Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Long Dark

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap megvásároltam a játékot. Igaz még nem volt sok időm játszani vele, de az első benyomásaim pozitívak. Általában ne érdekelnek ezek a túlélős játékok. Nem találkoztam még olyannal ami megfogott volna. Ebben tetszik, hogy végre nem zombik vannak. Nem állítom, hogy világmegváltó játék. De képes odaszegezni a monitor elé. Persze aki már nagyon sok játékkal játszott ebben a stílusban az lehet másként vélekedik majd.
Eddig 20 óra volt a leghosszabb idő amíg életben voltam. Találtam a vasúti sínek mentén egy raktárépületet. Már dörzsöltem a tenyerem mennyi loot-ot fogok ott összeszedni mikor balrol morgást hallottam. És nyekk...megevett a farkas.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néhány link a játékhoz:

Hivatalos honlap
Steam adatlap
Facebook
Youtube
Twitter

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) W00dyka válasza .LnB (#1) üzenetére


W00dyka
tag

Szerintem kimondottan jó játék ...én warezzal kezdtem és kiprobálás után már zsákoltam is be a steamen....és ami még jobb, hogy egész szépen fejlesztik ....

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#4) etejedu válasza W00dyka (#3) üzenetére


etejedu
őstag

Én már 52 napja túlélek. 3szor zuhantam le szikláról, mert lecsúsztam a kötélen, szétszabdalt utána egy medve, majdnem halálra fagytam az éjszakába, mert nem volt nálam világítás és nem találtam vissza, de most jól vagyok hízok és halászgatok a Ravine utáni autópályás térképen. Brutális 2 nap volt. Most megint keresgélhetek lőszert mert ugy látszik a medvém 3 golyotol sem nyiffant ki csak begőzőlt. Pedig kell nekem a bundája! :)

(#5) W00dyka válasza etejedu (#4) üzenetére


W00dyka
tag

Én is sok érdekes kalandon vagyok túl, emiatt csinálok savegameről biztonsági mentést ....tudom, hogy nem túl korrekt .....de nem vagyok időmilliomos .......
A kedvencem: A medve 2 lővés volt és a második fejes is volt és le is huppant a szentem ...Mondjuk a 30 kg hús kinyerése nem 5 perc volt :K

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#6) etejedu válasza W00dyka (#5) üzenetére


etejedu
őstag

Én a térképpel "csalok" azaz használom a steamen elérhetőt. Én nem halltam meg sokszor ez a 3. nekifutásom és igy vagyok tul a megélt borzalmakon. Fostam hogy a medve kicsinál de mákom volt. Sejtettem hogy fejbe kell lőni és akkor hamar kidől de sajna nem sikerült. Vannak azért bugok: szarvas beragad a hegybe (lazán lenyilaztam :D .) , farkas a dombon én 1 m segbelőttem erre elszaladt elszaladt.
:(((
A nyilazás nagyon nehéz és ráadásul kevés a nyílhegy: 3mat találtam egy eltűnt.

(#7) W00dyka válasza etejedu (#6) üzenetére


W00dyka
tag

Igen amikor elszalad a dög a nyílheggyel az instant reload nálam ...... az a legnagyobb érték egyenlőre a jűtáékban ...nekem

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#8) W00dyka válasza W00dyka (#7) üzenetére


W00dyka
tag

nyílheggyel értsd nyílvesszővel ....... bár amikor a dög pont ráesik a nyílvesszőre és nem tudom felvenni na az még nagyon zavaró

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#9) W00dyka


W00dyka
tag

Én még csak kb 2 hete csatlakoztam ehhez a survival mókához ......Szóval a kérdésem, hogy milyen sűrűn frissitenek vagy mennyire halott a játék fejlesztési része ?

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#10) etejedu válasza W00dyka (#9) üzenetére


etejedu
őstag

Nemrég kapott egy nagy fejlesztést azáltal hogy beépítették a kampányrészeket.
Kb az utolsó egy hónapban több ezren letöltötték és nagyon pozitívan értékelték, tuti lesz még fejlesztés. Nagyon népszerű játék.

(#11) W00dyka válasza etejedu (#10) üzenetére


W00dyka
tag

Köszönöm

Egy kis exploit amit persze nem kötelezö kihasználni!!! Belelösz ijjal a földbe, nyílvessző otthagy, másnap már kettőt vehetsz fel az egy helyett !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#12) etejedu válasza W00dyka (#11) üzenetére


etejedu
őstag

Thx! Ami nagyon kevés még az a töltény...

(#13) W00dyka válasza etejedu (#12) üzenetére


W00dyka
tag

Azt ha kilötted sajna nem veszel fel kettőt helyette :DDD

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#14) W00dyka


W00dyka
tag

Roadmap 1.2

A leirtak szerint agusztus vége/szeptember elején lesz egy nagyobb update.........

