Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tesztelőket keresek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Már egyszer felvetettem a dolgot valamelyik chaten, de akkor maradtam épp munka nélkül, és megfeneklett a dolog.

A feladat a következő lenne: egy általam írt adatbázishoz keresek tesztelőket. Microsoft SQL Server 2000 -re van írva Visual Studio.NET 2002 - ben ASP támogatással.
Lényeg: ez egy olyan adatbázis, amelyben hardvereket - szoftvereket és egyéb számítástechnikai kiegészítőket lehet meghirdetni eladásra, cserére. Egyelőre 20 relációval (alaptáblával) indulunk, aztán majd meglátjuk, hogy mi válik még szükségessé.
Annak a feladata, aki vállalja a tesztelést, az lenne, hogy felad ebbe az adatbázisba kamu hirdetéseket, hogy mit szeretne eladni, cserélni, stb. Hangsúlyozom, a hirdetés ne legyen valós, mivel a saját gépemből csinálok szervert, és az nem fog 24 órán át működni. Tehát nem szeretnék olyan leveleket kapni, hogy ''miért kapcsoltad ki a gépet, amikor most adtam fel egy hirdetést'', mert erre már megadtam a választ.
Egyszóval minél több hirdetés - feladás, módosítás, törlés, stb. kellene, hogy ellenőrizni tudjam a működést, na meg javaslatokat is várok, hogy milyen irányba lehetne bővíteni a táblákat, mi felesleges, stb. Egy minimális dizájn lesz a weblapon, de nem ez a lényeg.

Nagyon kérem, csak olyan jelentkezzen, aki felnőtt módon tud viselkedni, ezért is toborzok innen embereket, és sehonnan máshonnan. ;]
Azt ugyanis nagyon kevéssé tolerálnám, ha valakinek valami sanda dolog fordulna meg a fejében, vagy próbálkozna a gépemmel, mivel ezen vannak a cuccaim, vagy legalábbis a legnagyobb részük. No, de reméljük a legjobbakat.
Aki jönne (szeptember első hetében kezdődne a tesztelés) ide dobjon mailt: demko.sandor@chello.hu

(#2) Polesz válasza Superman (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Dobj egy mailt úgyis sok eladnivaló kacatom van a fejemben! :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) guess.who válasza Superman (#1) üzenetére


guess.who
senior tag

Hm... Írok. :)

(#4) Polesz válasza Polesz (#2) üzenetére


Polesz
addikt

Dobtam mail

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#5) iwu válasza Superman (#1) üzenetére


iwu
addikt

mél jöhet!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#6) nilrem


nilrem
tag

Hogyan képzeled, feladok rajt pár hiredtést és ha müxik akkor ok vagy 8 órában történő komoly test >>> fizetésért
tehát real meló?? vagy csak baráti segítség?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#7) azzio


azzio
aktív tag

hadd nézzem! kérek mailt! (mehet az n-joy@freemail.hu -ra)

(#8) azzio válasza azzio (#7) üzenetére


azzio
aktív tag

ja de most fél óra múlva elmegyek, és 2 napig nem jöcök haza. azért mail jöhet.

(#9) Polesz válasza azzio (#8) üzenetére


Polesz
addikt

Nekünk kell küldeni a mailt!!! :) Én is a végét nem olvastam el...

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) nilrem válasza Polesz (#9) üzenetére


nilrem
tag

Mail ment reméljük válasz is lesz!

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#11) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én is irtam mélt, merúgyis van vagy 50 tucat OTES ABIT FX5900-asom felesleges. :DD

Szerintem szólj OszamaBin Ládának is.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#12) azzio válasza Polesz (#9) üzenetére


azzio
aktív tag

tudom, hogy ő azt írta, hogy mi küldjünk, de én minek küldjek, amikor én eccerűen csak jelentkezni akarok (azt megtehetem itt is), azt hogy mit csináljak, neki kell elmondani. má' bocs hogy itt alakítom a szabályokat :) de akkor írok neki:)

(#13) nap válasza Superman (#1) üzenetére


nap
addikt

- Jol ertem, hogy weben keresztul kell a hirdeteseket adminisztralni, vagy nem ertem jol, es kell hozza a vizuastudio.net ?
- Ez napi 8(+) oras elfoglaltsag, vagy eleg naponta-ketnaponta ranezni?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#14) Superman


Superman
nagyúr

Nem valódi munka. Pusztán baráti segítség, egy kis szórakozás. Már rég megvolt a fejemben ez az ötlet, gondolat, de mindig félre kellett tennem más tennivalókért. Sajnos nem vagyok olyan egyéni cég, aki fizetni tudna, bár olyan lennék.

Nyilván való, hogy ez nem 100% - os tesztelés, mert azt nem így végzik. Elég programot fejlesztettem már, hogy tudjam. Akit a pénz vonzana, az ne írjon, mert nem erről szól a dolog.

(#15) Superman válasza nap (#13) üzenetére


Superman
nagyúr

A webes rész van Visual Studio - ban elkészítve. Te kapsz bizonyos jogokat és adminisztrálhatod az általad feladott hirdetést, megnézheted a másokét, kereshetsz, stb. tehát nem kell a Visual Studio. :)

(#16) Superman


Superman
nagyúr

Estig mindenkinek válaszolok, aki írt és részletesen is vázolom a dolgokat.

(#17) nap válasza Superman (#15) üzenetére


nap
addikt

Ha nem gond a szeptemberi sulikezdes, akkor irok levelket. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) hungeek


hungeek
senior tag

írtam emilt

(#19)



senior tag

mél ment

(#20) Superman


Superman
nagyúr

Köszönöm mindenkinek, aki írt, estig megy a levél.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tesztelőket keresek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.