Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  The cure topic

Hozzászólások

(#1) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag


Kinek mi a véleménye az új lemezr´´ol???

Holnap megyek belehallgatni de valahogy elriaszt a CD ''biznisz'' szaga.
Pl. Olvastam egy interview-et amiben Robert azt nyilatkozza, hogy mostanában Korn-t , At the drive In-t hallgat és, hogy a lemezre is hatással volt.. Na ezen felkaptam a fejem, hogy mit beszél???!!
És tessék most olvasom, hogy kiadót váltottak és

'' A lemez fölött Ross Robinson, a Korn, a Slipknot és az At The Drive-In producere bábáskodik. ''

Majd megnéztem a hivatalos oldalukat is ahol az szponzorációs, pontgy``ujtéses hülyeség elriasztott.
Szóval hiába vagyok ''rajongó'' de elriaszt ez a ''biznisz''.... a régi kultusz Cure-t akarom!

Hallgatta valaki esetleg?

Mi a vélemény?

Aláírás

(#2) biker


biker
nagyúr

2005.08.26.
Szegedi Ifjúsági Napok

22h00: Borsodi színpad

The Cure :C:C:C:C::C:C:C:C:C

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) Pirítós válasza biker (#2) üzenetére


Pirítós
tag


Mennyiért adnád el a Mac-edet?

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#4) biker válasza Pirítós (#3) üzenetére


biker
nagyúr

így két hetesen?
amennyiért vettem, talán annyiért sem... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) bebean válasza Pirítós (#3) üzenetére


bebean
aktív tag

ez hogy jön a cure topikba??? :F

(#6) Pirítós: thx. :R


ha nem vizsgaznek minden szeptemberben :(((, akkor elmennek. jatszanak egyebkent meg regi szamokat, vagy csak az ujabbak mennek? koncerten meg nem voltam, de szivesen megneznem...

[Szerkesztve]

...

(#6) Pirítós válasza bebean (#5) üzenetére


Pirítós
tag

Egy kis rejtett upa totyiknak

Cukorfalat cicák szerető gazdit keresnek:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=182134[/L]

(#7) b14


b14
senior tag

HIBA A RENDSZERBEN!
[kép]



[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#8) Viktor77 válasza b14 (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Firefox?

Mert akkor ismert bug.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) b14 válasza Viktor77 (#8) üzenetére


b14
senior tag

Bocs, hülye vok.

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#10) bebean válasza b14 (#9) üzenetére


bebean
aktív tag

mi rossz benne?

...

(#11) b14 válasza bebean (#10) üzenetére


b14
senior tag

Néztem a dátumozást...
2004-07-01
2005-06-02
Ezt nem figyeltem, hogy ez egy tavalyi topik.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#12) woodpaul válasza biker (#2) üzenetére


woodpaul
őstag

Micsoooda? A Cure ismét Magyarországon? Még mindig vérzik a szívem, hogy 2002-ben kihagytam a Szigetes fellépésüket...

Androidő

(#13) woodpaul válasza woodpaul (#12) üzenetére


woodpaul
őstag

A hivatalos honlapon még nincs semmi, pedig a 28-ai berlni koncert is fennvan már. Majd hiszem, ha ott megerősítik.

[Szerkesztve]

Androidő

(#14) biker válasza b14 (#11) üzenetére


biker
nagyúr

tudom, hoy tavalyi, keresővel találtam meg.

hivatalos cure oldalon nincsen fent még, de az events commentsben már igen, és a www.szin.org-on is meg van erősítve.

remélhetőleg pár napon belül megerősítést nyer Roberték által is.

(olyan emeber szólt tegnap, aki közelebb áll a rendezőkhöz, lévén ők viszik a szegedi DarkNewWawe klubot, és a 80-as partit, és a többi ilyet)

Reméljük, tényleg alá van írva...

amugy ez az én mákom.
26év szeged alatt egyre szararbb volt a szin, meg a májulás is, megszünt, áthelyezték, stb stb
mikor felköltöztünk pestre, abban az évben jött a cure a szigetre, de épp enni alig volt pénz a kaució és társai miatt, most meg szegedre utazhatok vissza értük :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) woodpaul válasza biker (#14) üzenetére


woodpaul
őstag

Ezt a szegedi leutazást még én sem tudom, hogyan fogom megoldani. Nem is az utazással, hanem inkább a szállással van baj, bár jut eszembe, élnek ott távoli rokonok...

