Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balisz


balisz
senior tag

Nyitott béta fázisba lépett a játék, és mivel nem találtam itt topic-ot róla, gondoltam nyitok egyet. :)

A The Elder Scrolls: Legends egy ingyenesen játszható online CCG (Collectible Card Game), ami a Beteshda RPG szériájának világát veszi alapul.

Én a nyitott béta előtt kezdtem el játszani vele pár nappal, komoly tapasztalatom még nincs a játékmenettel kapcsolatban, így ilyen téren összehasonlításokba nem is mennék bele.
Viszont az könnyen megállapítható hogy funkciók terén erőteljesen hasonlít a legnagyobb online riválisra, a Heartstone-ra. A hősöknek itt is 30 életpontja van, a kártyák ritkaságát ugyan azok a színek jelzik, ezen kívül egy pack és a draft mód is ugyanannyi gold-ba kerül mint a riválisnál.
Én személy szerint úgy érzem vihettek volna a játékba egy kicsit több egyediséget, de így legalább a Heartstone játékosok az elejétől fogva otthon érezhetik magukat benne, valószínűleg ez is volt a cél.

Itt van pár hasznos link a játékhoz:
Hivatalos oldal
Reddit oldal
Deck gyűjtő oldal

(#2) balisz


balisz
senior tag

Itt van egy rövid összefoglaló videó a játékmenetről: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3) meoindil


meoindil
aktív tag

Nekem tetszik. A kivitelezés igényes, szép a grafikája. A játékmenet kicsit bonyolultabb a HS-nél. A Story mód (ezzel kezdtem) kifejezetten tetszik.
Szerintem mindenképp megér egy próbát annak, aki szereti az ilyen stílusú játékokat.

(#4) Rankerz


Rankerz
senior tag

Végigvittem a story módot és az ajándék solo arénát , az alapján tetszik amit láttam

Érződik a Heartstone kópia minden aspektusán.
Most komolyan még az aréna is pont 150 goldba kerül :D

Az új elemek ami nincs HS ben:

- A classok tulajdonképpen attól dőlnek el milyen attribútumú lapokból áll a paklid
- 2 lanen folyik a meccs , a lanek rendelkezhetnek extra tulajdonsággal
- 5 életpont elvesztése után húzhatsz egy lapot amit ingyen lejátszhatsz ha Prophecy képesség van rajta --> Itt éreztem egyedül azt a szerencse faktort hogy egy jó Prophecy húzással kb megnyered a gamet

Összességében nagyon szórakoztató játék , kíváncsi vagyok hogy mennyire P2W
Itt is pakkok vannak amiből kapod a lapot meg napi küldetések szóval elképzelhető hogy elég farmolással meg lehet szerezni amire szükséged van

Próbálja ki mindenki egyszer, ingyenes és kb 1 GB az egész game :K

[ Szerkesztve ]

(#5) meoindil válasza Rankerz (#4) üzenetére


meoindil
aktív tag

Véletlen faktor vagy sem pont a Rune - Prophecy páros az ami leginkább megfoghatja, hogy csak az aggro, "the face the place" paklik uralják az egész játékot.
Nyilván a kezdőknek itt is a gyors, olcsó deckek a könnyebben elérhetőek, de ez a játék szerintem nagyobb mértékben épít a kombókra, tulajdonság módosításokra mint a HS.
Szerintem is mindenképp érdemes kipróbálni annak aki szereti az ilyen típusú játékokat.

(#6) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

iPon teszt. Nekem meghozta a kedvemet a kipróbáláshoz.

(#7) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Játszik valaki aktívan a játékkal?

Ha igen nyugodtan vegyetek fel: FuRiONight

(#8) chris0000 válasza FuRiONight (#7) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
felvettelek.
üdv.
nevem:TESL

[ Szerkesztve ]

(#9) meoindil válasza FuRiONight (#7) üzenetére


meoindil
aktív tag

Üdv!

Én is felvettelek.
Meoindil

(#10) meoindil


meoindil
aktív tag

Az új patch-csel 3 free pack is érkezett.

