Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Thorton mindenféle (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Minden thorton szorzólockos(vagy egyik sem?), Mennyi az esély arra hogy működik a letiltott 256k cache? Mennyibe kerül egy 2000+-os példány és hol lehet ilyet venni Szegeden? Mennyire sikerült már _nektek_ felhúzni léghüccsivel ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Ja igen. És minden példányon van az a vékony zöld réteg ami nem engedi összekötni a két hidat ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) bujdyka válasza Esmein (#2) üzenetére


bujdyka
tag

Kedves Kolléga!

Kb 17 Khuf a bruttó ára...
Ami 41. hét után készült, az tuti, hogy szorzólockos!
És azon van kis szimpi fedés is...
Van itt egy másik topic, amit én indítottam, és az a címe, hogy ''Hogyan lehet Thortonból Bartont babrélni?'', abban van még egy kis okosság is...
Meg kép az én Thortonomról, szal ha a tied is ilyen, akkor buktuk...
Amúgy 1,8V-on 2200 Mhz, nem túl sok, ráadásul AQZFA... Bár a tápom szar (Mercury 400W), meg a hűtő is csak Whisperrock IV...

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez...

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Hát akkor lehet hogy mégis a tbred-re szavazok, amit abból kinyomtak tuti nem szorzólockos, legalábbis olyatén még nem láttam. Barton majd később.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Utánanézek mit tudnak az 1600mhz-es tbred duronok.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Minek kő Neked egy AIUHB-s 2000+ helyett?:U

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Mert úgynézki megszabadulok tőle szombaton alaplapostul... Elolvasok pár cikket, ez brutál tuningprocinak néz ki...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Thorton mindenféle (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.