Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Teszteljünk! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) azzio


azzio
aktív tag

Egy ismerősöm fejéből kipattant az ötlet, hogy indítana egy használt autóalkatrészekkel foglalkozó portál-szerűséget, ahova föl lehet tölteni hirdetéseket feleslegessé vált vagy roncsból bontott alkatrészekről. De mivel az ötletnél tovább sehogyse sikerült jutnia, engem kért fel a megvalósításra. A dolog mostanra érett meg a kipróbálhatóságra. Akinek van kedve, mindenféle büntetőjogi felelősség :) nélkül zúzhatja-nyúzhatja a rendszert. A cím: [L]http://www.bontott-alkatresz.hu/teszt/[/L], mindenekelőtt regisztrálni kell, aztán lehet alkatrészeket feltölteni. Keresgélni bejelentkezés nélkül is lehet természetesen. Ami eddig működik: regisztráció, belépés/kilépés, bontott alkatrész felvitele az adatbázisba és bontott alkatrész keresése. A többi fícsör hamarosan. Ebbe a témába várom az olyan jellegű véleményeket, hogy pl. ronda/szép, áttekinthetetlen/áttekinthető, lassú/gyors, ésszerűen szerkesztett/röviden szar stb.
Hajrá!

(#2) azzio


azzio
aktív tag

azt elfelejtettem, hogy a most regisztrálók adatai és a felvitt alkatrészek az éles rendszerben nem lesznek benne, szóval lehet akármilyen fiktív marhaságokat írkálni. a lényeg, hogy minél többen regisztráljatok meg ilyesmi, hogy hízzon az adatbázis, és meglássuk, mi történik nagyobb egyidejűség vagy nagyobb táblaméretek mellett...

(#3) azzio


azzio
aktív tag

na már valaki gány elek néven felvitt egy szelepfedelet zaporozsec favriához :)
köszi neki!
ja, 20 Ft, az sok! feléből mennyit engedsz?

(#4) crab


crab
senior tag

regisztráltam 2 usert és felajánlottam 2 alkatrészt!

(#5) azzio válasza crab (#4) üzenetére


azzio
aktív tag

igen, észrevettem :) köszi!
tetszés?

(#6) crab válasza azzio (#5) üzenetére


crab
senior tag

nekem tetszik, tényleg! jó a regisztrácios meg az új alkatrészes modul! szóval gratula!:C

(#7) azzio válasza crab (#6) üzenetére


azzio
aktív tag

okés!
keresést kipróbáltad? mondjuk, hogy a saját alkatrészedet megpróbáltad megkeresni? (pl. zasztava / mindegyik / mindegyik)
mert én megtaláltam :) úgyhogy eddig műxik

(#8) ColDFirE válasza azzio (#7) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

nekem is tetszik, el is kezdtem ontani az értékesebbnél értékesebb hirdetéseket:))

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#9) ColDFirE válasza azzio (#7) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

a regisztrációnálé ki lehetne írni hogy az a 2 csillag mit jelent a cím és a telefonszám mellett

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#10) ColDFirE válasza ColDFirE (#9) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

Néha az alkategória-választásnál visszaugrik teljesen üres állapotra a kereső (új hirdetés feladásánál is)
szólok ha lesz még:))

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#11) ColDFirE válasza ColDFirE (#10) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

a bejelentkező név minimális hossza nincs kiírva, pedig 3 kar nem volt elég :t

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#12) azzio válasza ColDFirE (#9) üzenetére


azzio
aktív tag

ha az űrlapmező fölé mész, buborékban ki írja, mit jelent (azt, hogy azt nem kötelező kitölteni)

(#13) azzio válasza ColDFirE (#10) üzenetére


azzio
aktív tag

igen, ezt én is tapasztaltam, az itthoni gépen és a tesztszerveren ilyen nem volt, ez valszeg valami freewebes marhaság. majd kiokoskodom, mi lehet. bár már ki van fizetve a reklámmentesség, ha végre eltüntetik a reklámot, és így az nem töltődik újra x időközönként, ez is megoldódik.

(#14) azzio válasza ColDFirE (#11) üzenetére


azzio
aktív tag

az előző két hozzászólás rendre az eggyel kevesebbedikre szól :)
na ezt a loginnév-dolgot azonnal helyrerakom.

(#15) azzio válasza ColDFirE (#11) üzenetére


azzio
aktív tag

no mostmár ez is megvan, egyébként min. 4 karakter, a jelszó min. 5.
köszi az észrevételeket.
eddig mindenki explorerrel nézte? várom a többi böngészővel szerzett tapasztalatot!

