Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tetőtől-talpig

Hozzászólások

(#1) guga


guga
Közösségépítő

Talptól tetőig.

Mindkét lábujjamon körömbenövés jön létre rendszeresen, pár éve voltam egy műtéten és mindkét körmömnek levágták a felét, de nem járt sikerrel, akármilyen módszeresen vágom a körmömet, mindig begennyesedik és általában addig halasztom az önműtétet, amíg elbírom viselni a járás közbeni fájdalmakat. S mikor már elviselhetetlenül fáj, akkor nekiállok szétvágni ollóval, ömlik belőle a vér, de bírom, utána ecettel fertőtlenítem és pár hónapig nyugtom van, míg egyszer csak kezdem érezni a szúrást mindkettőben. Hja és hihetetlen mértékben izzad a lábam, egész nyáron papucsba járok és még így is olyan a szaga, mint a pöcegödörnek, hiába mosom rendszeresen és hintő porozom.
Mindkét sarkamon rendszeresen hatalmas bőrkeményedés jön létre és bereped a húsig, ez a jelenség az utóbbi két évben van jelen az életemben, a kezelése egyszerű, sokáig áztatni, felpuhítani és lereszelni.
A bokám évente vagy két-háromévente rendszeresen kimegy a helyéből. Egyszer rosszul ugrottam egy lépcsőn és a bokám kifordult a helyéből, utána ez rendszeressé is vált. Hatalmas fájdalommal jár, de túl lehet élni, pár napig alig tudsz rálépni, aztán lassikán minden a régi.
A vádlim éjjelente ritkán görcsöt szokott kapni. Aki már átélt ilyet az tudja, hogy olyan az alvásból a vádli begörcsölésére ébredni, mint a holtak közül való feltámadás, adrenalin maximum azonnal. Asszem a fogfájás után a második helyre ez került az eddig megismert fájdalmak közül.
A bal térdemet gyerekkoromban átdöfte egy vasdarab és vérmérgezéssel kerültem kórházba, két hónapig voltam bent és rendbe szedték. Viszont a hidegre olyan szinten érzékeny lett, hogy 10-15C°-nál már olyan fájdalmat érzek, hogy fognom kell, ezért ha beköszönt a hideg, akkor be kell bugyolálnom.
A jobb térdemben szintén egy gyerekkori balesetnek köszönhetően letört egy darabka porc és elszabadult, néha ki lehet tapintani a gömbölyű alakját a bőr alatt és el is tudom mozdítani néhány centit az ujjammal, néha meg olyan helyre kerül a mozgás következtében, hogy beszorul a csontjaim közé és ahogy lépek, a hirtelen fájdalomtól elesek.
A combjaim jók, bár a bal combom egy gyerekkori balesetből kifolyólag folyamatosan viszket, naponta többször is és kellemetlen ha társaságban nekiállok vakaródzni.
A végbelemben van egy idegszál, ami évente 4-5 alkalommal elég kellemetlen meglepetéseket tud okozni, olyan, mint ha egy kést szúrnának a seggembe, oka nincs és nem is tudom mire visszavezetni, amióta létezem ez élő probléma, olyankor percekig nem kapok levegőt.
A péniszem ferde.
Van egy havonta 3-4 alkalommal rendszeresen jelentkező gyomorfekélyem, egy begyógyulatlan seb a gyomromban, gyerekkoromban már mondták, hogy ne egyek fűszereset, de akkor még gyerek voltam, most meg hogy felnőtt lettem már ismerem az ételeket és nem szeretem a sótlan krumplit répával.
A gerincemben egy idegszál évente 2-3 alkalommal becsípődik és olyankor napokig úgy közlekedem, mint egy karó, nálunk a lumbágó családi hagyomány, mindenkinek az van és volt és lesz. Néha a lapockám alá levegő szorul, vagy meglevegősödik? Ki tudja, de elég kellemetlen tud lenni. Ha valamit emelek vagy lehajolok érte.
Volt egy sérvem, amivel műtöttek, na az újra megvan, de már nem megyek vele kórházba, így fogok levonulni és újra eggyé válni a földdel.