Remélem igy is lesz !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#15) W00dyka


W00dyka
tag

Új infok

Na alakulnak a dolgok .....

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#16) W00dyka


W00dyka
tag

Kijött a tesztverzió ! Egész jó !

v358 T

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#17) W00dyka


W00dyka
tag

Érdekes .... ujrakezdtem a tesztverzió tiszteletére....

Ami érdekes ! Van Archery Skill, Mending...... Pár animáció csere és grafikailag is szebb lett.......

Ja és van egy INSANE fokozat is ! Na az tényleg huzos , mert a ruhád kivételével nincs semmid ......12 órát birtam kapásból ....

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#18) etejedu válasza W00dyka (#17) üzenetére


etejedu
őstag

Ezt a tesztverziót hol tudom elindítani?
A játék alapból a 349-et indítja el!

(#19) W00dyka válasza etejedu (#18) üzenetére


W00dyka
tag

Steam leirás

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#20) W00dyka válasza etejedu (#18) üzenetére


W00dyka
tag

Müködik ? Na hogy tetszik ?

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#21) W00dyka


W00dyka
tag

Vigilant Trespass V.364

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#22) W00dyka


W00dyka
tag

Vigilant Trespass trailer

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#23) etejedu válasza W00dyka (#22) üzenetére


etejedu
őstag

Kipróbáltam van amiben jobb lett tényleg! De a legdurvább fokozat az halál.

(#24) W00dyka válasza etejedu (#23) üzenetére


W00dyka
tag

Jaja

Azt mondják a fejlesztők, hogy 10 napig jutott a legjobb

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#25) W00dyka


W00dyka
tag

Egy felfedezést tettem, HA hóviharban vagy nagy szélben vagy kint akkor nagyon romlik a ruhád állapota illetve este érdemes levenni alvásnál is a ruhádat , mert úgy nem használódik ... Persze nem a szabadban ! :K

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#26) W00dyka


W00dyka
tag

Spooky Days még november 2-ig a TLD-ben. A pirosan világító szemű farkas, aki a vaksötétben támad meg az valóban ijesztő :Y

promo

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#27) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hangulatos ez a Halloween update, nem sokat játszottam ugyan, csak a 9. napnál tartok Voyageur nehézségen. Az utóbbi pár hónapban épp csak bele-belenézegettem a játékba, így van most bőven újdonság, ami a játékmechanikát illeti. Sikerült is eláztatnom a ruháimat Coastal Highway-n a két sziget között, majd mire rájöttem, hogy nem egészséges átfagyott ruhában lenni és tüzközelbe kell kerülnöm (tábortüzet rakni nem tudtam, hiányzott valami), majdnem késő volt. Olyan 15%-os egészségi állapotban értem vissza a benzinkúthoz, átfagyva és kimerülve -59°C-osnak érzett hideggel és olyan hóviharral dacolva, hogy kb. az orromig alig láttam. Elég komoly volt. De azt hiszem már megmaradok. :DDD
Ha vége ennek az event-nek, lehet majd folytatni ezt a mentést vajon?

(#28) W00dyka


W00dyka
tag

test branch indult újra stikában 416T verziószámmal ...fagyra fel skacok !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#29) etejedu


etejedu
őstag

A napokban újra elővettem, már a térkép is homályos a fejemben. Kissé átalakult a hud és invertory!
Térképet lehet rajzolni szénnel , nem tudom régen is volt ilyen vagy sem!?
Továbbra is a betolakodó azaz a legnehezebb fokozaton szívatom magam... Bónusz, hogy van kő, amivel ki lehet ütni egy kis időre a nyulat majd választhatsz hogy kitekered a nyakát...vagy megsimogatod és elengeded! Igen a farkas ellen is jó, bár sose sikerült elkergetnem vele (nem találtam el)!
Továbbra is azt mondom hogy a tűzgyújtás a kulcsa ennek a játéknak!
Nem véletlen hogy nem találni gyufát, vagy ha igen tuti neked ront a semmiből egy farkas, hogy mielőtt még rendbe szedd magad; kurvagyorsanelvérezz! :W :D

BTW: Augusztusban jön a kampánymód vagy a PvP???

(#30) W00dyka válasza etejedu (#29) üzenetére


W00dyka
tag

Igen sok mindent változtattak.
A szén teljesen új az még nem volt !
A kőves móka sem, ami nagyon jó lett ha fagyott állat mellé raksz tűzet akkor un. "kiold a dög" és már kézzel lehet zsigerelni !

2017 augusztus 01-én pedig Story mód jön .

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#31) etejedu válasza W00dyka (#30) üzenetére


etejedu
őstag

Találtam kalapácsot! A műhelyasztalnál fémmel lehet vele kezdetleges kést és baltát nyilhegyet készíteni!
A köves kizsigerelés az hohy megy? Tűz köré rakom a köveket?

