Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) erahurka válasza pellesmartin (#250) üzenetére


erahurka
félisten

Érdemes sokat menteni előtte, hátha valamelyik jó. Vagy az újratelepítés hátha megoldja. Amit én tudok, hogy előtte minden más épületet átnéztem a térképen. Lehet valamelyik kihagyása triggereli a bugot valamiért.

(#252) AxBattler válasza #21123072 (#248) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy épp' Te akarod mindenbe belelátni.... tudod, aki kalapácsot hord, az szögnek lát mindent, vagymi. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#253) #21123072 válasza AxBattler (#252) üzenetére


#21123072
törölt tag

téged se az eszed miatt szeretnek...

(#254) AxBattler válasza #21123072 (#253) üzenetére


AxBattler
félisten

Huffnágeles-MGTOW elméletek, "F@$zos" nick, tökös dumák - ez Nálad már valami kialakult fixáció/frusztráció/kompenzáció lehet. Talán nem ártana beszélgetned erről valakivel.
;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#255) #21123072 válasza AxBattler (#254) üzenetére


#21123072
törölt tag

mondom, nem megy ez neked. ha a nickre vagy kíváncsi, éppen brian életét néztem, amikor regeltem, és a nick választás nem az erősségem. meg milyen tökös dumák?
de uncsi, hogy ennyire futja, ha valaki kritikát mer megfogalmazni az imádott játékról:
- nem játszottál vele
- ha igen, nem értetted meg
- különben is hülye vagy
- meg mellette bigott/homofób/transzfób/nőgyűlölő
- meg nem értetted meg
ha valamivel nem értesz egyet, írd le miért, de ezek baromi szánalmasak már.

(#256) AxBattler válasza #21123072 (#255) üzenetére


AxBattler
félisten

A 90-es években jelentek meg idehaza korábbi Marvel képregények, összevágottan a Marvel Extra hasábjain. Emlékszem, az egyikben a Fantasztikus Négyes balhézott Dr. Doom-al, miközben mindannyian tisztában voltak vele, hogy Suzy Storm terhes... gondolom már akkor nyomult a femináci lobbi a propagandával.

Egyébként "az én testem" téveszme valóban létezik, de ebbe belelátni...

(#257) BiggusDickus
Egyet(nem)értésről nem volt szó.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#257) #21123072 válasza AxBattler (#256) üzenetére


#21123072
törölt tag

fogalmam sincs, ez a te tereped. de attól, hogy én úgy érzem, propagandát nyomnak le a torkomon, nem jelenti azt, hogy nem értek egyet azzal, amit képviselnek, azt sem, hogy egyet értek, ezt már te szeretnéd belelátni.

(#258) NemMo


NemMo
őstag

Most kezdődött a 2. nap 8 órám van benne eddig. Szerintem zseniális.

(#259) erahurka válasza AxBattler (#256) üzenetére


erahurka
félisten

Konkrétan elhangzik a játékban, hogy semmi köze a férjnek ahhoz, ha a hasasan terhes nő háborúba megy. Nincs itt több belelátva sajnos, a girlpower propaganda jelen van a játékban.

(#260) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
A speciel editionhöz kaptam játékzene letöltő kódot de ezt ugye csak a PS-re tudom letölteni. Átpakolhatóak valahogy pc-re/telóra a zenék?

(#261) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap végeztem a The Last of Us Part II-vel, íme a véleményem: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262) erahurka


erahurka
félisten

Meglepően sokat ki lehet hozni a gitározós mini game-ből: [link]

(#263) Csabee86 válasza erahurka (#259) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az ilyenekbe belelátjátok a girlpowert de abba nem, hogy nőkkel ölsz halomszámra kiképzett katonákat, fertőzötteket? :)

(#264) erahurka válasza Csabee86 (#263) üzenetére


erahurka
félisten

Hát most figyelj, ha nő a főszereplő, akkor az öl halomra mindent, szerintem ezzel nincs baj.

(#265) VikMorroHun válasza Mumia (#230) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nagyszerű, akkor a 15 féle súlyos ludonarratív disszonanciából sikerült kiütni egyet; ezek szerint tévedtem.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#266) erahurka válasza Mumia (#230) üzenetére


erahurka
félisten

"Jóval indulás után jön rá, hogy terhes"

3 hete késik neki...

(#267) Mumia válasza erahurka (#266) üzenetére


Mumia
csendes tag

Igen, akkor amikor elmondja Ellie-nek. De több mint 3 hete úton voltak már akkor. Amibe bele lehet esetleg kötni, hogy miért nem mondta rögtön akkor amikor sejtette. De hát nőből van, attól még mert lezbi :) Szóval számomra teljsen hihető volt a szituáció, nem rossz írás.