A szívemmel sem stimmel valami, mert néha ahogy veszem a levegőt, egy hatalmas szúrást érzek benne és ki kell fújni a levegőt teljesen majd lassan vissza szívni és egyszer csak egy hatalmas fájdalom kíséretében kattan egy nagyot és utána már nem érzem a szúrást.
A mellkasomon van egy fürdőben összeszedett fertőzésből visszamaradt bőrgyulladás, ami rendszeresen előjön és olyankor álmomban véresre kaparom azt a helyet s reggel úgy ébredek, hogy tiszta vér és folt az a hely.
Mindkét vesémben éles szúrásokat érzek lassan egy éve, tudom az orvosok nem szeretik ha diagnózist állítok fel magamról, de erősen vesekőre gyanakszom, ezért rengeteg folyadékot fogyasztok.
A hónaljamon van egy pattanás, ami ha eljön a nyár, akkor bevörösödik és fáj, rendszeres tisztálkodást és hintőport igényel. Ha csak valami munkát végzek és megizzadok már lángvörös és mehetek fürdeni, hintő porozni.
A nyakamban van egy idegszál és ha rosszul fordulok vagy hirtelen, akkor az egész koponyámra kiható fájdalom és legalább egy perc mozdulatlanság következik, amíg azt nem érzem, hogy zsibbad.
A hajam korpás, ez ellen nem lehet mit tenni, ütöttem a fejemre már tojást, használtam vasendgót, kentem rá bögyörő krémet, semmi, korpás és kész, reggelente hóesés.
Az állkapcsomat állandóan kattogtatom, egyszer kiment a helyéből, utána már rendszeresen tátogok még étkezés közben is. Amikor a helyére kerül az nagy megkönnyebbülés.
Az egyik fogamban van egy olyan mélyedés, amibe egy meggymag kényelmesen elfér, már rég el kellett volna mennem fogorvoshoz vele, de ezzel is úgy vagyok, hogy megelégszem vele ha az elhantolásomig kihúzza a fog ebben az állapotában, ugyanis kb. Öt éve ilyen, egyszerűen csodálatra méltó. Egyszer elmentem betömetni, de két hónap után kiesett a tömés és eszembe jutott, hogy mekkora szívás volt, amíg kifúrták meg előkészítették, majd kiesett és utána minden étkezés után öblíthetem ki belőle az étel maradékot.
Csak az egyik szememmel látok rendesen, a másikkal egy autó rendszámát sem tudom elolvasni 5 méterről. Ez anyai ágról családi hagyomány, ráadásul van a szemhártyámon egy mozgó valami, mert olyan ha a kék eget nézem, mint mikor a mikroszkópba néz az ember és lát valami mozgó sejtet. Én is bármikor nézek a kéklő égre, akkor folyamatosan látom, olyan mint egy csikóhal és folyamatosan mozog, ruganyódzik.
Orrsövényferdülésem van, ami azzal jár, hogy folyamatosan eldugul éjszakánként és nem kapok levegőt csak a számon át, ami kiszárad és elkezdek horkolni, majd vagy a nejem ébreszt, vagy én magam ébredek fel rá, hogy kiszáradt a szám de fájdalmasan, olyankor megyek ásványvizet inni, később meg vizelni, mert a húgyhólyagom alig tart meg valamit.
Hja a ha zöldséget eszem, akkor egész nap szellentek, mint a bagzó macska, ezért általában tészta, hús és kenyér.
A szemöldökömön van egy szőrszál, ami ha hagynám megnőne akár félméteresre is. Néha ha már megunom a látómezőmből való félretolást, akkor egyszerűen kitépem.
A jobb karom naponta több alkalommal elzsibbad és akár órákig is a kisujjammal együtt.
A bal mutató ujjamon van egy öröklött bőrbetegség, ami miatt gyerekkoromban a nevelők és tanárok rendszeresen elvertek, azt hitték kosz, pedig azzal születtem. Mindig mondták menj moss kezet! Mondom neki voltam, erre durr egy pofon, én meg gondoltam anyád picsáját. Ma már felnőttem s 37 vagyok, Ők meg meghaltak, most mit mondjak nekik vagy róluk? Tévedtek, én meg a mai napig hordozom.
Beszéljek esetleg még a pszichoszomatikus problémáimról?

