Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aizen92


aizen92
addikt

Tisztel fórumlakók!

Nemrég böngésztem a hvg-tech oldalát amikor ráakadtam erre a remek oldalra! ( ez elég ilyen amatőr reklámszövegnek hangzik :D de nem tőlük vagyok 0 napos PH-s reg-gel azért az látszik )

Biztos van még ilyen Magyarországon de eddig csak ez az egyedüli ilyen amivel találkoztam és ahová tök könnyen " be lehet jutni ". ha esetleg van még ilyen és tudtok akkor megköszönném ha megosztanátok velem :)

én csak egy átlagos egyetemista vagyok aki 3-4 napot tölt bent a suliban és mellette szorgalmi időszakban vakarja a micsodáját vagy kockul stb. régóta keresek részmunkaidős melót esetleg távmunkát amit gépről lazán tudok végezni. kb 1 éve keresek de semmi normálisat nem találtam ami jól fizetne vagy az érdeklődési körömbe bele illene.

na most ugye találtam ezt a cikket ( akit érdekel részletesebben utánaolvas a 2 linken most csak röviden címszavakban leírom miről van szó.) felmentem a honlapra és regisztráltam.

Lényege az hogy te mint "átlag felhasználó" különböző platformokon tesztelsz használsz alkalmazásokat, weblapokat, játékokat stb. stb. stb. ( crowdtestingnek hívják: életemben nem hallottam róla. ) És egy adott tesztért kapsz min. 10 Eurót. Ha technikai hibát fedezel fel a többi tesztelő előtt akkor még többet hibától függően.
Kitöltesz egy hibaűrlapot elküldöd a projektmanagernek aki javításokat eszközöl az írásoddal kapcs. te kijavítod átírod stb. majd rábólint h ez hiper szuper és kapod érte a számládra a pénzt. ez kurvajól hangzik. szerintem azért rettentő jó íráskészség kell, kreativitás, szóval nem olyan egyszerű egy minőségileg elfogadható "bugreportot" megírni.
alakalmazást tesztelsz pénzt is kapsz idő előtt megkapod őket.

az oldal még béta. az egész buli csak szeptember 2-án indul elvileg. addig ilyen próbatesztekre lehet jelentkezni.

várom az észrevételeket esetleg tapasztalatokat.

Arra gondoltam itt segíthetnénk akár egymásnak.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2) Gave válasza aizen92 (#1) üzenetére


Gave
addikt

Jól hangzik, majd meglátjuk. Csak hát elég sok ilyesmi van ahol köztudottan nem szeretnek kifizetni, és mivel semmi rálátásod nincs a háttérben zajló dolgokra, így elég önkényesen alakulhat a tényleges kifizetés.

Más dolog, hogy elég nagy konkurenciára lehet számítani idővel, szóval érdemes első körben megnézni mit lehet kifejni a rendszerből :D.

(#3) annulus válasza aizen92 (#1) üzenetére


annulus
aktív tag

Szia!

Arra azért figyelj, hogy az innen érkező jövdelmed be kell(ene) vallanod, utána adóznod kell(ene).

(#4) aizen92 válasza annulus (#3) üzenetére


aizen92
addikt

Szia!
Köszi az infót!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5) Bóti válasza aizen92 (#4) üzenetére


Bóti
senior tag

Szia!

Megnéztem, tudnál tapasztalatokat írni róla?
Végeztél-e már tesztet, stb.

Amúgy is sok marhaságot kipróbálok a playből, meg elég sokat böngészek is, és nem egy hibát felfedeztem már 1-2 oldalon.
Lehet, hogy megérné nekem is beregisztrálni! :)

Köszi előre is!

(#6) aizen92 válasza Bóti (#5) üzenetére


aizen92
addikt

Szia!

írtam már pár tesztet meg bugreportot a Testbirdsnek ( mától éles az egész oldal ) ! nem vészesek! fontos hogy legyen jó íráskészséged, IT-ben járatos legyél ( átlag felhasználónál azért több ismeret weblapokkal, alkalmazásokkal kapcsolatban, de nyugi nem kell tudni programozni ), legyen élettapasztalatod , legyél kreatív!!!

