Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Wolverine válasza Totyi (#100) üzenetére


Wolverine
félisten

15-110 KB/s között :D Jelenleg azon töröm a fejem, hogy az első néhányból hiányzó egy-két számot is begyűjtöm majd, aztán meglátjuk...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#102) Totyi válasza Wolverine (#101) üzenetére


Totyi
őstag

Jó kis kapcsolata lehet,bár ha LANT-os,akkor érthető.Végre megvan a nekünk való hub.Én már kiírtam vagy 20 DVD-re ami van.Maximum 1-2 dvd-nyi anyag hiányozhat.Neked mennyi van már?

(#103) Wolverine válasza Totyi (#102) üzenetére


Wolverine
félisten

A Win szerint 7,8 giga, 1666 file... De még nincs vége ;) És egy DVD-nyi anyag itt hever mellettem, amit Kero adott... :)
Ráadásul reményeim szerint I_Amtől kunyerálok jó német hubcímeket, márpedig akkor a lágyabb meg a keményebb zenékből is el fog indulni a töltés ezerrel :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#104) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok!
Valaki tegyen ide vagy mailba linkeket,ahonnan tudok tölteni!
TRX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX

(#105) djyuri válasza djyuri (#104) üzenetére


djyuri
őstag

Uppocska:(

(#106) Vincsó válasza djyuri (#105) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Látom van ilyen topik is nagyon jó :R
Amúgy én a zenéket Dc-ről szedtem/szedem amik eddíg megvannak:

Thunderdome 1-29 + az öszess speciális kiadás :C
Mastesr Of Hardcore 1-20 + egy két élő felvétel + spec kiadás
DHT Virus 1-19
Always Hardcore 1-16
Bass D & King Matthew in The Mix 1-7
Darkcore 1-8
Hardcore to The Bone 1-8
A Nightmare in Rotterdam 1- 12
+ pár száz album kül. előadóktól mint Neophyte. 3 Stepas Ahed , Rotterdam Terror Corps
Helraiser + lemezkiadóktól Vynil-ek mint Dna records, Neophyte records, XXX records, Megarave records stb. amúgy hamarosan meglessz az öszess Happy Hardcore is ;]

[Szerkesztve]

(#107) Vincsó válasza Vincsó (#106) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Senki se foglalkozik HC zenével :F Összejöhetne itt egy jó kis HC-s társaság........ :R

(#108) NoLF


NoLF
addikt

höhö... nekem kazettán megvan csomó, bár lehet anyám már kidobta a padlásról... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#109) Vincsó válasza NoLF (#108) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Ezekszerint te se hallgatsz már ilyet....... a padláson.. :DDD Azért csak van valaki :C

(#110) blunt válasza Vincsó (#109) üzenetére


blunt
aktív tag

thunderdome 1-15ig eredetiben megvan. Ha kell valakinek szivesen atveszem

[Szerkesztve]

(#111) Shim


Shim
őstag

jéé ph! hc topic...veszélyes...hetedikben még móka volt, azóta felnőttem, de a kazik még megvannak ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#112) NoLF válasza Shim (#111) üzenetére


NoLF
addikt

pontosan, pontosan, itt is ez a helyzet :)

talán a bratyómnak megvan a 18as eredetiben, de lehet kivágta már a felesége azt is az ablakon :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#113) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Emlékszem még a régi szép időkre amikor '99-ben még egy két féltve örzött kazi volt meg és agyon lettek hallgatva :C

Szerintem ez nem felnövés kérdése hanem csak át kell érezni az iszonyatos hangorkán áradatot ;] ;]

[Szerkesztve]

(#114) Ste


Ste
addikt

Sziasztok!