Ezekkel együtt lehet élni.

Hja van olyan, hogy éjszakánként leáll a légzésem magától és olyankor úgy ébredem, mint akire rászakadt a hegy, mert a tüdőm kétségbeesetten kapaszkodik levegő után, mint a halott a krematóriumban, úgy szoktam magamhoz térni és felülni álmomból, majd sípolva jut a levegő a tüdőmbe.
A fülem zsíros, reggelente fülpiszkával kotrom.
Remélem sikerült leírnom mindent.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#2) Flameus válasza guga (#1) üzenetére


Flameus
aktív tag

Pont ettem, vazzeg :O - birkapörköltet!
Azé' kösz, hoo' elmondtad...

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#3) guga válasza Flameus (#2) üzenetére


guga
Közösségépítő

Báááááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhh :DDD ugye nem a neten rendelted :F mert akkó nem biztos, hogy birka :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) Club válasza guga (#1) üzenetére


Club
őstag

Ilyenkor azért elgondolkozom, hogy szabad-e tőled venni bármit is:DDD
De nem baj, írd csak ki magadból a problémáidat, háha az jót tesz.
De javallom ne írj ennyire nyíltan, mert a betegápolók akik olvassák a fórumot, nyíltan engedményt fognak tőled kérni számtek czuccokból ezeket látván;)

(#5) strike-force válasza guga (#3) üzenetére


strike-force
őstag

én meg csapba pisálok...... :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#6) guga válasza Club (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ha elmennék egy vizsgálatra, akkor egészséges embernek nyílvánítanának :DDD ugyanis ezek a problémák nem egyidejűleg jelentkeznek, hanem időszakonként :Y

Egymástól függetlenül :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) Club válasza guga (#6) üzenetére


Club
őstag

Evvel a hozzászólással akkor sikerült elérned, hogy nem egyszer húznak le, hanem többször.
Betegségenként egyszer-egyszer.
Egymástól függetlenül:D

(#8) Flameus válasza guga (#3) üzenetére


Flameus
aktív tag

Neten nem rendelek má' - nincs az a fertőtlenítő'szer :DDD
Legközelebb Ücsüküétől is oltási bizonyítvány kérek, mielőtt kezetfogok vele!

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#9) guga


guga
Közösségépítő

A célom a topikkal az volt, hogy teret nyissak a testi problémák előtt, amitől szabadulni nem lehet vagy ha igen, akkor súlyos pénzbe vagy sok időbe kerül :Y

Tökéletes testű ember nem létezik, ha kívülről rendben is van és vigyorog a hibátlan fogsorával, alul tuti pelenkát hord az inkontinencia miatt, de azt el lehet rejteni.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) SeF


SeF
tag

Üdv!

Nem szeretnélek megsérteni, de wazz ha benő a körmöd sebészetre menj! Nekem 7x volt 3-4 két lábamon. 5éve mikor előfordult újra (fél évente) anyum elvitt lézersebészetre azóta semmi bajom. (Előtte tb ellátás...nem szeretném ecsetelni a dolgot, rémes amit ott művelnek néha.)Drága de megéri.Anno nekem 4 sarkot 36ropiért csináltak az ars medicanál, remélem nem reklám kedves moderátorok.

üdv!

SeF

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#11) Club válasza SeF (#10) üzenetére


Club
őstag

''Nekem 7x volt 3-4 két lábamon''
3-4 lábad van:Y
''Anno nekem 4 sarkot 36ropiért csináltak''
És tényleg 4 lába van:DDD:DDD:DDD
Bocs, de nem tudtam kihagyni:)

(#12) lol válasza guga (#1) üzenetére


lol
senior tag

samponból próbáld ki a Nizoralt... asszem csak gyógyszertárakban lehet kapni!
A péniszem ferde...

