Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Testépítés, testmozgás, sport szeretet!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok, lehet kicsit furcsa egy ilyen topik egy számtech fórumon, de szerintem mindenkinek érdeke saját egészsége védelme! A nagy számtech rajongóknál amúgy is népszerű a mozgásszegény életmód, tapasztalatból tudom, a számtech suliban is nagyon népszerű volt a pc, de a sport nem igazán! Elvétve sportolt egy két srác! Én is nagy számtech rajongó lettem, vagyok és az ismerőseim körében is jó páran és bizony a legtöbb szabadidőnket a gépek melett töltöttük el! De nem volt ez mindig így! 6-7 éve még egyáltalán nem foglalkoztam a számítástechnikával! Gyerekkorom óta sportolok!
Kerékpároztam versenyszerűen, Triathlon-t is űztem 3 évig, és utána 5 évig testépítéssel is foglalkoztam elég intenzíven! Verseny testépítőkkel edzettem, rengeteget tanultam meg a táplálkozásról, fogyásról, fitness ről! Sok minden nem úgy van ahogy azt Norbi Update bácsi gondolja! De ez abbamaradt 5-6 évre! Számtech suli, azonkívül nagyon megkedveltem a számítástechnikát, és azon vettem észre magam hogy már egyáltalán nem sportolok! Ezt természetesen nem teljes egészében a számítástechnikára akarom fogni, saját lustaságom és az hogy kicsit belefáradtam, beleuntam, ez is közrejátszott! Sokat fogytam és sokkal szarabb közérzetem volt! Rájöttem, hogy bármennyire is érdekes és szórakoztató tud lenni a pc, de rendkívül egészségtelen, ha az ember nem mozog szinte semmit! Ebből elegem lett és megint elkezdtem aktívan sportolni! Súlyzós edzésekre járok, és kerékpározom rendszeresen a Budai hegyekben! Sokkal jobban érzem magam, 6 hónapja hogy újra sportolok! Nyugodtan kérdezzetek bármit, ha érdekel a testépítés, kerékpározás! Beszélgessünk a sportokról! Hátha kedvet kap az is aki most nem sportol semmit! Írjon az is aki viszont edz rendszeresen! Biztos van neki is egy két jó tanácsa a nem sportolóknak! Minden sport szerető, és sportolni vágyó, kezdő vagy érdekelődő írjon! Lányok is írjatok, tudom hogy a legtöbb lány mennyire meg akar felelni a szépség ideálnak, és eszméletlenül egészségtelen éhségsztrájkba fognak! Van ennél sokkal jobb megoldás is, és még enni is lehet! És jó alakotok lesz nem pedig csak összeaszalódtok!

ui: Ha nem jártok sehova edzeni, csak mindennap nyomtok otthon 200 fekvőtámaszt és 100 lábemelést, már az is sokmindenen változtathat, és ez még csak a kezdet....

[Szerkesztve]

(#2) Winner_hun válasza Runner_fxr (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gyúrósok ide! [link]
Sport [link]
Kerékpárosok, bringások ide! [link]

Máskor használd a keresőt topiknyitás előtt;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Runner_fxr válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Használtam a keresőt, de szerintem ez nem teljesen olyan jellegű topik mint amiket belinkeltél! Itt álltalánosságban lehet beszélgetni mindenféle sportról, táplálkozás bármi, ami egészségesebbé tesz!
De ahogy gondolod!

(#4) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nem kell ennyi dolgot egy kalap alá venni, főleg, hogy egyenként már van topicjuk.

A már linkelt topikok mellett van a fogyjunk le témának [link] és az egészséges életmód témának is topicja [link] [link]

A topicot zártam.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Testépítés, testmozgás, sport szeretet!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.