Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andris837


Andris837
senior tag

The Voice - Magyarország hangja

Kialakultak a csapatok, megvan az a 24 ember akik harcba szállnak a "Magyarország hangja" címért.

A mesterek:

Mező Misi [link]
Malek Andi [link]
Molnár Ferenc Caramel [link]
Somló Tamás [link]

A csapatok:

Mező Misi csapata:

Bűdi Szilárd [link]
Gyöngyösi Tamás [link]
Pátkai Petra [link]
Pál Dénes [link]
Szécsi Böbe [link]
Veres Mónika [link]

Malek Andi csapata:

Bakonyi Zsolt [link]
Nádor Dávid [link]
Schrott Péter [link]
Schwartz Dávid [link]
Schweitzer Dóra [link]
Torzsa Gabriella [link]

Molnár Ferenc Caramel csapata:

Berkes Olivér [link]
Gájer Bálint [link]
Henderson Dávid [link]
Karai Anna [link]
Mohamed Fatima [link]
Nguyen Anh Quan [link]

Somló Tamás csapata:

Czerovszky Henriett [link]
Dózsa Erik [link]
Husnullina Regina [link]
Kriszta Réka Piroska [link]
Szécsi Saci [link]
Weisz Viktor [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2) Andris837


Andris837
senior tag

Gondoltam nyitok egy ilyen témát, ha már a másik műsornak is volt itt és "élt". Aki szereti, aki nem, aki nézi, aki nem... írjatok.. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#3) Agyasima


Agyasima
senior tag

Hogy egy sminkes/stylist/fotoshop mi mindenre nem képes. Emlékszem, amikor megláttam először a Szécsi ikreket, azt gondoltam, "szegények, de csúnyácskák". Ehhez képest a mostani fotókon meg már szinte modellnek is elmehetnének. A szüleiknek meg jár a mínusz pont, amiért ilyen zseniális neveket találtak ki, mint "Saci" és Böbe". IMHO.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4) Andris837 válasza Agyasima (#3) üzenetére


Andris837
senior tag

Elég sok mindent el tudnak tüntetni, sok mindent tudnak szépíteni... A technika. Viszont zeneileg egész jók mindketten. :) A nevük meg más kérdés... becenevek.. Az Erzsébet és a Sarolta szerintem szép nevek.. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5) Agyasima válasza Andris837 (#4) üzenetére


Agyasima
senior tag

Kinek a pap, kinek a paplan. A hangjuk tényleg jó. :)

Amúgy ügyesen időzítettek a TV2-sök. Amint véget ért az X faktor, egyből belekezdenek az élő show-ba.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6) Andris837 válasza Agyasima (#5) üzenetére


Andris837
senior tag

Valóban ez remek húzás volt tőlük! :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#7) T0rnad0 válasza Andris837 (#6) üzenetére


T0rnad0
addikt

Jobbnak is ígérkezik, mint az idei X :K A múlt héten pl ez a dal nagyon tetszett.

Z Fold 4

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hú ez a Schwarz gyerek mit énekelt...

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én nagyon bízom ebben a műsorban. Sok dalt utólag is előveszek, meghallgatok, már most több katartikus pillanat volt, mint az elmúlt három év tehetségkutatójában összesen.

Pedig csak a válogatókon vagyunk túl.

(#10) T0rnad0 válasza DeFranco (#9) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ezzel én is így vagyok, jónak ígérkezik, elég erős mezőny van :K

Z Fold 4

(#11) DeFranco válasza T0rnad0 (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az eheti felhozatal viszont eddig nem igazán tetszik... most tartunk a felénél, eddig egy produkció volt, amivel meg voltam elégedve. Azt meg lehúzták.

Fura, a múlt heti tök jó volt.

(#12) T0rnad0 válasza DeFranco (#11) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, ez most eddig nem a legjobb, de biztos a kezdeti lámpaláz most jobban kijön :)

Z Fold 4

(#13) DeFranco válasza T0rnad0 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Henderson Dávidra nagyon kiváncsi leszek, biztos ő lesz az utolsó. Nagy a nyomás rajta, de eddig kettőből kétszer durrantott nagyot. Ez most vagy ováció lesz, vagy nagy csalódás.