[Szerkesztve]

(#13) _Volkovy_ válasza guga (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Vaáááá guga ezek után rendeljen tőled valamit az ember,kihíjom az antsz-t,hogy fertőtlenítsék le.Nehogy megkapjak én is valami családi átkot.:D

(#14) SeF válasza Club (#11) üzenetére


SeF
tag

Hihi:D

Értem a tréfát...
Nagyon sok mindenen lehet tréfálkozni rajtam ne tegyük-Kőhalmi Zoltán Fábry sóder 2004.06.18

balon 4 jobbon 3 vagy fordítva...
1 körömnek 2 sarka van a körömágynál tehát 2x2-> 4



Na végigolvastam:) a kálváriát..

Hajam nekem is korpásodott, és sem a vasengó sem a hedensóldersz nem segített havazás minden reggel. Megoldás neve nizoral vagy gyógyszertári sampon segít...meg kell venni, ez sem olcsó nizoral 1600-2000/flakon ami 100ml-es de megéri és kevés kell belőle csak, 3-4hét óne korpa.

Fülzsír. Reggel mindenkinek van... Reggeli fürdésnél ki kell pucolni a parabolát:) nem cucizni. A fülcuci csak jobban izgatja a zsírtermelőket ergo ontja ki a zsírt.
Vízzel, mutatóujjal...

Együtt lehet élni mindezekkel, nem kell rá odafigyelni. Én is gyakran ébredtem vádligörcscsel, üvölteni tudtam volna. Izomgörcsöt vmilyen vitaminhiány okoz... Változatos étrend és kész. Nekem ma már nincs szerencsére.

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#15) Grey válasza guga (#1) üzenetére


Grey
tag

Ilyenkor jut eszembe,hogy milyen ''szerencsés'' vagyok és ilyenkor jövök rá,hogy ezért is hálásnak kell lennem.Ilyenkor kicsit háttérbe szorul az önsajnálat,a panaszkodás és csak mosolyogni tudok.Kár,hogy nem mindig vagyok ilyen.

(#16) _az válasza guga (#1) üzenetére


_az
senior tag

lődd le magad :DDD ;] :DDD

Viccet félretéve ezekkel annyit tehetsz, hogy elmész különböző doktorbácsikhoz és ők segítenek, tanácsot adnak ,stb. +egészséges éltemód, stb... de könyörgöm, azért fogproblémákkal takrodjál nagyon el egy jó fogorvoshoz bakker... az izületeiddel, mellkasoddal annyit tehetsz, hogy szakszerűen edzed őket, ilyen problémáim nekem is voltak-vannak ( légmell+leszívás, kapott a mellhártyám), megaztán pl állkapocsgond - fogorvosi dolog, látás - szemész, aranyér, vagy akármi és társai... - elmehetsz szakorvoshoz is, de szvsz a háziorvos is adhat tanácsot... ja és ha túl sokat parázol ilyesmi miatt, lehetnek mentálhigiéniai problémák is, goto pszichomókus...

ENNYI. :)

az

(#17) _az


_az
senior tag

na, hogy valami építőt is mondjak (LOL): én azon szoktam filózni, hogy honnan tudjam, ha férges/parazitás vagyok??? Ez vajon miből derül ki? Láttam ilyen műsort a tv-ben, hogy mennyi mindent el lehet kapni és nagyon para...

Valamikor ritkán pl viszket a seggem, olyan csiklandosan, mintha idegrángás lenne benne. Akkor férges vagyok? Dehát ez ritkán fordul elő(havonta max 1) ráadásul egy kiadós sz@rással elmúlik. Vagy tán kialakuló aranyér??? Furi dolgok ezek, de azért nem rohanok urológushoz... :D

az

(#18) BLiNk3r válasza _az (#17) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

hát te kész vagy :DDD:DDD:DDD

(#19) _az válasza BLiNk3r (#18) üzenetére


_az
senior tag

héj több komolyságot kérek, fiatalember!!!