Androidő

(#16) biker


biker
nagyúr

HIVATALOSAN MEGERŐSÍTVE!!!!!!

lesz szegedi koncert
http://www.thecure.com/events/
Bővebben: link

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) biker válasza Kalandor (#17) üzenetére


biker
nagyúr

nekem is! :)

röhely, hogy elköltözök szegedről, beindul az élet :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) biker válasza Kalandor (#19) üzenetére


biker
nagyúr

:):):)

2002 nyarán jöttünk fel pestre, 2003.dec.-bn vettünk lakást harasztiban.
a szigeti koncertre pusztán ilyen jellegű anyagi okokból nem jutottam ki.

és most mehetek szegedre curet nézni :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) bogingrol


bogingrol
aktív tag

akar meg is szervezhetnenk a koncert es az ifi napok egisze alatt egy PH talalkozot is ami rogton nemzetkozi jelleget is oltene, mivel en is ott leszek :D:D:D

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#22) kapcs-ford válasza biker (#16) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Szuper!!

Eddig 10koncerten voltam (bloodflowers tour) de még egyszer sem Mo-n, pláne nem a kis falumban a tiszapartján...
Ha ez valóban a Show lesz akkor az 3 órás koncertet jelent 5perc szünettel.. vegyesen régi és új számokkal. A billentyűs Roger O'Donnell és a gitáros Perry Bamonte-nak távoznia kellett Bővebben: link a bandából szóval új felállásban lesz a banda.
Hiába a megerősítés azért valljuk be hogy kicsit hihetetlen.. ahogy ismerve a város költségvetését amit eddig máshova vetettek...

Úgy legyen hogy ott legyen!

Lesz PH-es sátor? :C

Aláírás

(#23) biker válasza kapcs-ford (#22) üzenetére


biker
nagyúr

hát igen, o'donnel nem először távozik :)

amugy kissé nem tudom, hogy egy Show-hoz illő méretű színpadot hova állítanak, és hova megy be 10-20e ember, de biztos megoldják.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) amargo


amargo
addikt

A szigetes kihagyás után, ennél jobbam már csak a két placebo kihagyását sajnálom.. esetleg valaki nem tudja, hogy ők jönnek e még ide?

szerk: már szervezem, hogy kéne megoldani, hogy most ne maradjak le erről legalább!

[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#25) misu


misu
aktív tag

Hy!

Jesss...:)

Én voltam a szigeten 2002-ben és nagyon f@sza vót...:DDD

És most is megyek...SZIN-ra...

Remélem lesz akkora boolee, mint 3 éve!

Akkor jöttem össze az asszonnyal....most együtt megyünk...legközelebb remélem már a gyerek(kekk)el...:DDD

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#26) misu


misu
aktív tag

Hy!

Pénteken The Cure Szegeden!
Aki szereti és van ideje az jöjjön!

Meg különben is!
Boolee lesz!;):)


Bye!

Bűn az élet.

(#27) biker


biker
nagyúr

megyek, jegy már megvan, vacsi azt góóóóóó

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) kapcs-ford válasza biker (#27) üzenetére


kapcs-ford
őstag

jóóóó kis buli volt!!! a délutáni kis beállás pedig szinte koncert volt.! :C:C:C:C:C


:R:R:R:R:R

Aláírás

(#29) biker


biker
nagyúr

király volt, de nagyon!

remélem valaki felírta a számokat, mert ennyit nem tudtam megjegyezni :)

valami kegyetlen volt, azt hittem a végén, hogy visszamentünk 198x-be :)
rég nem láttam koncertlistán olyanokat, mint a Blood, Push, Never enough, 100years, ahh, és főleg a 3IB, Drowning man, uhh, kollégám meg fejbelövi magát, mert ő a régi kemény cure számokat szereti, az újakat nem, és azért nem jött, mert arra számított, hogy újak lesznek :D:Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) darkside válasza biker (#29) üzenetére


darkside
csendes tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ugyenezen okokból kifolyólag nem mentem. Megőrülök.

all i have to do is kill her

(#31) darkside válasza biker (#29) üzenetére


darkside
csendes tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ugyenezen okokból kifolyólag nem mentem. Megőrülök.

all i have to do is kill her

(#32) darkside


darkside
csendes tag

OOPS. Bocsi, ez kétszer ment.

all i have to do is kill her

(#33) biker válasza darkside (#31) üzenetére


biker
nagyúr

bakker, összesen ami új szám volt, ha jól rémlik ( :) )
End of the world
Friday I'm in love rockos verzió, egész jó volt így, meg mintha egy lett volna még, többi tán mind ''régi'' volt.

De milyen is lett volna a ''régi'' felállással, 3gitárral, no billentyűs.

