Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  This War of Mine

Hozzászólások

(#1) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A háborúban nem mindenki katona.

A This War Of Mine a háborút egy új szemszögből mutatja be: az elit katonák helyett a túlélni próbáló civilek nézőpontjából. Az élelmiszerhiánnyal, korlátozott vagy teljesen hiányzó orvosi ellátással, és a folytonos fenyegetést jelentő külvilág nehézségeivel szembesülve a játékosoknak folyamatosan élet-halál döntéseket kell hozniuk, hogy átvészeljék a napot, és megéljék a következőt.

Az éjszakák és a nappalok váltakozása diktálja a játék ritmusát és tempóját. Nappal orvlövészek akadályoznak meg abban, hogy elhagyd a menedéked. Ez azt jelenti, hogy ebben az időben a civilek csoportjáról kell gondoskodnod, miközben fejleszted búvóhelyeteket azáltal, hogy a háború túléléséhez szükséges tárgyakat készítesz.

Éjszaka pedig a csoport egy kiválasztott tagját irányítva kutatsz különböző helyszíneken hasznos tárgyak után, amelyekkel az egész csoport életben maradását segíted. Próbálj megvédeni mindenkit, vagy hozz áldozatokat, hogy elviseld a nehézségeket.

A háborúban nincsenek jó vagy rossz döntések - csak a túlélés számít.

* Valós események által ihletve
* Vezesd civilek egy csoportját és segíts nekik túlélni a háborút
* Kreálj tárgyakat és eszközöket - például fegyvereket, alkoholt, ágyakat, vagy egy kályhát
* Hozz megmásíthatatlan, érzelmeket felkorbácsoló élet-halál döntéseket
* Véletlenszerű világ és szereplők minden egyes játékindításnál
* Egyedi, szénrajz-szerű látványvilág

_________________________

Hivatalos oldal
Steam
Metacritic

Reveal Trailer
Gameplay Trailer
Launch Trailer

(#2) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Szerintem megérdemli, és ahogy láttam, még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#3) Kube válasza KisTücsök (#2) üzenetére


Kube
senior tag

Hát eléggé üres a topic, de azért kérdezek. Nekem általában az emberek szomorúsága szokott lenni a legfőbb probléma. Ha ez mellé még beteg is akkor már meg se moccan a földről és nálam kábé ilyenkor vége az egésznek. Ez a szomorúság dolog mivel űzhető el a legkönnyebben? Lehet velük beszélgetni meg ott a pia is, de akkor meg nagyon sokáig használhatatlanok...

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#4) KisTücsök válasza Kube (#3) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lehet azóta már megtaláltad az ellenszerét, amivel felgyorsítható a folyamat. Nem tudom. Elég szar szitu.

Pár hónapja játszottam vele utoljára, jó volt látni, hogy új funkciók kerültek bele, ergo nem hagyták cserben a készítők.

Nemsokára belevetem magam még egyszer.

(#5) HaaS


HaaS
addikt

Zseniális játék! Lehet durván is nyomni:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  This War of Mine
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.