(#16) Panther válasza azzio (#7) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nálam Zastava / mindegyik / mindegyik -re nem talált semmit. :( Nem voltam bejelentkezve, csak odamentem az oldala, húztam a bontott alkatrészekhez, oszt' kerestem. (''Nem találtam a keresési feltételeknek megfelelő alkatrészt.'')

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#17) azzio válasza Panther (#16) üzenetére


azzio
aktív tag

bocsesz, zasztavánál télleg nincs semmi, zaporozsecre gondoltam. de várj, rakok föl zasztava külső visszapillantót, meg jobb hátsó kilincset. a zaporozsec viszont nem az abc szerint őt megillető helyen van, de most nem pakolom át...

(#18) ColDFirE válasza azzio (#15) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

még minden érdekel mit jelent a regiszrációnál az a 2 * a cím és a telefon mellett...
egyébként tetszik, csak bírjam abbahagyni ha már élesbe megy:))

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#19) azzio válasza ColDFirE (#18) üzenetére


azzio
aktív tag

még mindig azt jelenti, hogy nem kötelező kitölteni, és még mindig kiírja, ha az űrlapmező fölé húzod az egeret :) élesben egyébként értelemszerűen nem kell majd a végére a /teszt, de majd ha már beindul az éles, a teszt egy darabig akkor is fent lesz, szóval lehet nyúzni. ha pedig valaki az élesbe rak bele fake dolgokat, az ne lepődjön meg, ha nemsokkal halálos vétkének elkövetése után fekete öltönyös úriemberek jelennek meg otthonában, és egy kis autókázásra invitáljak (aztán betonozás, aztán fürcsi a dunában stb. stb. ;] )

(#20) ColDFirE válasza azzio (#19) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

jééé télleg:))
soha nem jöttem volna rá:)

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#21) azzio válasza ColDFirE (#20) üzenetére


azzio
aktív tag

akkor asszem mégiscsak egyértelműbbé kéne tenni... bár lehet, hogy egyszerűen kiszedem onnan a csillagokat, aztán úccse történik semmi, ha valaki azokat nem tölti ki :) csak a kritikus mezőkért kiabál, szép pirosan

(#22) ColDFirE válasza azzio (#21) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

olyan nem lesz mint a apronet.hu-n hogy mai alkatrészek vagy eddigi alkatrészek?
el szeretném olvasni az eddigi okosságokat, de így nagyon sok idő és bonolult is...
de szvsz később is jól jönne annak aki csak feljön nézegetni

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#23) azzio válasza ColDFirE (#22) üzenetére


azzio
aktív tag

igen lesznek ilyen összegzésszerűségek, pl. hogy legújabb alkatrészek. tényleg ezt most meg is csinálom :)

(#24) ColDFirE válasza azzio (#23) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

írd meg ha kész, alig várom:))
el is megyek addig kicsit tanulok meg ebédelek.
kettő között lehet leszek:))

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#25) azzio válasza ColDFirE (#24) üzenetére


azzio
aktív tag

kész.
kicsit nagy helyet foglal. hány alkatrészt mutasson egyszerre a menüoszlopban? nemsokára lesz olyan, hogy ''összes mai alkatrész'' külön oldalon.
na a menüsorban úgy csináltam meg, hogy (egyelőre) 3 alkatrészt felsorol egymás alá úgy, hogy az alkatrészeknek ezeket a tulajdonságait adja meg: pl.
ferrari -> testarosa -> lökhárító -> józsi -> 2008.11.32.
ahol ha rákattintasz a ferrari szóra, rákeres az összes ferrari alkatrészre.
ha a testarosára kattintasz, rákeres az összes ferrari testarosa alkatrészre.
és ha a lökhárítóra kattintasz, rákeres az összes ferrari testarosa lökhárítóra. jó ez így?
ja, alapból a hirdetések érvényessége 6 hét, ennyi idő után törlődnek. legalábbis ez az alap.

(#26) azzio


azzio
aktív tag

hízik a tábla, köszi mindenkinek, hogy izé. szóval teszteljétek még serényen, már ha van kedvetek :)

mindenkinek bátorításképpen: :C:C:C:C:C

(#27) azzio


azzio
aktív tag

egy két új funkcióval kiegészült a [L]http://www.bontott-alkatresz.hu/teszt[/L], de most másról is kiváncsi vagyok a véleményetekre: [L]http://www.happybike.hu/pilis-visegrad[/L]. (nem végleges verzió, csak látványterv)

(#28) azzio


azzio
aktív tag

Örömmel jelenthetem, hogy a [L]http://bontott-alkatresz.hu/[/L] elindult, lehet élesben használni. Akinek van kedve (és eladni való autóalkatrésze :) ), próbálja ki nyugodtan. Van szép-új fórum is :)

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Teszteljünk! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.