Lényege hogy minden lépésről lépésre írj re. kb az a szint h "rákattintottam a menü gombra, de a menü gomb nem úgy funkciónált ahogy kellene stb. stb. stb."

Szerintem megéri regelni kitölteni a próbatesztet és úgy is segítenek a projektmanagerek hogy miket kell kijavítanod, esetleg miket hagytál ki a tesztből. a Jelentést is könnyű megírni mert "szádba rágja", és mellesleg van egy elég részletes GY.I.K. ami kb mindent leír.

semmi kötelezettséged nincs. ha akarod elfogadod az aktuális melót, ha nincs időd akkor nem. (mondjak azért azt illik megcsinálni amit elfogadsz különben nem kapsz egy idő után több munkát :) ).

nagyon röviden így ennyi. ha valami még érdekel írj bátran! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Próba tesztért már kaptam 5 Eurot. Elég sok időbe telt, míg átnézték (elsőre nem készítettem elég képernyő képet, valahogy túl nagy betűkkel írták, elkerülte a figyelmem).
Azóta küldtem néhány hibát az oldalról is, remélem elfogadják. Ha megvan a 10 euró írok, hogy utalták-e a pénzt. Most épp tesztre várok. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) aizen92 válasza Victoryus94 (#7) üzenetére


aizen92
addikt

gratula! nekem egyből elfogadták. 2 bugreportot is küldtem.
amúgy nagyon oda kell figyelni mi a feladat. én pontról pontra haladtam mindent szájbarágósan leírtam. csináltam 20 screenshotot 2 screencast (videót) stb....
nekem is ott virít az 1500ft ( 16% meg megy az állambácsinak ;D hétfőn talizok könyvelőnkkel és megkérdezem tőle mennyire is kell ezt bevallani és mi ennek a módja..... )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9) syl5 válasza aizen92 (#8) üzenetére


syl5
őstag

És mennyit dolgoztatok ezért az 1500 Ft-ért?
Órában kifejezve.
Illetve mennyi meló van? Úgy kell vadászni rá, vagy van folyamatosan?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10) aizen92 válasza syl5 (#9) üzenetére


aizen92
addikt

ez csak a próbateszt volt! ( csoda hogy adtak érte valamit )
amúgy én személy szerint 3 maximum 3és fél óra alatt lettem kész.nagyon jól meg lehet írni ennyi idő alatt úgy hogy ne dobják vissza.

az egész fizu alapból úgy van h 1 teszt 10 euró! EZ FIX! és max 4 órát melózol vele. hozzáteszem 2 monitor nem árt! 1 monitor: Wordbe gépeled + nézed a teszt feladatait mit mikor hogyan kell tesztelni ( szájbarágosan leírják neked hogyan tesztelj ) 2. gépen meg megvan nyitva + a weblap, játék, mobilalkalmazás stb.. ha találsz technikai hibát akkor azokért lehet kapni plusz pénzeket. pl 2 tech hiba, hiba súlyosságától függően, amit egy 4es skálán értékelnek, kapsz "bónusz" ha te jelzed elsőnek. ( 2 hiba eseten átlagba + 10-20 euró is lehet ). ami azért már elég jó pénz.

Személy szerint úgy vagyok vele hogy a tesztek miatt csomó alkalmazással majd exkluzivitást nyerek ( mobil alkalmazáson főleg ) és ezer forintos órabér tul. képpen. tesztről teszre gyorsabb leszek szóval csökkenhet is ez az időtartam.

amúgy a dolog most lett éles MO-n. szóval még nem kaptunk teszteket csak a próbát csináltuk meg, de szerintem ha be van állítva neked vagy 15-20 eszköz/op rendszer akkor egész sűrűn jöhetnek a tesztek ( gondolok itt heti 1-2 re ) ami belegondolva azt csinálom amit alapból : gép előtt ülnék és szörfözök. amúgy ajánlatos barátok-család eszközeit beírni mert akkor több tesztet kaphatsz. aztán meg csak kölcsönkéred pár órára és megírod a tesztet.