(#11) meoindil


meoindil
aktív tag

Hivatalosan is megjelent pc-re a The Elder Scrolls: Legends.
Áprilisban érkezik az android tablet verzió és valamikor kora nyáron a mobilokra.

(#12) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kipróbáltam a játékot, nagyon tetszik eddig. A sztori mód is remek volt. Még tolom, aztán meglátjuk, mennyire fogom komolyabban folytatni, de eddig ígéretes. Kicsit pörgősebbnek tűnik, mint a HS, de semmivel sem kevésbé agyalósabb.

(#13) meoindil


meoindil
aktív tag

(#14) meoindil


meoindil
aktív tag

Új patch jött ki, és megjelent a The Fall of the Dark Brotherhood!

[ Szerkesztve ]

(#15) meoindil


meoindil
aktív tag

Néhány androidos eszközre már tölthető:
The Elder Scrolls®: Legends™ (Unreleased)

Nekem nem engedte, de apk-ból felrakva elindult tableten.

(#16) meoindil


meoindil
aktív tag

A TESL: Legends felkerült a Steamre is!
Remélem sokan kipróbálják, és megtetszik majd nekik!

(#17) frem1790


frem1790
tag

Véletlenül botlottam ebbe a játékba a Steam-en, és mivel a Skyrim kedvenc belenéztem, hmm: kártyajáték. :F
Soha nem játszottam ilyesmivel eddig - a gwentet leszámítva a Witcher-ből. De mivel ingyenes volt letöltöttem, aztán pihent pár hetet a gépemen, most vettem elő.
Elkezdtem próbálgatni és bár ismeretlen műfaj és az angol sem megy, egész jól elboldogultam. Azt kell mondjam tetszik, érdekes, agyalós játék. Elsőre egyszerűnek tűnik mint a faék, de a sok változatos tulajdonságú lap miatt nagyon sokat lehet - és kell is - spekulálni. Már vesztesnek ítélt partiból is fel lehet állni kis szerencsével. Némi odafigyeléssel, meg egy kis szótárazással nagyon jól boldogulok vele angol tudás nélkül is!
Nekem nagyon bejött a zsuga! :DDD
Ha már PH akkor az értékelés: Ajánlott!! :C

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#18) meoindil válasza frem1790 (#17) üzenetére


meoindil
aktív tag

Üdv a csapatban! :)

Nem tudom meddig tart de most van a Twitch Drops.
Ha van Twitch accountod és azt összekapcsolod a Bethesda accountoddal, úgy nézel Elder Scrolls Legends streameket, akkor véletlenszerűen kaphatsz jutalmakat. (Legendary card pack, Soul Gem, gold)

(#19) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Halihó! Látom még nem alakult ki a játékhoz komolyabb közösség. Észrevettem hogy multiplatform a játék most regisztráltam online és telepítem a programot, kiváncsi vagyok fogom-e élvezni annyira mint a HS-t. Ha van valami tipp, infó jó tanács kezdőknek szívesen fogadom. :D

(#20) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kihalt a topic? (Nagyon úgy fest.)

Befejeztem az ingyenes single módot és megvettem az 500 goldos AELA'S COMPANIONS dekket, eddig tetszik jó vele játszani. Meglepődtem, hogy 5 pakli áráért van ilyen ajánlat, kellemes csalódás.

(#21) meoindil válasza KISDUCK (#20) üzenetére


meoindil
aktív tag

Sajnos itt a Prohardveren be sem indult igazán. :O
Az SG és az FB csoportok azért aktívabbak. Érdemesebb hozzájuk csatlakozni.

Az előregyártott paklikon kívül is meglehetősen felhasználóbarát a játék.
Használd a Twitch Dropot is, ha van rá lehetőséged!

(#22) KISDUCK válasza meoindil (#21) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi a tippeket. Twitchet nyomom, de a drop rate elég kaksi, egyik alkalommal 11 óra twitch nézés kellett a drophoz és eddig nem a legjobb volt a jutalmazás se: 2x100g 1x600g és 1x100 lélek por. Azért nyomom még a jövőben mert a kicsi is valami.