:DDD

az

(#20) mormota


mormota
senior tag

láttam egy műsort, hogy milyen élőlények élnek rajtunk, bennünk. nem is gondolnátok, hogy pl a szempillátok tövében, a körmöd alatt, a lábujjaid között, és még sok egyéb helyen is.

az meg a másik, hogy hány bogarat, pókot nyelsz le miközben alszol. én pld eléggé paráztam azután az este, hogy most mi lesz. meg amikor az ágy környékén látom, hogy rohangálnak a pókok, meg a százlábúak a falon. hát brrrr... kiráz a hideg, és inkább csak elfelejtem az egészet, és csak arra gondolok, hogy a bogár jobban fél tőlem, mint én tőle. és hogy nem annyira hülye, hogy belemásszon a fülembe/orromba/számba.

ezek fényében jó éjszakát:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#21) _az válasza mormota (#20) üzenetére


_az
senior tag

ŐÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

:Y

kihányom a beledet! ááááááááááááááá


Apropo most jut eszembe, azokat a kis bacikat én is szokta látni a szememen, szvsz ez tök természetes, hogy nagy fényben látjuk a szem felszínén úszó apró bacikat...

az

(#22) mormota válasza _az (#21) üzenetére


mormota
senior tag

ez nem a felszínén úszik, hanme a szempilláid tövében tanyáznak

Illusztrálok, tehát vagyok

(#23) SeF válasza _az (#21) üzenetére


SeF
tag

azokat lehet látni?!:)

én eddig aszittem h csak beképzelem azokat a zuhanó kis gömböket:D

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#24) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Te,ezeket a szemen úszó izéket én is szoktam látni.Ezek baktériumok?:Y

(#25) mormota válasza SeF (#23) üzenetére


mormota
senior tag

én is szoktam látni néha ezt-azt. de arról azt gondoltam, hogy az erekben folyó véredényeket látom:))

Illusztrálok, tehát vagyok

(#26) lol válasza _az (#17) üzenetére


lol
senior tag

székletből meg lehet állapítani... nézegesdd ;]

(#27) strike-force válasza lol (#26) üzenetére


strike-force
őstag

Kula bácsi. MegaLOL :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#28) _az válasza mormota (#22) üzenetére


_az
senior tag

ezekszerint ha vizipisztollyal bestrószolok a szempilláimba, akkó kidöglenek, vagymi? ájjáj jön a paranoia... inkább beszéljünk a végbelekről... :D



szerk: a sz@rommal semmi gond!!! Szal tiszta vok!!! Csakhát mégis para, hogy kiderül-e vagy sem, egyik nap felkelsz oszt rókázol egy 3 méteres férget, az meg cserébe letépi az arcod, tiszta alien... szal ezek olyan parás dolgok, ezek a ki nem derülő betegségek...

[Szerkesztve]

az

(#29) mormota válasza _az (#28) üzenetére


mormota
senior tag

nem lehet őket kiszedni onnan, meg ha ki is szeded őket, akkor csak rosszabb lesz neked, mert ezek a kis izék segítenek neked, jót tesznek veled.

Illusztrálok, tehát vagyok

(#30) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

És a szemcsepphez hogy viszonyulnak a kis dögök?:D

(#31) mormota válasza _Volkovy_ (#30) üzenetére


mormota
senior tag

nem tudom, de nem nagyon árhat nekik.

...na és hogy álltok a bogarakkal?:)

egyébként ebben a műsorban olyan is volt, hogy a párnádon olyan élőlények élnek, amelyek az elhalt-lehullot hámselytekkel táplálkoznak:D (csak hogy meglegyen a kellő para)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#32) _az válasza _Volkovy_ (#30) üzenetére


_az
senior tag

hiroshima ;]

az

(#33) SeF válasza _Volkovy_ (#30) üzenetére


SeF
tag

szerintem a szem az egyik legérzékenyebb szervünk, tehát ha a szemet nem báncsa a csepp akkor a bacik fehérjeburkát se fogja:)

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#34) lol válasza _az (#28) üzenetére


lol
senior tag

hyper LOL :DDD hidd el ha férges vagy egy idő után lessz valami jele, amúgy nagyon kis ragaszkodó lények, szal nem fogod kihányni...
rbg kolega remélem benéz, kiváncsi vaok a véleményére

(#35) _az válasza mormota (#31) üzenetére


_az
senior tag

moost eldöntöttem, hogy alvás helyett egy kocsmát választok ma estére... nem alszok többet!!!

amúgyis az ilyen kis atkák meg ilyesmik akkor jönnek, ha nem mossák elég gyakran, nemde? nehogymá egy 2 napos párnahuzatban ott legyen ilyen kis krapek...

az

(#36) mormota


mormota
senior tag

most nehogy elkezdjetek kénsavat-sósavat-szemcseppet-akármit csöpögtetni vadul a szemetekbe !!!
gondold el.. mióta megszülettél ottvannak...
emellett amikor arcot/szemet mosol, megmosod őket is, vagy mikor a víz alatt van a fejed....

