Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Thermaltake spark 7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Atlantis


Atlantis
veterán

Sziasztok!!

Van egy kis gondom a fent említett hűtővel...
Egyrészt rohadt hangos, másrészt állandóan valami ketyegésszerű hangot hallt...(remélem, nem robban:))
Ha van valakinek ötlete mit lehetne tenni vele, akkor írjon...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2) Atlantis


Atlantis
veterán

No, senki?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ahogy elnézem,.van rajta valami venti sebesség szabályozó kütyü.Próbáltad már megbirizgálni?

(#4) Atlantis válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


Atlantis
veterán

Persze! Sokat nem segít, mert alacsony fordulaton ugyan hangtalan, de ott meg nem hűt. Inkább a ''ketyegés'' zavar.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) Bygabor


Bygabor
csendes tag

Sziasztok!
Új tag vagyok,most vettem spark 7-et,nagyon bitang,nekem nem kattog!

bygabor

(#6) Atlantis válasza Bygabor (#5) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerencsés vagy!

Zárt gépháznál mekkora fordulaton lehet hallani nálad a hangját?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Thermaltake spark 7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.