Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Thermaltake házak - help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Chapell


Chapell
aktív tag

Hi emberek. Na rászántam magam, hogy veszek 1 új házikót, és nagyon szimpatizálok a Tt Xaser 3 V2000 kinézetével. Viszont ez nagy ház, 54cm magas (kiba nagy), és rohadt nehéz (asszem 10 kiló) + egy vagon 5,25 és 3,5-ös hely van benne.
A másik tulajdonképpen ennek a kistestvére a Lanfire mid, ami csak 4 kg, 3 front 5,25-ös hellyel, 2 front 3,5-össel, és 2 belső 3,5-el. Nekem csak 2 5,25ös cuccot meg 2 vinyót kéne belepakolnom, szal elméletileg pont beleférne. 7 kártyahely meg bőven elég.
Sajnos ez utóbbit nem találtam magyar helyen, Overclockon is csak a Xaser 3-as van, azért 70 rugót kiadni egy házért enyhén túlzás lenne szvsz.
Szal ha erről a mid házról tudtok magyar elérhetőséget vagy árat plz adjatok infot, és érdekelne hogy ti melyiket javasolnátok.

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#2) ISZOLE válasza Chapell (#1) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Ha csak ennyi hely kell nézd meg a Chieftec DH01W-t.
(Nem drága, lehet is kapni)

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#3) Atlantis


Atlantis
veterán

Jó a Xaser III. Vagy ha sokallod az árát,vegyél egy Chieftech házat! Hely van benne bőven, jó a táp hozzá,meg olcsóbb is. Vagy nézd meg a Xaser II-t.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4) Chapell válasza ISZOLE (#2) üzenetére


Chapell
aktív tag

Thx, meglestem, pont még a 3. ház a Chieftec DX01 volt asszem, ez ugyanez kicsben, szal jó is lenne. 1 kérdés: ennek az áráról hol találok infót?
Mert akkor majd az árkülönbség dönt a mid xaser és a chieftec között :) (ha a mid chieftecet lehet itthon kapni egyáltalán)

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#5) Chapell válasza Chapell (#4) üzenetére


Chapell
aktív tag

na má hülye vagyok: ''ha a mid xaser 3 lanfire-t lehet itthon kapni egyáltalán)

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#6) ISZOLE válasza Chapell (#4) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Elég sok árlistában benne van, én kb. két hónapja vettem a körúton a Rákóczi tér közelében egy kis számtech boltban (a melóhelyemen vagyok nincs itt a számla de valami 2000 is van a nevében).
Az ára kb. 25000 körül volt 300-as táppal és plusz kétezernéhányszázért 360-asra cserélték a tápot.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Thermaltake házak - help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.