Tud valaki Paul Elstak albumokat szerezni???
vagy elérhetőséget adni ahol fellelhető?


köszi

(#115) Totyi válasza Vincsó (#113) üzenetére


Totyi
őstag

Jó látni egy-két HC-s emberkét.
HARDCORE FOR LIFE!
És tényleg nem felnövés kérdése...én 26 éves fejjel is ugyanúgy nyálcsorgatva hallgatom,mint 16 évesen.Csak,akkor még más volt.Mostanában ritkábbak a jó számok;és az egész átment keményebb HC-be...mármint a régi Thunderdome-os stílushoz képest.

(#116) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha valaki nem letölteni akar, akkor a Masters of Hardcore Radio hallgatásával csökkentheti a hardcore zene iránti vágyát. Erre tessék: [link].

Aki ismerte, attól bocs...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#117) SPDeluxe1.0 válasza Totyi (#115) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Azért az így nem helytálló,hogy átment keményebbe,hiszen ez a stílus is megmaradt,csak közben kifejlődött néhány vadhajtása is.Egyébként tényleg inkább hallgatni jó,minthogy bulizzak rá,engem úgy is képes felajzani,mondhatnám felpörgetni,hogy ülök a fotelomban,és csak bámulok ki a fejemből. :)
Emléxem,milyen letaglózó hatással volt rám '93-'94 körül a sok trágya (be kell ismerni,hogy zeneileg a '90-es évek eleje egy nagy rakás shit volt) szerzemény mellett meghallani a Thunderdome és később a Terrordrome albumokat,amit a haverom szombathelyi(?) unokatesója hordott haza osztrákiából,a vonzalom a HC-hoz máig tart. :)
Itt egy link,ahol jónéhány zenestílus kerül bemutatásra,köztük néhány kedvenc,lsd. aláírás :)
[link]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#118) Totyi válasza SPDeluxe1.0 (#117) üzenetére


Totyi
őstag

Látom,Te értesz egy kicsit hozzá.Én azt vettem észre,hogy az utóbbi időben nemigazán találok jó számokat.Kedvenceim:Neophyte,Rotterdam,Evil Activities;promo sim waxweazle...stb.Bár au utóbbiaknak ritkán találok jó számait.Igen,kb nekem is 12 éve tart a szerelem,és nem akar elmúlni.:))
Az oldal biztos jó,de nem tudok angolul;sajnos.Anno mi is németből hozattuk,mert itthon drága volt,és nehezen lehett kapni.-de azért van 60 db eredeti cd.:DDD
Terrordrome-t nem igazán csípem,inkább a Thunder-es irányvonalat.Ha kedved,még írhatsz.

(#119) Totyi válasza Totyi (#118) üzenetére


Totyi
őstag

Hol vannak a nagy HC-s emberek?Legyen már kivel beszélgetni erről a témáról.(könyörgő arcocska)
Tudtok vmi jó magyar oldalt?

(#120) bLaCkDoGoNe válasza Totyi (#119) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Itten van egy: [link].

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#121) Totyi válasza bLaCkDoGoNe (#120) üzenetére


Totyi
őstag

Megnéztem,de nemigazán ilyenre golndoltam.Bocsi,akkor szűkítsük a kört.Egy olyan oldal kéne,ami leírja a Thunderdome születését(az akkori ID-T-t) és a mostani hardcore műfajokat.Milyen változásokon ment keresztül.Bocs,ha hülye kérés;de ez érdekelne leginkább.Egy kolléga adott linket feljebb,de az angol tudásom hiányos,így nem vettem sok hasznát.

(#122) bLaCkDoGoNe válasza Totyi (#121) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Google a barátod.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#123) Totyi


Totyi
őstag

Egy up,hátha vki azóta megimádta ezt a fajta zenét. :DDD

(#124) Shim


Shim
őstag

no újra elővettem a thunderdome kazimat, bedigiztem az egészet, de nem tudom pontosan melyik album. remélem ti tudjátok :)

itt az első szám (elnézést a minőségért, de szó szerint rongyosra hallgattam anno)
[link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#125) viharhozo válasza Shim (#124) üzenetére


viharhozo
addikt

Annyi tudok segiteni, h a 09-16 kozottieken ill a TDome Essential valogatason nem szerepel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#126) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Úr isten, ebből már kiadtak 25öt! :C
Ezer éve nem hallottam róla, de régen volt már 1995 vagy 96 :O
Nekem megvan cd-n V. től XII-ig. Nagy rajongója voltam annó :P , de valahol anyáméknál van a palláson az akkori cd gyüjteményem. Megkeresem és ha kell valakinek, kölcsön adom meghallgatásra.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#127) Shim válasza viharhozo (#125) üzenetére


