ide szandekozom osszegyujteni az osszes fotot, ami a bulirol keszult. eddig 4 galeria van fent, remelem hamarosan lesz tobb is.

www.explosion.hu/0711/photos

(#266) Muréna


Muréna
őstag

84.0.30.164:8000 winampba másoljátok be, várok mindenkit, saját rádió power ! :DDD

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#267) Ndruu válasza Muréna (#266) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem is rossz... Sőt...;) Ez a Screaming Bootleg és a Hyprothermia lezúzta az agyam... megyek is alszom rá egyet...

Legközelebb ha van, előbb kezdd, akkor tovább is meghallgatom;)

Harrrr!!!!

(#268) Muréna válasza Ndruu (#267) üzenetére


Muréna
őstag

örülök hogy tetszik :DDD
jóéjszakát :R

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#269) mercenaryntx válasza Ndruu (#267) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

:D zsir, legjobb zenek.
ki jatszotta oket amugy? vagy csak ugy szimpla shuffle volt?

a screaming bootleg amugy the outside agency (dj hidden) muve, a hypothermia meg enzyme x (endymion & ruffneck). csak hogy hatha valaki ra akarna keresni :D

(#270) Muréna válasza mercenaryntx (#269) üzenetére


Muréna
őstag

én :)
megy a rádió srácok :)

84.0.30.164:8000

[ Szerkesztve ]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#271) Muréna válasza Muréna (#270) üzenetére


Muréna
őstag

nagy zúzda van, gyertek :)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#272) qdak válasza Muréna (#270) üzenetére


qdak
addikt

multkor ment most nem megy :( :O amugy hogy lehet rádiot üzemeltetni ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#273) qdak válasza qdak (#272) üzenetére


qdak
addikt

up

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#274) qdak


qdak
addikt

tessék, jó zene: [link]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#275) gabbandi


gabbandi
csendes tag

Itt egy kis videó az explosion-ről:
http://videa.hu/play.php?v=ywD5siTYo6myXOub

(#276) djyuri válasza gabbandi (#275) üzenetére


djyuri
őstag

Menni akarok megint:(:( MOST azonnal :U :C

(#277) qdak


qdak
addikt

thunderdome sorozatnak mennyi a vége? 25?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#278) djyuri válasza qdak (#277) üzenetére


djyuri
őstag

24-ről tudok...vagy átnveztek valamit,amit nem vettem észre.....

(#279) gabbandi


gabbandi
csendes tag

Mostmár máshogy számozzák őket(általában évszámmal) de nincs vége. Itt van pl a legutóbbi: [link]

(#280) c41r0^ válasza gabbandi (#279) üzenetére


c41r0^
őstag

Thunderdome 1-29-ig, utána 2001 (2001-ből 2 db is van, part1 és part2)...2007-ig

(#281) mercenaryntx válasza c41r0^ (#280) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

ezt hogy szamoltad ki? marmint a 29-et? akik 29-ig voltak hajlamosak szamozni azt, ami valojaban csak 24, azok a 2001, 2002 es tarsait szamoztak annak. ok most valami harmincvalahanynal jarnak :D:D:D

persze mellette jot ki csomo egyeb release, live-ok, best of-ok, karacsonyi kiadas, stb. ha kell komplett release-lista, akkor este pastezom.

(#282) c41r0^ válasza mercenaryntx (#281) üzenetére


c41r0^
őstag

csak ránéztem a Thunderdome könyvtáramra :)

de igazad van, a thunderdome 2001=thunderdome 25, (és a többi is így követi egymást), sorry, csak még sosem néztem a tracklistet, hogy azonosak :)

tehát ez az alap lista:
1-24-ig
aztán
2001 part1
2001 part2
2002
2003 part1
2003 part2
2004
2005
2006
2007

egyébként a DisCogs weblapon szinte minden fent van, ami elektronikus zenei infó

[ Szerkesztve ]

(#283) nostrum


nostrum
tag

[B]"Laaaaaa-la-la-la - la-la-la.
I'm thunderdome baby,
thunder you can hear me!"

Qurvajóóó...

Haverral szétröhögtük magunkat ezen a számon...[/B]

In space, no one can hear you scream...

(#284) qdak válasza nostrum (#283) üzenetére


qdak
addikt

Gabbaheads - I'm A Thunderdome Baby (3:59)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#285) mercenaryntx válasza c41r0^ (#282) üzenetére


mercenaryntx
csendes tag

ja, az alap az igy nez ki. a teljes (legalabbis, ami nekem megvan) pedig igy... ->