(#32) W00dyka válasza etejedu (#31) üzenetére


W00dyka
tag

"Találtam kalapácsot! A műhelyasztalnál fémmel lehet vele kezdetleges kést és baltát nyilhegyet készíteni!"

Nem azt csak a kóhónál lehet csinálni !

"A köves kizsigerelés az hogy megy? Tűz köré rakom a köveket?"

Félreérthetően irtam. A fagyott állattetem mellé közvetlenül raksz tűzet és akkor kiold a tetem és kézzel is ki tudod zsigerelni !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#33) etejedu


etejedu
őstag

Hát pedig felajánlja!

A pofám leszakad! Kétszer is!
1. A kalória = 0! Végre megsüthettem a nyuszikámat erre nem ám úgy mint régen kb. negyedéig töltene, ááá kis csitfasznyi töltés, de legalább nem haltam éhen! Mentem újabb vadászatra! Erre megtámad a farkas, megharap elkergetem kalapáccsal (persze fegyvernek nem lehet használni...) nézem a sérüléseket: vérzek bekötözöm. Pipa! Fertőzésveszély: félig ellátom zuzmóval a többire csak az esélyét írja ki: 53% A többi szokásos hogy fázom meg fagyásveszély, de már amúgy is siettem vissza a kéglihez hogy pihenjek , stb.
2. Úgy 300 métere van a kecó. Hát sajnos nem értem oda, mert az energiám sutty az csökkent tovább és meghaltam.
Gyakorlatilag kivégzett a játék!
Se nem véreztem ,se nem éheztem, nem szomjaztam!
Csuklóficam, és fertőzésveszéllyel ezek szerint meg lehet halni 5 percen belül! Ez vicc! Ez nem realisztikus!
Ezen a szinten nem fogok tovább játszani!

(#34) W00dyka válasza etejedu (#33) üzenetére


W00dyka
tag

Sajna 1 kg nyuszika kb 420 kalóriát ad csak szemben a szarvas, farkas , medve húsok kb. 800-900-1000 kalóriájával !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#35) W00dyka


W00dyka
tag

2.7 Gb .............. hmmmmm.. akkor ez már Story mode lesz nincs mese !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#36) etejedu válasza W00dyka (#35) üzenetére


etejedu
őstag

Akartam kérdezni milyen a kampány, nincs időm most jatszani sajna, talán hétvégén!

(#37) W00dyka válasza etejedu (#36) üzenetére


W00dyka
tag

Sajna nekem sincs időm de az első 1 percnek van hangulata ! Remélem lesz majd időm is !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#38) cellukx


cellukx
tag

Sziasztok!

Már régóta rajongója vagyok a játéknak és az aug. 1-vel megjelent Story mód atom lett. Mindenkinek csak ajánlani tudom a játékot, mert elképesztően jó hangulata van. Láttam és tapasztaltam, hogy hogyan fejlődött és azt kell, hogy mondjam, a maga stílusában nagyon jó lett. Egy kicsit furcsa a Story alatti túlélősdi, mert inkább ahhoz van szokva az ember, hogy gyűjtöget, barkácsol, megy..stb. automatikusan, de itt meg figyelni kell a "küldetésekre". Nem akarom lelőni a poént, mert aki még nem kezdte el, annak legyen meglepetés. Csak annyit mondhatok, hogy türelem, mindennek meg van a maga helye és ideje :)
Még annyit, hogy aki esetleg jobban szereti a női karaktert, ne ijedjen meg, mert lesz hozzá szerencséje.

(#39) tescodr


tescodr
tag

Sziasztok én most kezdtem el a játékot (Story mode),eS valami eszméletlen hangulata van,mind az átvezetőknek, mind a kegyetlen túlélésnek!És tényleg kegyetlen!Eddig csak egyszer haltam meg akkor is csak azért mert ki próbáltam mi van ha leugrok a szikláról,de sokszor kerülgetett már fagy,illetve éhhalál is :C De a legjobb mikor beértem Miltonba, 15 percig fogócskáztam a farkassal valahogy így: Farkas kerget=>Beugrok egy autóba és magamra csukom az ajtót,várok hogy el mennyen az a szemét=>Eltelik némi idő,kiszállok ,gyűjtögetek, majd azt veszem észre hogy morog, és fut felém,persze engem sem kell félteni, én is rohanok, de az ellenkező irányba,tiszta benny hill show.Aztán autóba be majd rohanás megint,zseniális ez a játék,folyamatosan oda kell figyelni mindenre de még sem monoton soha és folyamatosan fenntartja a feszültséget,régóta nem kötött le semmi ennyire, hogy órákig csak próbáljak túlélni, és felfedezni magam körül a világot, és a rejtélyt ami a storyban van!Számomra instant év játéka! :R :))

[ Szerkesztve ]