[ Szerkesztve ]

(#268) kerobi


kerobi
senior tag

Abby....Abby....Abby.Abby. :D Nagy rajongója vagyok mintkét hölgynek. Nem tudjátok Abby arcát ki viseli a való életben?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#269) erahurka válasza Mumia (#267) üzenetére


erahurka
félisten

Három hétig tartott az út az első pályáig? Erről lemaradtam :DDD

(#270) vg válasza kerobi (#268) üzenetére


vg
addikt

google kereső:

[link]

:DDD

(#271) erahurka válasza vg (#270) üzenetére


erahurka
félisten

De helyes :Y

(#272) chris0000


chris0000
őstag

vége! vegyesek az érzéseim.. Seattlenél kezdett kifulladni a történet számomra.. több órán keresztül megy az Abby vonal amit így is +ba beletömtek a 2. részbe + hozzájön még megint egy + vonal.. a Yara,Levy sztori, ami szerintem már sok lett a játéknak.. egy sorozatban elmenne, de nem egy folytatásban, aminek lehet nem is lesz már 3. része.. (DLC-t se terveznek Druckmanék..) vagy ha lesz is, ki tudja mikor 6-8-10 év múlva.. :U ez a játék így véleményem szerint nagyon megosztó lesz...a story ok tartalmas volt, nem is túl egyszerű... a játékmechanika szuper, a mozgások, hangok, csoportok nagyon ok, de a grafika nekem nem nyújtott semmi eget rengetőt.. egy Uncharted 4 is jobban nézett ki vagy az RDR2 szerintem.. PS5-re kellett volna ezt kiadni.. összességében feledhető és el is adom egyből.. üdv.

(#273) kerobi válasza vg (#270) üzenetére


kerobi
senior tag

[link]

cuuuki

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#274) Mumia válasza erahurka (#269) üzenetére


Mumia
csendes tag

Hát igen, lóháton poroszkálva megsemmisült infrastruktúrán nem pár napos roadtrip eljutni amerika legészaknyugatibb csücskébe.

(#275) modflow


modflow
veterán

A fertőzöttekről van valahol magyar leírás?

Most találkoztam először egy vánszorgóval és azt csendben nem tudtam hátulról kinyírni....
A kattogó az okés, hogy vak és jó a hallása, simán kinyírom lopakodva....

Ehhez szeretnék leírást a többi ellenfélhez.

(#276) sittes79


sittes79
addikt

Gyűjtőknek esetleg, nem tudom ez volt a collectorsban?

[link]

(#277) Nova96


Nova96
őstag

Egy kérdés, csak nekem állt fel a szőr a karomon a stalkerektől? Bármit mutattak, ők voltak a legrosszabbak, egyszerűen hátborzongató volt, sokszor a bujkálósuk és elfutásuk.
Csak én éltem így?

(#278) AxBattler


AxBattler
félisten

Ma láttam Abby-t a TV-ben, egy Rexona reklámban... csak itt úgy hívták, hogy Katinka! ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#279) sittes79 válasza AxBattler (#278) üzenetére


sittes79
addikt

Hát nem állnék le vele verekedni dikk Biczó omg

(#280) Mumia válasza AxBattler (#278) üzenetére


Mumia
csendes tag

Én maradnék az og Abby-nál. Vagy a hölgynél akiről mintázták.

(#281) Csavez™ válasza Mumia (#280) üzenetére


Csavez™
veterán

:C

(#282) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ugyan nekem nincs PS4-em, de haza látogattam egy hosszú hétvégére és tesóm jóvoltából játszottam ma kb 8 órát vele. Tényleg zseniális, bár egérhez és billentyűzethez vagyok szokva, kicsit érdekes még néha a kontroller, de a füttyögő emberekig jutottam. Annyira jó ilyen aprólékos játékokkal játszani, külön jó a kötél fizika. :) Mondjuk ismerem a sztori véget, az annyira nem jött be, de ettől függetlenül páratlan. :) Egyedül csak a vadul ugráló framerate zavart.

Megyen!

(#283) Wesder válasza CptAdamica (#282) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi ugràlt? Nem stabil 30?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#284) CptAdamica válasza Wesder (#283) üzenetére


CptAdamica
veterán

Még szerintem az első bumszli kiadása van a PS4-bol. De igen, nem stabil, sokszor mikor fordulok, akkor kicsit leesik és nagyon érzem. (Szerintem kb 25 fps-re) Ugye én PC-n 75 fps-hez vagyok szokva, lehet azért is érzékenyebb. :D

Megyen!