a melót a felhasználói felületeden tüntetik fel. ha megfelelsz a teszt kritériumának akkor küldik a melót. lehet h lesz olyan h kb küldenek 5-6ot egyszerre. ( mivel be kell állítani rengeteg paramétert, eszközt, érdeklődési kört, nyelvismeret életkor, hobbi stb. és ezek alapján van egyfajta portfóliód ami ha éppen szükséges nekik akkor kiküldik a tesztet. )

+ a 10 eurót akkor is megkapod ha 3-4szer visszadobják a teszted ilyen-olyan formai-tartalmi hibák miatt. emiatt nem ér hátrány. csak annyi a hátrány hogy kevesebb XP-t kapsz.
ez is fontos az XP gyűjtés mert lesznek tesztek amit adott XP meglétéhez kötik.

remélem elég részletesen tudtam minden felmerülő kérdésre válaszolni :D bármi van szóljatok bátran!

Megéri elkezdeni. Pénz gép előtt ülésért. Kinek nem éri meg ;) és még íráskészséged is javul.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11) Victoryus94 válasza aizen92 (#10) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én a screenshotok lemaradása miatt újra kezdtem inkább előről mindent.. nem volt meg 2 óra.
Írtam hibákat is, és véleményt (pl. összehasonlítottam a TESCO webshoppal, az miben jobb/rosszabb).
A héten meg a fészekben találtam 1-2 hibát.. remélem, azért is kapok pontot, vagy valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) aizen92 válasza Victoryus94 (#11) üzenetére


aizen92
addikt

-na nagyon leleményes! én is elővettem pár hasonló témájú webshopot és összehasonlítottam! ez a lényeg h "think outside of the box" legyél kreatív és legyen élettapasztalat meg ismerj hasonló témájú weblapokat, alkalmazásokat és így könnyű tesztelni.

-fészek hibáról annyit h nem hinném. én 4et beküldtem 2 kritikus 2 felhasználó élményes de asszem 1-et fogadtak el. :D sajnos jó sok idő lesz mire megkapjuk érte az XP-t. van millió dolgok és ahogy kivettem nagyon kevés embert foglalkoztatnak. a fészek hibákért pénzt 100% hogy nem kapunk. valahol olvastam.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13) Victoryus94 válasza aizen92 (#12) üzenetére


Victoryus94
őstag

Értem, köszi.
Most, hogy átgondoltam előző tanácsod, felvettem még néhány eszközt. (pl. van egy lassabb gépünk, ki tudja, talán XP-re lesz szükség)

(#14) aizen92 válasza Victoryus94 (#13) üzenetére


aizen92
addikt

én is mindig vadászok mi az az eszköz amit eltudok kérni bármikor egy 5-6 órára és egyből rakom is fel :). meg ugye a rohadt böngészőkkel vagyok bajba. nehogy amiatt ne kapjak tesztet h most nekem a firefox legújabb van de amúgy az 1el előtti kell. szal kb mindegyiket felvettem amelyik fontos, meg IE-t is az összes verziót. chrome ugye egyszerű az mindig frissül ha akarod ha nem :D
majd androidnál lesz gáz. ott is berakok azért 3-4 oprendszert és ami éppen kell felrakok egy olyan romot. semmiből nem áll :)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#15) Victoryus94 válasza aizen92 (#14) üzenetére


Victoryus94
őstag

Egyébként én kaptam múlthéten levelet a német testbirds-től Win8-as teszt miatt.. de még nem fogadták el a próbatesztem, szóval nem jelezte ki az irányítópulton. Aztán már meg se jelent.. szerintem érdemes a nyelvnek beállítani az angolt+németet, ha megy valamennyire.
Arra azért kíváncsi vagyok, milyen gyakran lesznek tesztek.

