Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha jól tudom ez az első rész a szériában, ami PC-re is megjelenik, ezzel 5-6 platformra kell optimalizálni, szóval várhatóan mocskosszar állapotban fogják kidobni. :D
Titkon reméltem, hogy elengedik a prevgent és valami brutál látványos nextgen mecha rombolást kapunk...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) flexxx2 válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

Miért lenne az, manapság már sok mindent megoldanak a motorok.

Ez a trailer ütött rendesen.

(#3) Bad Pritt válasza flexxx2 (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint miért lenne optimalizálatlan? Igazából a FromSoft neve garancia rá. :D Nem azt mondom, hogy mindenhol, de úgy nagyjából a platformok felén lesznek minimum közepesen súlyos problémák.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Na, erre kíváncsi leszek. Cinematic nagyon adja :)

Life is better with a Titan

(#5) flexxx2 válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


flexxx2
őstag

én nem találkoztam PC-n problémával az elden ringben, szóval szerintem rendben lesz ez is

(#6) Bad Pritt válasza flexxx2 (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, mikor kezdtél el vele játszani, megjelenéskor a topikja (nem csak itt) tele volt a PC-s játékosok problémáival.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) flexxx2 válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


flexxx2
őstag

ja hát vártam 2-3 patchet, de ez nem a portolás hibája, sokkal több játékot eleve elrontanak, szóval ez istenes volt

(#8) Bad Pritt válasza flexxx2 (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nem tudom, mennyire volt ténylegesen súlyos, csak az tűnt fel, hogy az első egy-két hétben kb. minden második komment PC-s troubleshooting volt. :D De arról olvastam, hogy pl. a Steam Deck-es verziót nagyon hamar összerakták normálisra, bár ez inkább a Valve munkatársak érdeme.

Mindenesetre remélem, hogy ez az AC VI normális állapotban fog megjelenni minden platformon és legalább olyan jó lesz, mint az előző rész (bár alig emlékszem rá :D).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) Fitzgerald válasza flexxx2 (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Megjelenéskor olyan stuttering volt pécén, hogy szinte játszhatatlan volt a játék (egy soulslike játékban - ahol egy rossz mozdulat/félrenyomás élet-halál között dönthet - elfogadhatatlan az ilyesmi), a 60 fps cap ellenére sokszor 50 környékére is beesett a framerate combos konfigurációkon is, kontroller support szokás szerint trágya volt megjelenéskor (nem tudom ezt peccselték-e, Steam big picture módban nyomom azóta is, egy PS4 kontrollerrel).
Szóval voltak azért problémák pécén dögivel...

[ Szerkesztve ]

(#10) flexxx2 válasza Fitzgerald (#9) üzenetére


flexxx2
őstag

én asszem az 1.04essel kezdtem játszani, ott már rendben volt minden, talán az 1 hónapra rá jött megjelenés után, és én egér+bill-vel játszottam, és totál bejött nekem az irányítás

(#11) Kingcold


Kingcold
aktív tag

Nekem total idegen az Armored Core. Ez is soulslike lesz vagy inkább hajaz a Mechwarrior ra?

(#12) Bad Pritt válasza Kingcold (#11) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fasza kérdés, mert az eddigi részek nem soulslike-ok voltak, inkább talán a Gundamhoz hasonlóan gyors mecha akciójátékok.
Viszont a Bandai Namco hivatalos Armored Core VI oldalán van néhány érdekes mondat azzal kapcsolatban, hogy ez lehet közelebb fog állni a From soulslike játékaihoz: ...now introducing groundbreaking gameplay found in the developer’s recent action games.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.