(#23) KISDUCK válasza KISDUCK (#22) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az élet mai apró öröme: sikerült ma még egyszer 100g lootolnom twitchen keresztül. Gyűlik a vagyon végre meg lesz (vagyis a gold meg van már rá) a 4. "különleges ajánlat" is és utána nekiállok a Dark Brotherhoodra gyűjteni.

Kíváncsiságból nézegettem az ingame shopot pc-n és androidon is, hát mintha drágább lenne az android shop, nyílván valami nem baráti árfolyamon számolja a google az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#24) meoindil


meoindil
aktív tag

Október 1-től Daily Login Rewards a TES:Legendsben!

(#25) KISDUCK válasza meoindil (#24) üzenetére


KISDUCK
addikt

Na ez igen, remélem azért a twitch drop marad még, igaz hogy eléggé csökkent az átlag jutalom, de ami ingyen van az ingyen van.

(#26) meoindil válasza KISDUCK (#25) üzenetére


meoindil
aktív tag

Az októberi Daily Rewards.

(#27) meoindil


meoindil
aktív tag

Most hétvégén indul az új Singleton Gauntlet mód!

(#28) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Nem vagánykodás, de ezt megosztom! :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#29) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Hol érdemes deck leírásokat olvasgatni? Jó párat találni neten, de valahogy egyik se tünt összeszedettnek.

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv!

Aki aktívan játszik, az tud nekem adni egy pár tanácsot Redoran paklikhoz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) Tyler Durden

Sikerült egy jobb packot kinyitnom :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#32) Kareszovics válasza Tyler Durden (#31) üzenetére


Kareszovics
addikt

3 Epic, szép.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#33) Tyler Durden válasza Kareszovics (#32) üzenetére

Legendary, de hja (: HS lerakása után teljesen rákattantam a gaméra, azt kell mondjam minden tekintetben jobb, mint a HS..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#34) meoindil


meoindil
aktív tag

Holnap este 10-kor lesz egy Twitch stream, amiben bemutatják az újdonságokat. 25-én érkezik az új kliens, előtte egy hosszú leállás lesz!

[Everything you need to know about the new Elder Scrolls: Legends experienc]

[ Szerkesztve ]

(#35) Z10N


Z10N
veterán

Azt tudtam, hogy nagyon csal az AI (arena, guest player, story), de hogy ennyire :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) Z10N


Z10N
veterán

Ket honappal ezelottrol...

Madness Master :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#37) thesound


thesound
őstag

Elég kihalt a topik, de csatlakozom. A HS-t leraktam pár hónapja, és ez most nagyon megtetszett.
Egy special offert vettem IRL pénzért: 5k volt a full Clockwork story+400 gem+10 pakk. A többit goldból tervezem szépen lassan elérni. Nem sietek, nem grindolok, inlább élvezem a játékot.
Level 14 vagyok. Solo arenazom, meg a storykat letolom ahogy megbírom venni a goldból.

A napi questeket mikor tudom újra rollolni? Néztem a profilomban, de nem lehet, neten semmi konkrétat nem találtam evvel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#38) meoindil válasza thesound (#37) üzenetére


meoindil
aktív tag

Üdv!

Igen itt nem nagy az élet - az FB csoport azért jobban működik.
Sajnos az utóbbi egy év bénázásai nem tettek jót a játéknak, de most talán újra felélénkülnek a játékosok. 15-én jön ki az új kieg, és még idén 3 másikat is terveznek.
A questekből naponta 1-et lehet újrakérni. A storyk kifejezetten jók.

(#39) maross


maross
veterán

Lenne egy folos ilyen kodom - mar ha mukodik:

"The Elder Scrolls: Legends Pack"
The Elder Scrolls: Legends: 2 Card Packs (Skyrim) 1 Event Ticket 100 Gold 100 Souls

Ha valaki tudja hasznalni, dobjon egy privit.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.