[ Szerkesztve ]

(#16) syl5 válasza aizen92 (#10) üzenetére


syl5
őstag

Köszi a leírást, ennyiért durván nem éri meg (nekem).

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#17) velizare válasza syl5 (#16) üzenetére


velizare
nagyúr

én is csak azért kezdtem bele, mert a munkaadóm ragaszkodik hozzá, hogy munkanaponként legalább 8 órát bent töltsek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) aizen92


aizen92
addikt

aki kapott új tesztet legyen oly kedves és írja már le hogy mit és milyen platformra kapta ( pontos paramétereket )
én még nem kaptam a próbateszten kívül semmit.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#19) Victoryus94 válasza aizen92 (#18) üzenetére


Victoryus94
őstag

Még nincs új teszt. De a testbrds facebook oldala szerint hamarosan lesz. :)

(#20) aizen92


aizen92
addikt

hoppá. próbatesztért kaptam még 5 €-t :D összesen 10 €

közben az egy dell inspiron minire pakolok win8at hogy szélesedjen az eszköztáram amin tesztelni tudok. hátha több teszt jön.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21) Victoryus94 válasza aizen92 (#20) üzenetére


Victoryus94
őstag

Jéé én is kaptam. De ma már néztem egyszer.. akkor még nem volt semmi.
A grafikonon "egyéb" kategória áll.
Ki az a "philipp.doerner"?

ui.: Egyébként hány TP-d van?

[ Szerkesztve ]

(#22) aizen92 válasza Victoryus94 (#21) üzenetére


aizen92
addikt

őszintén szólva ötletem sincs :D de köszönjük neki innen is! :D

40 -.-' csomó bugreportot nem fogadtak még el mindig....

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#23) Victoryus94 válasza aizen92 (#22) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem még annyi sincs (bár én egy picit később kezdtem..)
Van egy menüpont: "Az 5 legjobb testbird"
Ezeknek hogy lehet több ezer pontjuk? (ahogy elnézem, évek kellenének.. de minimum hónapok, hogy valakinek meglegyen 1000 pont)

[ Szerkesztve ]

(#24) velizare


velizare
nagyúr

mennyi idő volt nálatok, amíg átnézték a próbatesztet? milyen nyelven írtátok?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) Victoryus94 válasza velizare (#24) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én magyarul írtam.. 1 hét volt. Elsőre nekem nem sikerült. Szóval +1 hét volt utána, amíg még egyszer átnézték. (kevés képet csináltam elsőre)

Egyébként nálam meghülyült az oldal. Plusz a mai pénz is eltűnt. (vagyis az eddigi összes pénzem fele). Épp azon gondolkodtam, utaljam-e át.. :D

[ Szerkesztve ]

(#26) aizen92 válasza Victoryus94 (#25) üzenetére


aizen92
addikt

2 napnak el kell telni és utána lehet csak utálni. nem véletlen! :) most is ugye rájöttek h nem kellett volna még egyszer 1500 :)

nekem a próbatesztem kb. 5 nap alatt elfogadták. csont nélkül. kb 400-500 próbát kaptak szept elejéig. szinte az össze ki van javítva szóval most elképzelhetőnek tartom h 2-3 nap alatt is kijavítják.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#27) Victoryus94 válasza aizen92 (#26) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az oké, hogy lehet 5Ft az egyenlegem? :D
"Jelenleg 5Ft az egyenlege..."