(#14) T0rnad0 válasza DeFranco (#13) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, párbajkor kicsit beteg is volt ha jól emlékszem, mégis milyet énekelt.

Z Fold 4

(#15) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A zenei szerkesztőt innen csókoltatom. A számok 80%-a a mai műsorban szerintem tragikus választás. Sok esetben nem az énekeseken csúszik el a dolog, hanem a választott dalon.

Karai Anna száma is önmagában jó, de nem egy tehetségkutatóba való, és nem egy 40 kilós lánynak. Ezt nem lehet jól eladni egy ilyen műsorban. Tragédia.

(#16) T0rnad0 válasza DeFranco (#15) üzenetére


T0rnad0
addikt

A szám nagyon jó, de még ezt sem sikerült normálisan "elénekelnie" .

Z Fold 4

(#17) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Pán Péteres figurával nyomta a BSB-t :C
Döntős lesz a gyerek...Milyen hangja van.

Z Fold 4

(#18) DeFranco válasza T0rnad0 (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó volt :) Volt már jobb, de jó volt. :) Pár gyenge kiesik, jövő héten gondolom összeeresztik a továbbjutókat, és az úgy már sokkal jobb lesz.

Holnap viszont magyarázkodhatok, mert mindenkinek el lett mondva, hogy aztán ma már mindenképp nézzék a műsort, mert ilyet még nem láttak... hát nem jött be. Ez most összességében nem volt az igazi, de ezt sokan hozták össze, hogy ennyire sz*r legyen. A zenei szerkesztő és az operatőr sara a 70%-a.

Legközelebb jobb lesz. :)

(#19) T0rnad0 válasza DeFranco (#18) üzenetére


T0rnad0
addikt

Azért abban egyetérthetünk, hogy már most jobb, mint az idei X volt...

Z Fold 4

(#20) DeFranco válasza T0rnad0 (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Áh... fényévekkel. Csak a mai adás nem volt 100-as. De összességében sokkal jobb :)

(#21) T0rnad0 válasza DeFranco (#20) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az eleje nem tetszett, a válogatás..."Egy kiadó hely van még" és arra várnak, hogy jöjjön valaki. Mondjuk pont Henderson jött :DDD
Tény, hogy az első bemutatkozások és a bárbajokban jobban énekeltek a mostaniak, de nem vérprofik, lesz még jobb is :K

Z Fold 4

(#22) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A kiszavazással viszont elégedett vagyok most is, és elégedett voltam az előző élő adásban is. Azok estek ki / maradtak bent, akik megérdemelték. Jó lesz ez.

(#23) Dylen


Dylen
aktív tag

Istenem, mennyivel jobbak ezek, mint az x faktorosok!!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#24) T0rnad0 válasza Dylen (#23) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az idei X-faktornál biztos, hogy jobb :K

Z Fold 4

(#25) Dylen


Dylen
aktív tag

Tudja valaki, hogy mi a további forgatókönyv? Legközelebb is 1 ember esik ki minden csapatból? Utána pedig 1 adás/1 ember? :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#26) Agyasima válasza Dylen (#25) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nem tudom, csak tippelem, hogy innentől kezdve már az 1 ember/adás lesz a forgatókönyv. Legalábbis más műsorokban 12 szokott lenni a bűvös szám.

Ez a Heni mennyire egy ellenszenves figura. Mikor már lejárt az idő, akkor sem tudott megállni egy helyben, pózőrködött, mint valami olcsó ripacs, és bár már nem lehetett telefonálni, azért mutatta a kezével, hogy telefonáljatok!. Aztán, amikor kiesett, egyből elszaladt, nem tudott még egy mondatot sem mondani. Nem fog hiányozni.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#27) Andris837 válasza Agyasima (#26) üzenetére


Andris837
senior tag

Na Ő nekem sem fog hiányozni. Az ikrekre kíváncsi leszek, hogy meddig bírják... Annyira nem fogtak meg.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#28) Dylen válasza Agyasima (#26) üzenetére


