Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Thinkpad memóriabővítés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Charlie Gordon


Charlie Gordon
aktív tag

Van egy Thinkpad A21e típusú notebook, ami a céljaimnak tökéletesen megfelelne, egyedül a 64Mb memóriája iszonyúan kevés. 256Mb-ig lehet bővíteni, ami elég is, de az eredeti IBM alkatrészárak az égben vannak (kb 40K nettó a 256 Mb 100-as SDR!!!). Lehet-e ebbe kapni valahol elérhető áru memóriát és ha igen hol, ill. pl. a fotexneten is hirdetnek ''notebook memóriát'' - ezzel bővíthető-e a kicsike ?
Tapasztalatok ?

(#2) Den válasza Charlie Gordon (#1) üzenetére


Den
veterán

Szerintem igen. Nézd meg az acomp-ot is.

www.simson4t.hu

(#3) Ketama válasza Charlie Gordon (#1) üzenetére


Ketama
aktív tag

Általában nem mindegyik memóriával megy. A legbiztosabb, ha olyat veszel ami benne van. A brand gépek elég válogatósak memória szempontból. Nálunk a cégnél van egy pár Thinkpad, és nem mennek bármivel.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#4) warmaster válasza Charlie Gordon (#1) üzenetére


warmaster
aktív tag

Vedd ki a RAmot-nézd meg milyen tipusú, és vegyél abból, de szerintem minden normálisabb notebook memóriát bele lehet tenni-bár hallottam olyat, hogy csak a Kingstont ette meg valamilyen típusú laptop.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#5) Ketama


Ketama
aktív tag

Itt meg tudod nézni:

[L]http://www.pc.ibm.com/us/accessories/memory.html[/L]

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#6) HEBI válasza Charlie Gordon (#1) üzenetére


HEBI
senior tag

A gépembe noname ram van a TOSHIBA mellett és semmi gond nincs vele, persze csak úgy vettem meg, hogy előtte letesztelhettem. Kevesebb, mint a felébe került az eredeti TOSHIBA-nak.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Thinkpad memóriabővítés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.