(#28) aizen92


aizen92
addikt

T-mobilos teszt! nekem iphone 4re dobta ki 6.1.x verzióra! androidra nem értem miért nem. nem örülök mind1. ha kidobta valakinek az írja már le a droid verziószámát! köszi!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29) Victoryus94 válasza aizen92 (#28) üzenetére


Victoryus94
őstag

Gondolom, iOS appot kell tesztelni. Androidra így nem is lesz.. (semmi köze egymáshoz a két rendszernek)
Nekem sajnos csak droid van :/

(#30) aizen92 válasza Victoryus94 (#29) üzenetére


aizen92
addikt

nekem odaírta hogy droid is van! két link is volt hogyan tudod leszedni. android előbb és utána az itunesos link..... szóval 2 platformra megy.

meg is találtam!" blabla... adatlapodon beállítottad, hogy rendelkezel iPhone vagy Androidos okostelefonnal és T-Mobile ügyfél vagy..."

más.: könyvelőm szerint mi már a leadózott jövedelmet kapjuk. de azt mondta inkább kérdezzem meg tőlük mailbe ( mert ugye telefonos elérhetőség nincs )

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31) doc


doc
nagyúr

valaki jart mar ugy hogy nem tudta hozzaadni az okostelefonjat mert nem szerepelt a tipus a valaszthatoak kozott?
irtam nekik 'nest bug' reportot, hogy nincs Lenovo, remelem eleg gyorsan valaszolnak...

(#32) aizen92 válasza doc (#31) üzenetére


aizen92
addikt

"Nem találod az eszközödet? Küldj nekünk egy üzenetet ide kattintva, mi pedig hozzáadjuk a rendszerhez!"
ezen keresztül írtál? mert ott van az eszköz kiválasztás alatt. lehet hogy ezt gyorsabban észreveszik és javítják.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33) doc válasza aizen92 (#32) üzenetére


doc
nagyúr

uhh, azt eszre sem vettem (pedig tenyleg ott van), koszi :)

(#34) aizen92


aizen92
addikt

Ma kaptam egy választ!!!

Kedves Tesztelőnk!

Elviekben bármilyen okostelefonnal tudsz jelentkezni, és utólag elbíráljuk, szükségünk van e rá a teszthez. Sokan jelentkeztek Androidos készülékekkel is. Neked csak az iPhone készülékedet mutatta a rendszer? Utána nézünk mi lehetett a gond. Nem szeretnéd az iPhone-nal elvégezni a tesztelést?

már mind1. mert ugye elvégzem a tesztet iphonenal. csak érdekes lesz a közeljövőben hogy milyen android oprendszer felel meg a kritériumoknak :S

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35) Victoryus94 válasza aizen92 (#34) üzenetére


Victoryus94
őstag

Most esett le, Telenoros vagyok, ezért nem kaptam meghívót. T-home a netem :D

Ez után már nem adózol semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#36) annulus válasza Victoryus94 (#35) üzenetére


annulus
aktív tag

Szia!

Miből gondolod, hogy ez nettó összeg (nem kell adóznod utána)?

pl. Ha később a NAV megkeres, hogy tudod igazolni, hogy a számládra utalt összeg után befizetésre került az szja?
Hacsak nem küld a testbirds éves elszámolást, akkor szerintem sehogy.

(#37) annulus válasza annulus (#36) üzenetére


annulus
aktív tag

Ezt a választ kaptam tőlük:
Köszönjük leveledet. Az adózás kizárólag a tesztelő felelősége a Testbirds ÁSZF értelmében.

ÁSZF
TESTERS operate as independent self-employed or freelance contractors for TESTBIRDS, and are responsible for complying with the respective statutory provisions, in particular with regard to tax law.
The TESTER shall be responsible for paying taxes on the income generated through TESTBIRDS.

Ha nem néztek utána valaminek, akkor ne írjátok le tényként a feltételezéseiteket, mert kellemetlen helyzetbe hozhattok vele másokat..

(#38) annulus válasza aizen92 (#30) üzenetére


annulus
aktív tag

Szia!

Ha neked van kéznél könyvelőd, megkérdeznéd, hogy mit kell ezután fizetni?
Csak 16% szja, vagy egyebek is terhelik?