Dylen
aktív tag

Most értem az eredeti, holland verzió első élő adásához. Ott nincs ennyi dráma mint nálunk.
Az első adásban minden mesternek 4 versenyzője lépett színpadra (gondolom összesen 8-an vannak) és pontoztak a mesterek!
Végig háttal ültek, majd a szám végén nyomtak egy pontszámot és akkor fordultak meg. Emellett van a közönség, és így az együttes eredmény számít, így jut tovább kettő.

ui: Heni nekem sem fog hiányozni, rettentően idegesítő és beképzelt, már vártam, hogy kiessen. :U

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#29) Agyasima


Agyasima
senior tag

Úgy látom, a műsor PH!s népszerűsége nagyjából megegyezik az országos népszerűséggel. :) Azt hiszem, a műsor eddigi legnagyobb felfedezettje Szabó Kimmel Tamás, aki egyre jobban vezeti a showt. A mezőny meg úgy en bloc kezd érdektelenné válni. Mondjuk, ez nem biztos, hogy a versenyzők hibája.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#30) Dylen válasza Agyasima (#29) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én továbbra is nagyon szeretem, érdekel, de sajnos nem fogom most pénteken gyarapítani a tv nézők számát, ugyanis a helyszínen fogom nézni :D

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#31) Agyasima válasza Dylen (#30) üzenetére


Agyasima
senior tag

Erről azért majd írj egy élménybeszámolót! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#32) Dylen válasza Agyasima (#31) üzenetére


Dylen
aktív tag

Összességében szuper jó volt! :)

6ra kellett megérkezni, majd egy sátorban várakoztunk, mellette toitoi wc volt :F Kb 7kor mehettünk be, ekkor lett felvéve a sztárvendég produkció, amit a műsor végén adtak le. 19:40től 20:15ig volt szünet, és hosszas sorbanállás a toitoi-nál :U Ezután már nem lehetett kimenni, csak a végén.
A stúdió nem olyan monumentális mint a tv-ben látszik, de azért elég szép nagy. A közönség székek sajnos elég kényelmetlenek voltak, kicsi műanyag székek, alig lehetett elférni...

Az összes énekes remekül szólt előben, a tv sajnos nem tudja átadni. Mi jobb oldalon ültünk, a Caramel felőli oldalon, tökjól lehetett látni a produkciókat és a mestereket is, de sajnos az értékeléseket már kevésbé, mert a közönség hangos volt :)

A párperces szünetekben le lehetett menni a színpad köré, Somlót sikerült is elkapni egy fotóra, de amúgy a mestereket behívták ilyenkor, mert hogy ilyen meg olyan megbeszélés van meg sajtó, stb.

A sátrat, a wc-t és a székeket leszámítva minden nagyon profi volt, rengeteg ember, kamera stb.
Örülök, hogy elmentem, mennék megint :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33) Agyasima válasza Dylen (#32) üzenetére


Agyasima
senior tag

Még 1 alkalmad lesz elmenni, merthogy a következő adás lesz az utolsó, ha minden igaz. Ha valakire rájött a szapora 20:15 után, annak benn kellett kimennie, vagy inkább csak vissza se engedték? :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#34) Dylen válasza Agyasima (#33) üzenetére


Dylen
aktív tag

Tudom, hogy már csak egy van, de azt szerintem kihagyjuk, munkaidőm miatt elég sok a macera az odajutással, ráadásul a világ végén van... :) Meg már csak 4 jegy van.

Nemtudok olyanról, akire rájött a szapora, nemtudom olyankor mi van :) Gondolom kimehet és lehet, hogy valamelyik hosszabb szünetben visszaengedik, ha jófejek :D

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35) Dylen


Dylen
aktív tag

Nos úgy jött össze, hogy a döntőben is ottvoltunk :)
Nem bántam meg, már egyszer leírtam, hogy mennyire jól hangzanak élőben az énekesek...most is csak ezt tudom írni, lenyűgöző volt :)
Malek és Szulák Andi brutálisan jól tudnak énekelni! :K

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.