Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

oh egy nazgul szimulator? ez is dark souls féle lesz?

the trailer was captured fully in-game :))

(#2) Kvelstadt válasza k-adi (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen ez egy souls like. Volt ennek egy előző része hasonló címmel, de az nem ment nsgyot. Én le is pattantam róla pedig szeretem a zsánert.
Ez szerintem egy ilyen újragondolás, és remélem jó irányba fejlődik a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) Daelion válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is ennek tűnik inkább amit mondasz.

Én nem vagyok nagy Souls Like játékos de az első része nekem tetszett és végig is vittem még akkoriban.
Volt benne 1-2 jó ötlet pl, hogy tényleges súlya volt a karinak és full heavy armorba+2H fegyverrel konkrétan fel tudtam lökni nekifutásból az ellenségeket. :D
Deszkák el tudtak törni kari alatt, el is felejtettem hogy olyan aztán NG+ on mentem azt be is zuhantam szakadékba mert addigra ugye jóval nehezebb gear volt karimon én meg nagy lazán át akartam ugyan ott mászni ahol első végigjátszáskor. :DDD

Akkoriban a grafika sem volt éppen rossz szerintem. 'pár hónapja raktam fel megnézni megint és most sem vészes'

Azért kíváncsi leszek erre, hogy mit hoznak ki belőle.

(#4) k-adi válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

ajaj akkor én skippelem, nekem nincs türelmem soulshoz, a 1-hit bossokhoz

(#5) Kvelstadt válasza Daelion (#3) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez annak idején nem jött be, viszont ezitán a Surge első részét imádtam. A 2.ban is voltak jó dolgok de összességében az első jobban tetszett.
Szerintem tanultak sokat a korábbi lords of the fallenből és ez egy jobb, vagy hogy úgy mondjam nagyobb közönség számára befogadható játék lesz.
Én kiváncsian várom hogy milyen lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) Daelion válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem meg pont az nem jött be annyira és abba is hagytam, mármint a Surge 1. részét a 2-t meg se néztem. :D

De ezt én is követni fogom, hogy mit sikerül majd összehozniuk.

(#7) melega válasza Daelion (#6) üzenetére


melega
őstag

Én előrendeltem az Alzatól, úgy olvastam lesz benne coop is a 2014 essel ellentétben, max ha nem jön be átadom a 15 éves unokaöcsémnek.

Ő kítűnő tanuló, nagyon jól tud fogalmazni, és a reakcióideje is jobb a játékokban mint nekem.

Neki az Elden ring lesz az első soulsbilorne játéka Xbox One vagy series X en. Kíváncsi vagyok hogy tud vele haladni.

A Demon souls, Dark souls 1,2,3 bejött és ment.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.