Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Üdvözlök mindenkit!

Oric vagyok és mostantól blogolok. Szóval:

Kezdjük már el! \o/

Live-Die-Respawn

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jó reggelt mindenkinek!

Még csak szerda van, de már most semmi kedvem nem volt felkelni. A reggeli téma a szokásos, hírek után kutatok, meglátjuk hátha akad mára valami érdekesség. Fáradt vagyok nagyon, tudtam volna még aludni jó pár órát. Na majd hétvégén, most legalább 2 napom lesz újra, elmúlt hét húzós volt a 6 munkanappal.

Live-Die-Respawn

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Újabb csodás reggelre ébredtem. Hja várj, nem is. Mocsok rosszul aludtam, valami rémálmom is volt, nem szeretem az ilyeneket. A reggeli hírezés szerencsére leköt, ezért is szeretem ezt csinálni, de utána meg mehetek be melóhelyre, azt meg annyira nem akarom. Reménykedem hogy hamar elmegy ez a mai nap, várom már a hétvégét. Míg más a bulizás miatt, én azért, hogy kialudhassam magam végre. :(

Live-Die-Respawn

(#4) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jó reggelt mindenkinek. Végre péntek van, ennek örülök most a legjobban. Kicsit nyúzott vagyok, de hát ez van ha az ember éjfélkor még játszik. Remélem a mai napnak hamar vége lesz és élvezhetem a jól megérdemelt pihenésem. \o/

Live-Die-Respawn

(#5) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Vissza a bizniszhez. Napi rutin lesz kihagyás után a topik vezetése.

Hamarosan vége az évnek, még egy kemény hónap vár rám. Válási papírokat megkaptam, hálistennek ezzel már nem kell foglalkoznom, de egyelőre nem vagyok biztos benne, hogy exem kifizet valaha a bíróság által megítélt összeget...

Egyre kevesebbet alszom és eszem, de mondjuk utóbbi nem is gond, kicsit fogynom kellene...

No mindegy mára ennyi.

szerk:

Napokban volt 17 éves a Halo: Combat Evolved. Isten éltesse az egyik legjobb játékot amit valaha játszottam \o/

Live-Die-Respawn

(#6) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Suru volt a reggel, elaludtam . :( Igy kapkodas ezerrel, de beertem meloba. Most csepelen vagyok epp plqzaban szaritom magam mert szakad eso. Csodas nap lesz ez.:D

Live-Die-Respawn

(#7) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Valami nagyon jot almodtam, es nyilvan a legrosszabbkor szolt az ebreszto. Reggeli villamos mar most tomve es valaki koran kezdte az ivaszatot is. Olyan pia szag van a 17-esen h kezdek beszedulni.

Btw ma havazas varhato allitolag. Nem orulok, motorozni nem poen ilyenkor.

Live-Die-Respawn

(#8) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Morning!

Most csak ennyire van erom :(

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.