Illusztrálok, tehát vagyok

(#37) e=mc²


e=mc²
őstag

Rokonságban mikor idegen helyen alszom, az ottani pókok rámjárnak falatozni (csípnek ) éccakánként. Másnap fenistil gel, v mivel kell kenegetnem magam, mert lekaparom sebesre a csípések helyét...

Ambulimax Provider

(#38) mormota válasza _az (#35) üzenetére


mormota
senior tag

igen... ha monnyuk 3-4 hétig ugyanabban alszol... akkor esetleg.. egy 2 naposban még nem hiszem

Illusztrálok, tehát vagyok

(#39) _az válasza lol (#34) üzenetére


_az
senior tag

áh, túl jó húsban vagyok ahhoz meg minden...

CSAKHÁT AKKOR IS PARA!!! Vagy ilyesmi pl a tbc vagy hepatitis is... évekig elél benned, mielőtt kiderülne, hogy szarban vagy... nagyon durva...

az

(#40) lol válasza _az (#35) üzenetére


lol
senior tag

áhh azok mindig ott vannak, iszonyat sok minden él körülöttünk csak nem látjuk/tudunk róluk... gondolj bele, hogy a sörös poharakon mi cucc tenyészhet ;]
de ez má paranoia szal nem kell tulzásokba esni...

(#41) _az válasza lol (#40) üzenetére


_az
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

az

(#42) mormota


mormota
senior tag

erre szokták mondani: sose tudod mitől hízol:)))

Illusztrálok, tehát vagyok

(#43) cikasz válasza guga (#1) üzenetére


cikasz
őstag

Még jó, hogy ide nemlehet avatarnak berakni szaros gatyátvazze :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#44) lol válasza _az (#41) üzenetére


lol
senior tag

megoldás: teljes fertőtlenítés > utána csíra mentes szűrt levegőjű sátorba vonulás... kicsit eltávolodtunk a topic témájától, nem? :B

(#45) _az


_az
senior tag

FETRENGEK!!!!!!! :DDD:DDD:DDD

powered by: szaros gatya...
:DDD

az

(#46) mormota válasza lol (#44) üzenetére


mormota
senior tag

mi is az eredeti téma?:)
(kicsit lusta voltam végigolvasni az egész #1-et. a vádlikig jutottam)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#47) _az válasza lol (#44) üzenetére


_az
senior tag

hát ja... amúgy monnyuk télleg szükségünk lehet ezekre a mikrobacikra-élőlényekre, elvégre a nagy sterilitástól allergiás ma mindenki, amúgyis rossz ránézni a mai gyerekekre...

na kapcsoljunk onba... :DDD

ebben a rohadt időben kiszárad a bőröm: már most olyan a szám és arcom, mint egy smirglipapír, aztán jön a kezem... ki mivel hidratál? :)

az

(#48) lol válasza mormota (#46) üzenetére


lol
senior tag

''A célom a topikkal az volt, hogy teret nyissak a testi problémák előtt, amitől szabadulni nem lehet vagy ha igen, akkor súlyos pénzbe vagy sok időbe kerül
Tökéletes testű ember nem létezik, ha kívülről rendben is van és vigyorog a hibátlan fogsorával, alul tuti pelenkát hord az inkontinencia miatt, de azt el lehet rejteni.'' by guga
habár lehet, hogy nemis tértünk el annyira...

(#49) mormota válasza _az (#47) üzenetére


mormota
senior tag

akármilen zsíros kenőcs emgteszi.

én ritkán szoktam kenni, de akkor már nagyon reszel a kezem:) ha kenem, akkor glicerines kenőccsel, vagy aloé-s

Illusztrálok, tehát vagyok

(#50) Mennyi? válasza _az (#16) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Légmell RULEZ! :DDD

/jobb-bal egymás után 1 éven belül, az egyik foltozva:))/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tetőtől-talpig
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.