Shim
őstag

köszi! volt egy sejtésem, hogy vhol 20 körül lehet, talán 2000-'01 körül szerezhettem :F
viszont megtaláltam a Killercore kazit, most ezt digizem, ez jobb is :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#128) viharhozo válasza BITBOYS (#126) üzenetére


viharhozo
addikt

Asszem, 32-nel tartanak. Az elso 23 volt a klasszikus Thunderdome, ezeket 1998-ig lezavartak, azota felevente jon egy-egy valogatas. A regebbieket erdemes bedigizni, mert csak 110 kbites ripek erhetok el a neten.

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#129) BITBOYS válasza viharhozo (#128) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én meg asszittem, h ennek a stílusnak már rég befellegzett :R
32, szép! Szerintem a VII. volt a legjobb, és az 1-es cd-n a ''The Profet'' volt a kedvencem :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#130) SPDeluxe1.0 válasza Totyi (#119) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

nézz rá erre : [link]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#131) Totyi válasza Shim (#127) üzenetére


Totyi
őstag

01-Cixx VS.The Vynil Junk-Forever.mp3 Tuhnderdome:past present future CD2 ;)
Nagy zene...immáron 12 éve imádom;viszont bulin soha nem voltam;nem az a fajta vagyok aki szeret bulizni.A legelső cd-met még 5 ropiért vettem,és azóta nem tudok szabadulni tőle.Hónap elején zéztem az MTV-t és ha láttam a reklámját,akkor szaladtam a Pólus Centerbe megvenni.Ha érdekel a zene akkor írj privit.Talizni nem tudunk;de egy-két jó tanácsot adhatok...


BITBOYS:dehogy fellegzett be,nagyon is él;csak nem lehet hallani róla a Tv-ben rádióban.Úgy lemezk mindíg vannak;folyamatosan adnak ki cd-ket.Bár sztem mostanában nincsenek olyan jó számok,mint régen.Jaja:The Prophet;Bass-D And King Matthew;Delirium...lehetne sorolni.Ezek most is megvannak+ még csapódott egy-két nagyon komoly Dj is.Pl:Evil Activities<---ők lettek az új kedvenceim.Persze Omar,Prophet;Rotterdam;Delirium;Dione;3 Steps Ahead,Neophyte :R ,Promo...stb után,vagy éppen előtte.Mikor milyenre sikerülnek a számok.

[Szerkesztve]

(#132) Shim válasza Totyi (#131) üzenetére


Shim
őstag

ahh, köszi! szóval past present future...már emlékszem :)
amúgy csak itthon nem hallottam még ilyen bulikról, de láttam kinti thunderdome partikat...hát az vmi brutális ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#133) Totyi válasza Shim (#132) üzenetére


Totyi
őstag

Asszem azok fergeteges bulik ám...bár én nem szeretek bulizni.Az egyik kis hubon megkeres az Op,mondja:Nincs-e kedvem elmenni bulizni velük,mert kevesen vannak.Hogy hová azt nem tudom már;de biztos van olyan hely ahol lehet bulizni.Te is szereted a hardcore-t?