Köszi

(#39) aizen92 válasza annulus (#38) üzenetére


aizen92
addikt

nekem tegnap azt mondta hogy magánszemélyként kb a felét elveszik. viszont ha egyéni vállalkozói kártyát igénylek ( ügyfélkapun keresztül elvileg el lehet intézni ) akkor "csak" 10%-ot. de ha a testbirds tényleg ezt írta akkor jövő héten elmegyek hozzá és pontosan kiszámoltatom vele h melyik lenne a legegyszerűbb.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#40) annulus válasza aizen92 (#39) üzenetére


annulus
aktív tag

1.)
mindenestül kb 65% lesz a nettó összeg.
(szja, nyugdíj-, eü-, munkavállalói járulékkal)

2.)
suta vagyok az adózáshoz, de szerintem az egyéni vállalkozói nem pont erre hivatot.

szóval járj utána, hogy milyen kötelezettségekkel, feltételekkel lehet/érdemes kiváltani az egyéni vállalkozóit, nehogy megüsd a bokádat :R

(#41) doc válasza aizen92 (#39) üzenetére


doc
nagyúr

egyeni vallakozokent ha nincs mellette foallasod, akkor gyakorlatilag azonnal sokszazezres tartozasod lesz az adohivatallal szemben, szoval azt NAGYON meg kell gondolni (es akkor meg kell melle egy konyvelo, lehet hogy pont ezert ajanlgatja ennyire :D)

(#42) annulus válasza doc (#41) üzenetére


annulus
aktív tag

ha képben vagy: főállás mellett hogyan alakul?

(#43) doc válasza annulus (#42) üzenetére


doc
nagyúr

nem vagyok kepben, de olyankor elvileg nem kell egy csomo mindent fizetni (pl. EU-jarulek, stb), de ezt tenyleg inkabb konyvelotol kerdezd meg, illetve van itt a PH-n vallalkozasos topic is ;)

(#44) #39131392


#39131392
törölt tag

Sziasztok!

Én is várok a tesztfeladatokra de egyelőre néma csend. Több bugreportot már nem küldök, mert a legutolsók is "beküldve" állapotban vannak lassan egy hete.
Viszont nekem is szöget ütött a fejembe ez a NAV-os dolog. Szerintetek PayPal-es számlára nem lehet kérni (mert ugye meg lehetett adni a PayPal nevet is) az esetleges munkadíjat?

(#45) doc válasza #39131392 (#44) üzenetére


doc
nagyúr

remlik valami olyasmi, hogy paypalra csak nemet adoszam birtokaban kerheted

(#46) annulus válasza doc (#45) üzenetére


annulus
aktív tag

már nem emlékszem a kikötésre, de én is próbáltam PayPal-t megadni, sikertelenül.

(#47) doc


doc
nagyúr

nna, most jott a mail hogy elfogadtak a probatesztet, meg az abban reportolt ket hibat :C
a penz mennyi ido utan varhato hogy megjelenik? es abban mar benne lesz a ket talalt bugert jaro 'verdij' is?
sajna a Lenovo meg mindig nem valaszthato okostelefon marka, remelem azt is hozzaadjak hamarosan...

(#48) #39131392 válasza annulus (#46) üzenetére


#39131392
törölt tag

Végül is egyelőre nincs miért aggódni.
Alternatív megoldásokon meg akkor is ráérünk majd gondolkozni, ha már nem látunk ki a teljesített megrendelésekért járó euró-forint tengerből. :)

(#49) Victoryus94 válasza #39131392 (#48) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem hiszem, hogy havi 6ezer Ft adójáért törné be az ajtót a NAV. :)
Sokkal többet nem valószínű, hogy összeszedsz. Egyenlőre még ennyink sincs..

[ Szerkesztve ]

(#50) #39131392 válasza doc (#47) üzenetére


#39131392
törölt tag

Körülbelül egy hét. A sikeres próbatesztemért már megkaptam az 5 eurót, a bugreportokért meg a TP pontjaimat. Viszont valós kifizetés csak 3.007,80 Ft.-tól.
Ez egyelőre csak puszta szórakozás és nem több. Legalább 1 "éles" tesztre szükség lesz ahhoz, hogy valódi pénz is jöjjön a számlára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.