(#285) sittes79 válasza CptAdamica (#282) üzenetére


sittes79
addikt

Gondolhatod én is 240hz monitor után meg 200+fps pc én, azt hittem diafilmet nézek, ezt leszamitva legjobb single jatekelmeny eddigi életem során.

(#286) CptAdamica válasza sittes79 (#285) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jaja, amúgy is nagyon szeretem a TPS játékokat. Amúgy hasonlít a RE szériára is, sokszor pont ezért végig rohantam tök lényegtelen pálya részeken is, némi loot reményében. :D Aztán rájöttem, hogy itt máshogy vannak helyezve. Meg például a széf kódok megoldásai is sokszor helyben vannak, a RE-nel meg gyakran vissza kell rohanni 200 métert. :D Amivel van még átfedés az a Plauge Tale. Persze más kategóriák és mindegyik a maga nemében páratlan. :)

Megyen!

(#287) erahurka válasza CptAdamica (#284) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem Slim van ami azt tudja mint a dagi de csak nagyon ritkán éreztem droppot.

(#288) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Nálam szomorú véget ért Ellie kalandja. Miután Dina ott maradt a színházban (és így kb. 50%-kal csökkent a kis csapatunk harci ereje), a WLF meg harci kutyás erősítést kapott (amiket ugyan ki lehet iktatni molotovval, de túlzásnak tartottam a fél percenként 1-2 molotov elhasználását), Ellie akárhogy próbálkozott, szétmarcangolták. Vagy amíg félreugrált előlük, addig a két irányból érkező katonák szitává lőtték. Egyszer ugyan sikerült későbbi ellenőrzőpontra ugrani játék betöltésekor, de az ellenségek nem tűntek el, mint az elején Jacksonban. Úgyhogy itt elengedtem ezt a játékot.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#289) Zsinder válasza VikMorroHun (#288) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Tehát a játék hibája, hogy túl nehéz szinten kezdted el? :U

(#290) Wesder válasza Zsinder (#289) üzenetére


Wesder
félisten

Noob. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#291) erahurka válasza VikMorroHun (#288) üzenetére


erahurka
félisten

Vedd könnyebbre. A kutyák nem olyan vészesek, szuper hallással látod (hallod? :C) merre van a szagcsíkod, azt ne húzd a közelükbe.

Ezen a részen én is szívtam amúgy, végül valahogy bekeveredtem egy sarokba és onnan megöltem minden rám rontó ellenfelet :DDD

(#292) drachoHUN válasza VikMorroHun (#288) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kutyának leteszed a csapdát ha máshogy nem megy és problem solved.

Forza JUVE!!!

(#293) felixo válasza Mumia (#280) üzenetére


felixo
őstag

Én meg inkább Abby igazi arcánál :

Redmi Note 9

(#294) erahurka válasza felixo (#293) üzenetére


erahurka
félisten

😍

(#295) CptAdamica válasza felixo (#293) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy durva, hogy a játékban tényleg férfi melle van. :D

Megyen!

(#296) bbdzyx válasza VikMorroHun (#288) üzenetére


bbdzyx
senior tag

xaxa, n00b

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#297) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Sziasztok! Készítettem egy videót a játékban lévő fertőzésről és fertőzöttekről, sok új infót szerintem nem tartalmaz az ittenieknek, de hátha segít valakinek a későbbiekben! :B

(#298) Mumia válasza CptAdamica (#295) üzenetére


Mumia
csendes tag

Hát én nagyon hülyén érezném magam férfiként olyan mellekkel.

(#299) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, végül Abby 3. napjáig jutottam, odáig, hogy meghal Isaac. Nagyon kéne a májkőlszoftnak is pár ilyen cím, mert tényleg nem is a történet viszi el az egészet, hanem a végtelenségig kidolgozott játékmenet és grafika. Mondjuk volt pár hangulatos rész, mint például a dínó park. Majd augusztusban befejezem, meg ha jön PC-re, akkor simán 1. napos vétel lesz, azért tényleg annyiszor lőttem félre kontollerrel, hogy már majdnem kínomban sírtam. :D Plusz nagyon utálom az LMBTQ erőltetést, de akik emiatt lehúzzák metacritic-en a játékot, meg fenyegetik a fejlesztőket, azok egy kibaszott nagy idióták.

Megyen!

(#300) Wesder válasza CptAdamica (#299) üzenetére


Wesder
félisten

Kéne, de ha nem lesz, akkor mi van? Semmi. Lehet venni PS-t ugyanúgy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.