Jah, Robert megevett 2 gitárt is, egyet a 100Years alatt, menet közben kellett cserélni, mert furán szólt -2 húrral, egyet meg a Boys don't cry alatt fogyasztott le :)

éjfél helyett meg 0:45-ig tartott, pedig nem csúszott sokat. isteni volt.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) darkside válasza biker (#33) üzenetére


darkside
csendes tag

Ne fájdítsd a szívemet, mert soha többé nem fogom olvasni ezt a topicot. :) Rájuk jellemző a majdnem 3 órás koncert. Ezt (is) nagyon szeretm bennük. Nincs 2 óra játék után pá-pá.
Simon milyen volt? (hülye kérdés, gondolom olyan basszust nyomott, hogy mindenkinek elállt a lélekzete)

all i have to do is kill her

(#35) Digital


Digital
addikt

Nekem azért tetszett a Cure koncert,mert csendben voltak,és bírtam aludni!;] A huligánsz iszonyú hangos volt:O

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#36) darkside válasza Digital (#35) üzenetére


darkside
csendes tag

GONOSZ

all i have to do is kill her

(#37) @rglaaf


@rglaaf
veterán

A koncert csodás volt jó volt ujra hallani őket élőben:R

PSN:BiZzare_0 ️

(#38) Digital


Digital
addikt

Most nézem a Délmagyar címlapján (a nyomtatott verzióról van szó) The Cure-sötétek a parton! wazzze hozza a formáját Szeged ''kedvenc'' napilapja :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#39) darkside


darkside
csendes tag

Akik voltak a koncerten, nem csináltak néhány képet ''véletlenül''?

all i have to do is kill her

(#40) biker válasza darkside (#39) üzenetére


biker
nagyúr

volt sok fényképezős, meg láttam mobillal és mp3-al rögzítő embert is.

Simon? hmm, ha azt vesszük, hogy a szokásos nála, hogy kicsit, néha lép egyet, vagy kettőt, és néha még meg is fordul, akkor most nem az volt.
a koncert felétől ugrált, lóbálta a gitárt, stb.
nagyon nagy volt a hangulat.

mellesleg a darknewwave.gerisoft.hu lapunkon ha elkészül, lesz kép is meg cikk is :)
de pszt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#41) biker válasza Digital (#35) üzenetére


biker
nagyúr

hát most nem azért, de a hooligans kisebb hangeszközzel lépett fel, mint tegnap az anima és a cure.
szerintem csak jobban irányban áll a tvnetwork színpad mint a borsodi színpad.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#42) biker válasza darkside (#34) üzenetére


biker
nagyúr

hát ez történt, megvan a lista. :)

August 26th, 2005 - Szeged, Hungary (Youth Days of Szeged Festival)
Open, Fascination Street, From the Edge of the Deep Green Sea, alt.end, The Blood, The End of the World, Inbetween Days, Shake Dog Shake, Us or Them, A Night Like This, Push, Friday I'm in Love, Just Like Heaven, A Letter to Elise, Lullaby, Never Enough, Signal to Noise, The Baby Screams, One Hundred Years, Shiver and Shake, End

1st encore: At Night, M, Play For Today, A Forest
2nd encore: The Drowning Man, Faith
3rd encore: Three Imaginary Boys, Grinding Halt, Boys Don't Cry, 10:15 Saturday Night, Killing (Kissing) An Arab.

Show was 2 hours and 40 minutes.

Soundcheck: ''The band played on stage for soundcheck more than one hour:
Fascination Street * Lets Go To Bed * Signal To Noise * Hot Hot Hot! * Inbetween Days * Primary * Lullaby * Never Enough
with Robert: Figurehead * Inbetween Days * Hot Hot Hot * Catch * If Only Tonight We Could Sleep * Its Not You * Jumping Someone Elses Train''

sajnos a próbán nem voltam ott, de ismerős kb 80képet nyomott le ott is, de a próba se semmi, bakker, egy óra...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43) darkside válasza biker (#42) üzenetére


darkside
csendes tag

Volt a Play for today... :O

all i have to do is kill her

(#44) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

A délutáni beállásról pár kép itt:

Bővebben: link

Este sajnos nem vittem ki a gépet mert lehet nem élte volna túl...

Aláírás

(#45) darkside válasza biker (#40) üzenetére


darkside
csendes tag

Ok. Nem mondom el senkinek :U

all i have to do is kill her

(#46) enddav


enddav
aktív tag

Helló, na mi van itt? Már senki sem hallgat Cure-t? :(

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  The cure topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.