Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Leigazoka


Leigazoka
tag

A Teufel mint hangfal illetve audió eszközöket ( dokkoló, kábel, rádió) készítő cég 33 éve van jelenleg a piacon/ 33 év szaktapasztalattal rendelkezik hangfalkészítés területén.
Az i-termékek dokkolóitól a 3 utas állóhangfalakon át az Ultra 2 minősítésű THX - s hangfalakig gyárt termékeket igen nagy elismeréssel ( Németország és Európa más részein)
A System 10 -s THX Ultra 2 -s hangfal rendszerük pl. megnyerte a 2012-s Hi-Fi világ bajnokság térhatású hangfal rendszer díjat.
Az elsők között volt akik megkapták az engedélyt arra, hogy készíthessenek THX minősítéssel rendelkező audio termékeket.
(A THX nem marketing, egy elég komoly audio szabvány amit csak az igen komolyan elkészített, minden alkotórészüket agyon ellenőrzött hangcuccok kapnak meg ,, A Logitech ide pont nem tartozhatna bele")
(A szabványok a multimédia certifikáltól Ultra 2 -g terjednek, vannak Ultra 2 -s erősítők is (Onkyo, Marantz))
Ha egy személy kinézett magának egy terméket és Berlin közelében vagy Berlinben él akkor 3-4 óra előjegyzéssel a kiszemelt terméket le is tesztelheti, meghallgathatja a Büllow straße 66 - nál levő Teufel cég próba termében.
A cég minden hangfal termékre 12 év garanciát, egyéb elektronikai kiegészítőre ( kábel, csatlakozók) 2 év garanciát ad. Ha letelt a 2 hónapos hallgatási próba időszak alatt ha fellép valamilyen kritérium a hangfallal kapcsolatban azt vissza veszi a cég, és a pénzt vissza szolgáltatja a vevőnek.

Azért nyitom meg ezt a topikot, hogy ha vannak olyanok akik rendelkeznek Teufel termékekkel mondják el a tapasztalataikat, véleményüket azokról.

A cég weblapja ezen a címen érhető el: http://www.teufelaudio.com/

[ Szerkesztve ]

(#2) Formaster válasza Leigazoka (#1) üzenetére


Formaster
addikt

Szia(/sztok)

Most ütöttem le aukción egy Teufel házimozi szettet egy HK erősítővel. Típusszámot nem tudok róla, többek közt ezért is írok, hátha valaki be tudja azonosítani mik is ezek...

(#3) wrbbt2 válasza Leigazoka (#1) üzenetére


wrbbt2
csendes tag

Jó , hogy nyitottad ezt a topicot , remélem lesznek akik megosztják a tapasztalataikat a Teufel termékekkel kapcsolatban . Kint élek pár éve Németo.-ba , itt nagyon kedvelik ezt a nálunk - szerintem méltánytalanul - kevéssé ismert márkát . Meghallgatni sajnos még nem volt szerencsém , de igyekszem pótolni . Mivel magam is hangfal vétel előtt állok , - egy házimozi rendszert rakok össze , a hangfalakon kivül már minden megvan , az egyik kinézett : a Teufel Theater 500 ( 5.1 set ) , teszteken elég jókat írnak , az ára is kedvező , esetleg ha valaki fülelt már ilyet , megoszthatná a tapasztaltakat , ( zene + film ) .
[link]
teszt:
[link]

[ Szerkesztve ]

Treffen sich 2 Fische im Ozean. Sagt der Eine: "Hi" Fragt der Andere: "Wo?!?!?"

(#4) MichaelSD válasza wrbbt2 (#3) üzenetére


MichaelSD
őstag

Berlinben van showroomjuk ha arra jársz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5) Bodagreg


Bodagreg
csendes tag

Teufel hangfalszettem van, érdekel valakit a véleményem? :D

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.