(#134) Shim válasza Totyi (#133) üzenetére


Shim
őstag

6-7 éve hallgattam utoljára, és most újra rátaláltam, de még mindig tetszik, annak ellenére, hogy most metalcore-ban utazom, ami enyhén szólva más stílus :)
az ''újabb'' (PPF, killercore utáni) albumokról nem tudok semmit, belehallgattam egy-két éve a legújabba, de az már vhogy nem jött be.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#135) Totyi válasza Shim (#134) üzenetére


Totyi
őstag

Hát igen a metal azért nem egy kategória.A régi Thunderdome úgy 10-től visszafelé még lágyabb volt.Aztán 11-től úgy a 14-15-ig már keményebb lett;végül már a 17-től vált igazán keménnyé.Nekem jobban bejön ez a kemény stílus mint a lágyabb...bár a hapyy hardcoret is szeretem.A killercore-t egyáltalán nem bírom,ez olyan ritmustalan tam-tam;olyasmi mint a terrordrome.

(#136) Shim válasza Totyi (#135) üzenetére


Shim
őstag

killercore-t azért bírom, mert egy olyan válogatás, ami nem veszi komolyan magát. tény, hogy van benne szimpla tüctüc rész is, de vannak igazán jó hangulatos részek is rajta.

anno megmutattam nagymamámnak a killercoret. a reakció minden várakozást felülmúlt:

-ez most milyen darázsnak a hangja kisfiam? :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#137) Totyi válasza Shim (#136) üzenetére


Totyi
őstag

Na jó,persze izlések és pofonok...kinek mi tetszik.
Nagymuterom is hasonlóan reagált mint a tiéd;csak rá majdnem a fosás jött. :DD
Hiába,nem az ő stilusuk.Náluk még az eladó kiadó most a szivem... a sláger,és ez így van jól.
Sikerült már vmit találni??

(#138) gregorik válasza Shim (#132) üzenetére


gregorik
senior tag

''amúgy csak itthon nem hallottam még ilyen bulikról, de láttam kinti thunderdome partikat...hát az vmi brutális''

hát pedig vannak/voltak itthon is, csak nem gabber a nevük.. :]

(#139) xXx89


xXx89
újonc

nekem megvan mp3-ban 1-20-ig és még a 2003(mind2) és 2005 album

(#140) qdak


qdak
addikt

na élleszzük fel a hardcore t, thunderdome t, earthquake t, terrordome t
vki hallgat ilyet még én ezzel éllek imádom :)
irjatok :)) :)) :)) :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#141) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

hát ez kész... nem tudtam hogy van ilyen topik is... azt hittem, hogy itthon senki nem hallgat ilyen zenét, és mégis:Y:C

én leginkább a betegnek mondható G-Town Madness-t szeretem, őket ismerem a ThunderDome-os társaságból... kemények! elég sok számom van tőlük, ha valakit esetleg érdekelne, valamint én is keresek tőlük számokat!

Harrrr!!!!

(#142) wedlock


wedlock
tag

HA valakinek esetleg kell a TD 1-25 mp3-ban jelezze,1 dvd-re ráfér..

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#143) qdak válasza wedlock (#142) üzenetére


qdak
addikt

a 25 érdekelne :) végre ez lessz az én topicom :)) :)) :))
1-24 ig + van!!!

[Szerkesztve]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#144) wedlock válasza qdak (#143) üzenetére


wedlock
tag

Ha tudsz valami tárhelyet akár fel is tölthetem hétvégén..

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#145) qdak válasza wedlock (#144) üzenetére


qdak
addikt

irtam privit :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#146) qdak válasza wedlock (#144) üzenetére


qdak
addikt

na mester? :)) td 25???

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#147) wedlock válasza qdak (#146) üzenetére


wedlock
tag

Möglessz fiam,möglessz:)
Csak saját ftp-re dobom fel ma,aztán priviben küldöm a címet.
Az oldal amit ajánlottál nálam marha vacak ugyanis

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#148) qdak válasza wedlock (#147) üzenetére


qdak
addikt

kösz fönök :R
nekem ez van:(

[Szerkesztve]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#149) qdak válasza wedlock (#147) üzenetére


qdak
addikt

nos? :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#150) qdak válasza wedlock (#147) üzenetére


qdak
addikt

''wedlock'' thunder 25 ??? :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.