(#40) cellukx válasza tescodr (#39) üzenetére


cellukx
tag

Részemről is az év játéka ebben a kategóriában. Amúgy a farkasok ellen majd craftolj fáklyákat, mert azzal távol tudod tartani őket 1-2m távolságra. Persze, csak akkor működik, ha szemezel közben vele :) Az elején én is leugrottam, mert nem ehhez vagyok szokva a játékban és fura is volt kivárni azt a pár napot (alfaként vettem anno). Remélem, hogy egyre több embernek fogja elnyerni a tetszését, mert egyedi hangulata van a játéknak. A story pedig egyre érdekesebb :))

(#41) etejedu válasza cellukx (#40) üzenetére


etejedu
őstag

A story mód nagyon jó lett, bár a sandbox módhoz képest könnyű (legalábbis nekem). Persze érthető ,nem az a cél hogy minél előbb kicsináljon a játék!

(#42) tescodr válasza cellukx (#40) üzenetére


tescodr
tag

Most van flare gun-om már,így könnyebb kicsit .Basszus azt hittem hogy vége a játéknak mikor kiértem a barlangból :D Aztán kaptam a köszönő feliratott,és csak pislogtam mint hal a szatyorban.Szerencsére volt annyi eszem hogy a new game folytatásra bökjek :D :DDD

(#43) cellukx válasza tescodr (#42) üzenetére


cellukx
tag

Az igen hasznos tud lenni, főleg, ha egy medve támadna rád, mert el lehet vele ijeszteni ;] Jóval előttem jársz a küldetésben, mert én még csak most hagyom el Miltont és indulok hegyet mászni :D

(#44) tescodr válasza cellukx (#43) üzenetére


tescodr
tag

Annyira nem járok előtted azert ,max 1 órányi gameplayel.A buszos rész csak nekem tűnt full horrorisztikusnak?Mondjuk éjjel hóviharban értem oda úgy hogy a hatást még fokozta is.Nem tudom...nálam ez a játék elő hozta az üldözési mániám,olyan mintha mindig lenne mögötten valaki,vagy azt érzem hogy követnek.Ez normális? :D

(#45) cellukx válasza tescodr (#44) üzenetére


cellukx
tag

A buszos résznél a zene és a hangok, főleg amikor dörzsöli főhősünk az ablakot, hogy belásson, már félelmet keltő (várná az ember, hogy kiugrik egy zombi, de az egy másik game) :) Az üldözési mánia nálam a sok farkas miatt van. Szinte nincs olyan rész, ahol ne kellene kerülgetnem őket. Ezen kívül, ami még emeli a hangulatot, az a sok féle ruha, ruházat. Ja és persze, hogy a karakteren látszik is, ha ruhát váltasz.

(#46) cellukx válasza tescodr (#42) üzenetére


cellukx
tag

"Basszus azt hittem hogy vége a játéknak mikor kiértem a barlangból :D Aztán kaptam a köszönő feliratott,és csak pislogtam mint hal a szatyorban.Szerencsére volt annyi eszem hogy a new game folytatásra bökjek :D :DDD"

Ezen én is meglepődtem. Már azt hittem, hogy kész, ennyi volt és vége. Még jó, hogy korábban írtad :D

A Gray anyó pálya volt eddig teljesen ismeretlen terep, de most a Rejtélyes-tó vidéken szinte otthon érzem magam :)) Azonban rengeteg a farkas és most volt először, hogy több percen keresztül követett a kis bestia, de aztán feladta és elment. Még mindig nagyon jó a game :DD

(#47) W00dyka


W00dyka
tag

Amennyire én érzem a story mode egyfajta oktató mód a survivalhoz ! Egyenlőre nagyon tetszik és zene kimondottan passzol ehhez a játékhoz !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#48) cellukx


cellukx
tag

Ki, merre jár a Storyban?

(#49) W00dyka válasza cellukx (#48) üzenetére


W00dyka
tag

Nem nagyon volt időm mostanság ! De Jeremiah oktató küldetéseit megcsináltam ! Most keresgélem a medvét !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#50) cellukx válasza W00dyka (#49) üzenetére


cellukx
tag

Az jó. Én még csak most szedem össze az információmorzsákat a lövöldözés helyszíneiről. Nagyon jó volt a Jeremiah puskájának javítása, hogy több mapon is át kellett menni :) Ja és persze a sarki fény, amely egyben gyönyörű és bekapcsolja az összes elektronikai berendezést :D Most már kezdenek a farkasok egy kicsit kiakasztani, mert állandóan arra van dolguk, ahol nekem is és hiába próbálok minél eldugottabb helyeken közlekedni, mindig megfordulnak és arra jönnek. A kis pofátlan dögök :))

Találtam egy elemlámpát. Sikerült már valakinek elemet találnia hozzá?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Long Dark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.