Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  They Are Billions

Hozzászólások

(#1) adrian360


adrian360
őstag

Úgy láttam még nincs ennek a játéknak külön fórum témája, de szerintem megérdemel egyet, egészen jó, twitch-en is elégé felkapott, így indítottam egyet neki.

They Are Billions a Numantian Games új játéka, amiben túl kell élni a zombik támadását, és mint a játék címéből adódik, azok igencsak sokan vannak.
A játék ötvözi az RTS-t és Tower Defense játékmódot, kezdésnek van egy darab főépületünk és 5 db katonánk, és fel kell építeni a várost, fát, követ, vasat termelni, lakosoknak házat és farmot építeni, és természetesen védelmi eszközöket, falat, tornyokat emelni stb.

Könnyítésnek a játék megállítható, így kicsit körökre osztott jellegű játékként, álló idő mellett adhatunk ki új parancsokat, építhetünk indíthatunk fejlesztéseket.
Időnként jön valamelyik irányból egy-egy nagyobb horda, majd a játék végén egyszerre minden irányból elindulnak felénk, és ha ezt a végső támadást túléljük, akkor nyertünk.

A játék nehézsége elsőre igen meglepő, sokféle képen állítható, de még könnyű fokozaton is hamar elbukhatjuk a játékot, ha nem figyelünk oda és egy kóbor zombi beszabadul a városba, megfertőzi a lakosokat, és hamar az egy zombiból tíz lesz, abból meg száz, és kezdhetjük is elölről a játékot.

Jelenleg 4 féle map van, de ez csak a környezet témáját adja meg, egyébként véletlen generált pályán indulunk, így nincs két egyforma játék. Kezdésnek csak az első pályát kapjuk meg, győzelmekkel lehet a többit aktiválni.

Jelenleg a mai "divatnak" megfelelően early access a steam-en, kb 23 €-os áron lehet megvenni. Későbbiekben lesz sima kampány mód is, most a sima játék mellett bekerült a heti ranglistás community challenge, a versengős kedvűeknek.

Én még csak az első két pályán vagyok túl, de tudom ajánlani a játékot, tényleg igazi kihívás.

(#2) citkar válasza adrian360 (#1) üzenetére


citkar
addikt

Nemrég kipróbáltam és megtetszett, de ahogy látom nem terjedt nagyon el :)

(#3) chris0000


chris0000
őstag

hi. azt hittem van már egy csomó hsz. a játékról, de sajnos nem jól gondoltam... én is most néztem.. vártam a teljes megjelenést ami már kijött... elég jó, nem könnyű.. üdv.

(#4) chris0000


chris0000
őstag

hi. huh de nem egyszerű a játék.. az első pályát biztos újrakezdtem vagy 20x. már hülyét kaptam, de annyira jól összevan rakva szerintem a játék, h mostanra meg már elég addiktív lett számomra.. nehezen lehet letenni... és hol vannak még a fejlesztések ami még most lett elérhető.. az 5-ös szintű pályák.. gyakorlatilag nem szabad hibázni mert véged van... 1 kis rohadék zombi is ki tudja nyírni az egész játékot, mert hirtelen láncrakcióba beindul a fertőzés... tényleg baromi jól meg kell tervezni minden lépést.. kicsit frusztráló, h időre kell teljesíteni a pályákat, meg nincs mentés csak az aktuális és vagy tudod folytani vagy kezdheted előröl... az első pályánál is kicsit eröltetettnek éreztem, h legyen 400 a populáció mert az is DEFEAT ha nem! összességében most még nagyon tetszik... üdv.

(#5) motoroskanál válasza chris0000 (#4) üzenetére


motoroskanál
tag

Nem egyszerű játék, az biztos. Az utolsó pálya pedig igazi rémálom lesz. Ha kitartasz addig. :D

(#6) chris0000 válasza citkar (#2) üzenetére


chris0000
őstag

mert mindenki agybajt kapott tőle... én is... :DDD

(#7) chris0000 válasza motoroskanál (#5) üzenetére


chris0000
őstag

áhh mit össze kell szívni... de vhogy az ember mindig ráveszi magát, h újra kezdje az elejétől...
sok lett szerintem ez így, h időre, az elejétől és a már megint nem sikerült megcsinálni Failed pontokkal kell elölről kezdeni a játékot... :U de roh@djanak meg nagyon tetszik... kár, h nem lett felkapott a fórumon, bár early volt és nem is volt kampány része megjelenéskor... most meg már feledésbe merült és kb. sosincs akcióban... 10% max kösz :( üdv.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  They Are Billions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.