Thunderdome - Global Hardcore Nation
Thunderdome - Global Hardcore Nation 2
Thunderdome - School Edition '97-'98
Thunderdome - School Edition '98-'99
Thunderdome - The Best Of '95
Thunderdome - The Best Of '96
Thunderdome - The Best Of '97
Thunderdome - The Best Of '97 - The Megamixes
Thunderdome - The Best Of '98
Thunderdome - The Essential '92-'99
Thunderdome - The Megamix of Thunderdome 1-5
Thunderdome - The Southern Edition
Thunderdome - The X-Mas Edition
Thunderdome - Turntablized - Mixed By Unexist
Thunderdome 001 - Fuck Mellow! This is Hardcore from Hell
Thunderdome 002 - Back from Hell! Judgement Day
Thunderdome 003 - The Nightmare is back!
Thunderdome 004 - The Devil's Last Wish
Thunderdome 004 - The Devil's Last Wish - DJ Buzz Fuzz EP
Thunderdome 004 - The Devil's Last Wish - DJ Dano EP
Thunderdome 004 - The Devil's Last Wish - DJ Gizmo EP
Thunderdome 005 - The Fifth Nightmare
Thunderdome 006 - From Hell to Earth
Thunderdome 006 - From Hell to Earth - Megamix Promo
Thunderdome 006 - From Hell to Earth - The Megamixes
Thunderdome 007 - Injected with Poison
Thunderdome 007 - Injected with Poison - The Megamixes
Thunderdome 008 - The Devil in disguise
Thunderdome 008 - The Devil in disguise - The Single
Thunderdome 009 - The Revenge of the Mummy
Thunderdome 010 - Sucking for blood
Thunderdome 011 - The Killing playground
Thunderdome 011 - The Killing playground - The Single
Thunderdome 012 - Caught in the web of Death
Thunderdome 012 - Caught in the web of Death - The Megamixes
Thunderdome 013 - The joke's on you
Thunderdome 014 - Death becomes you
Thunderdome 014 - Death becomes you - The Megamixes
Thunderdome 015 - The howling nightmare
Thunderdome 015 - The howling nightmare - The Megamixes
Thunderdome 016 - The galactic cyberdeath
Thunderdome 017 - Messenger of Death
Thunderdome 017 - Messenger of Death - The Megamixes
Thunderdome 018 - Psycho Silence
Thunderdome 018 - Psycho Silence - The Megamixes
Thunderdome 019 - Cursed by Evil Sickness
Thunderdome 019 - Cursed by Evil Sickness - The Megamixes
Thunderdome 020 - Chapter XX
Thunderdome 021 - Chapter XXI
Thunderdome 022 - Chapter XXII
Thunderdome 023 - Hardcore rules the world
Thunderdome 024 - Past Present Future
Thunderdome 2001 part 1
Thunderdome 2001 part 2
Thunderdome 2002 part 1
Thunderdome 2003 part 1
Thunderdome 2003 part 2
Thunderdome 2004 part 1 - 2nd generation
Thunderdome 2005 part 1
Thunderdome 2006 part 1
Thunderdome 2006 part 1 - Sampler
Thunderdome 2007 part 1
Thunderdome Live '02 - A Decade
Thunderdome Live '96 - Dance or Die!
Thunderdome Live '96 - Dance or Die! - The Thunder Anthems
Thunderdome Live '97 - Live Recorded @ Thunderdome '97 In Antwerpen
Thunderdome Live '98 - Live Recorded @ Mysteryland 1998
Thunderticket 1993
Thunderticket 1996

(#286) djyuri válasza mercenaryntx (#285) üzenetére


djyuri
őstag

:Y :Y :Y

legalább hat nincs meg akkor nekem :W :O

sebaj:)....úgyse jutottam még egyszersem a végére...vagyis ezt nem tudom biztosra,mivel sose unom meg,így nem tudom,hogy bizonyos részeket meghallgattam-e már:D :DD

(#287) djyuri


djyuri
őstag

Asszem fogtam egy új tagot :C
Még szobagrebber,de megigérte,hogy ha én is ott leszek,akkor eljön:D

elmek hittérítőnek :))

(#288) djyuri


djyuri
őstag

Szilveszterkor gondolok majd minden HC-s tagra :R

azaz ez most hülyeség,mert minden nap HC-t hallgatok,még most is:D,csak most nagyfülesen:D
De szilveszterkor összeröppenünk itt nálunk páran és fele HC-s...másik fele most azzá kényszerül válni,ha inni akar :DD :DD :DD Begyűjtünk egy 0,8KW-ot 106dB-en :R

de ha megint bemennek pestre császkálni,akkor ismét gamelek :R

(#289) qdak válasza mercenaryntx (#285) üzenetére


qdak
addikt

huh ezt nagyon köszi :R :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#290) djyuri válasza djyuri (#287) üzenetére


djyuri
őstag

Nah:)...azzal az egy taggal fogtam még két tagot,mert hárman jönnek majd:)

nah így kell ezt:D

A napokban cserélünk zenéket:D....mert van,ami nincs meg nekem és van,ami nekik nincs meg:D

zsííír ;]

aszondi,akkor eddig 1+1+3+én :C

(#291) Khaal


Khaal
őstag

(#292) djyuri válasza Khaal (#291) üzenetére


djyuri
őstag

:R bámulatos:D
Köszi és Viszont :K

(#293) Degradator


Degradator
tag

hakkee!

kellemes húsvétot!

király h itt is van ilyen topik!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :C :C :C :Y :R :R :R

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#294) Degradator


Degradator
tag

[link]

ezzel kívánok kellemes BPM ben gazdag agybeteg hakkézós újévet és speedcoreos beteg karácsonyt:D

:)) :)) :)) :)) :)) :DD

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#295) qdak


qdak
addikt

[TotallyAnonym nek köszönöm :) ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#296) Khaal


Khaal
őstag

Ha már youtube:
Early Hardcore Tracks

(#297) qdak


qdak
addikt

uj ütős zenék:
Catscan - The Daylight Burn
Korsakoff - Powerrave

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#298) qdak


qdak
addikt

Angerfist - Terror Of My Speedcore

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#299) qdak


qdak
addikt

Undead - Number Last

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#300) qdak


qdak
addikt

zene

na látom megint csak én tartom itt a frontot :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.