Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez hol 60 meg 70 pont??????

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Grath teszteli?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Farkassacred válasza homerhamm (#1) üzenetére


Farkassacred
őstag

Fizetett jó pontok..

(#4) homerhamm válasza Farkassacred (#3) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) Gubu0101 válasza Farkassacred (#3) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ott a pont :D Kb 30-40 pont talan realis lenne.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6) nanocry


nanocry
tag

Ahogy a karakterek kinéznek, hát az valami über hányinger... Aki ezt a projectet engedte, meg pénzelte, rohadjak meg kilőném. ;]

(#7) Sonja


Sonja
veterán

The Lord of the Rings: Gollum Twitter

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8) nanocry válasza Sonja (#7) üzenetére


nanocry
tag

Azok is megérnek egy misét, akik ezért képesek voltak fizetni. Azt a gémer community meg csodálkozik, hogy a minőség meg évről-évre zuhan mélyrepülésbe.. Nemhogy pontot, egy fillért se..

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Inkább maradtak volna a p&c játékoknál...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) rdt89


rdt89
addikt

Érdekes az IGN le se tudta tesztelni, olyan bugos foshalmaz lett, biztos nem pénzeltek a 70 pontos értékelések. Az ilyen stúdiókat kellene szépen beszántani, ez nem egy bocsi szintű hiba, hanem egy torkon sz.rjuk a vásárlót hátha lenyeli szó nélkül...

(#11) homerhamm válasza rdt89 (#10) üzenetére


homerhamm
addikt

A Steamen megjelenés napjan 45-en játszottak vele. :D Van olyan ember aki ezért a moslékért pénzt adott ki?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12) rdt89 válasza homerhamm (#11) üzenetére


rdt89
addikt

Látod :Y

(#13) homerhamm válasza rdt89 (#12) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem ez a 45 ember mind újságíró.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14) pandras83 válasza Sonja (#7) üzenetére


pandras83
senior tag

az lenne a leszomorúbb és ami szvsz a realitás is egyben, hogy a stúdió még messze nem akarhatta kiadni, de a kiadó addig pusholta amíg ez a f#shalmaz lett belőle, aztán persze a készítők kérjenek bocsánatot

Cyberfuck Patchrunner

(#15) pRoject22


pRoject22
őstag

Amikor azt hisszük, hogy már nincs lejjebb akkor jön egy ilyen, ezen felhördülve majd jön a többi is...

Egészen elképesztő, hogy ezt így ki lehetett adni.

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#16) Jesus_Shaves válasza pandras83 (#14) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Hagyjuk már ezt, ugyanezt olvastam a Redfall-nál is, közben az is, akár csak ez a retek, kerek egy év haladékot kapott. Elképzelni nem tudom, hogy ha egy év kellett hozzá, hogy ilyen állapotba kerüljön, milyen lehetett akkor?

(#17) pandras83 válasza Jesus_Shaves (#16) üzenetére


pandras83
senior tag

Miért nehéz elképzelni hogy a lógó hasú pénzeszsák leszól fentről hogy márpedig megjelenés van xy dátummal...? Ilyenkor gyakran nincs felfelé irányuló ellenállás, mert kell a munka, sír a gyerek otthon stb....Én nem nézném ennyire dilettánsnak azt, aki egy csapatot irányítva össze tud rakni egy félkész programot, viszont azt abszolút meg tudom érteni hogy felfelé nem ágaskodik és inkább kiadja félkészen minthogy az egzisztenciáját veszélyeztetné. De lehet naív vagyok...Vannak persze igazi trehány arcok is, akik nem látják hogy mennyire nincs még kész a produktum és mégis beleállnak, de szerintem az előbbi a gyakoribb.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#18) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úristen

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) Sonja válasza pRoject22 (#15) üzenetére


Sonja
veterán

Van még ilyen. :DDD :(

#17 pandras83: Szerintem meg eleve így készülnek kiadni (ilyen félkészen), a bocsánatkéréssel együtt. Nem az első eset.

Imgur link

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20) pRoject22 válasza Sonja (#19) üzenetére


pRoject22
őstag

Mondjuk a BF 2042-be pakoltam 300 órát, nekem nem volt vele bajom, nem fagyott és ment is szépen továbbá mentségükre szolgáljon, hogy jelenleg nagyon szépen kipofozták és pakoltak bele tartalmat is, Jedi Survivort is végig játszottam abban az állapotában ahogy kiadták, RTX-el voltak bajok de nélküle meg ment szépen, megjelenés után pár nappal már jöttek is a patchek hozzá.

A többi az jogos szerintem, a Halo is egy vicc volt, bárhogy állítottam erős gépen szét dropolt mindent, War Thunder ellen jelenleg is közfelháborodás van.

Sajnos ott tartunk ,hogy mindenki is pénzt akar a játékiparon keresni csak munkát nem akarnak bele tenni...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#21) Jesus_Shaves válasza pandras83 (#17) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Annak a trendnek az eredményét látod, ami már a múlt évtized elején elkezdte éreztetni hatását, de csak mostanra jutott oda a dolog, hogy tényleg minden területen érezni lehessen. Ez az egész hozzáállás, miszerint egy játék nem a játékosoknak, hanem a befektetőknek készül és minden ennek lett alárendelve szép lassan elüldözte a valódi tehetségeket minden stúdiótól. Maradtak a középszintet alig megütő, kettessel végző iparosok, akik ha megszakadnak sem fognak tudni egy olyan játékot letenni az asztalra, mint pl. a Shadow of Mordor volt. Az meg végképp nem segít a dolgon, hogy mindenhol tombol a kvótarendszer. Ezen nem segítene semennyi idő sem.

(#22) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most a lista alja vagy a teteje a mérvadó? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) errorcode06 válasza Sirandrish (#22) üzenetére


errorcode06
őstag

Abból amit láttam, még az alja sem...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.